Baba 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Baba 13. bölüm fragmanı izle! Baba yeni bölüm fragmanı izle! - Haberler
Haberi Paylaş

Baba 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Baba 13. bölüm fragmanı izle! Baba yeni bölüm fragmanı izle!

Haberler.com - Gündem
Baba 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Baba 13. bölüm fragmanı izle! Baba yeni bölüm fragmanı izle!

Önemli isimlerin başrollerde olduğu Baba dizisi heyecanla bekleniyor. Farklı bir senaryoya sahip olan Baba dizisinin yeni bölümü ne zaman? Baba 13. fragmanı yayınlandı mı? Baba yeni bölüm fragmanı izle! Baba 13. bölüm fragmanı izle!

Ekranların beğenilen dizisi Baba yeni fragmanı yayınlandı! Heyecanla beklenen Baba dizisinin 13. bölüm fragmanı merak ediliyor. Peki, Baba konusu nedir? Baba 13. Fragmanı nasıl izlenir! Baba oyuncuları kimlerdir? Tüm detaylar haberimizde…

BABA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Baba'nın 12. Bölümünde; Servet'in liderliği aileyi ikiye böler. Gözaltındaki Kadir, nezarette hiç beklemediği biriyle karşılaşır. Yeniden ailesinin başına geçen Emin, ev arayışı sırasında aldığı bir haberle yıkılır. Servet'in yaptıklarını öğrenen Kadir'in abisiyle yaşadığı yüzleşme çok sert olur. Babasının ölümünden Kadir'i sorumlu tutan İlhan, Büşra ile karşı karşıya gelir. Ailesini ziyaret eden Büşra, Emin'den beklemediği bir karşılık alırken, Cansu'nun gerçek yüzünü öğrenen Kadircan, kendini büyük bir açmazda bulur.

BABA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Baba 13. Bölüm Fragmanı yayında. Saruhanlı ailesinin hep birlikte kahvaltı yaptığı sıcacık anların ekrana geldiği tanıtımda Kadir, ailesine Ödemiş'e dönmemeleri gerektiğini söylüyor. Yaşar ve Münevver kendi emekleriyle para kazanmaya başlarken ihanet ettiği ailesini izleyen Servet onların mutluluğunu görünce öfkesine hâkim olamıyor. İlhan'ın Büşra'yı odaya kilitlemesi izleyenleri şaşırtırken Servet'in Kürşat ile Şahika'yı yakalayıp yakalamayacağı heyecanla bekleniyor.

Osman Demir
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

Gündem Magazin Haberler

title