Haberi Paylaş

Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Orman yangınını çıkardığı iddia edilen kişi) Diyorum ki ucu nereye dayanıyor, idama mı, idam olmalı"

Güncel Haberler

Son dakika haberine göre Marmaris'teki orman yangını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vatandaşlar ile toplu fotoğraf çektirmesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vatandaşlar ile sohbet etmesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ayrılması MUĞLA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,...

Marmaris'teki orman yangını

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamaları

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vatandaşlar ile toplu fotoğraf çektirmesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vatandaşlar ile sohbet etmesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ayrılması MUĞLA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Marmaris Değirmenyanı Mevkii'ndeki yangın koordinasyon merkezinde açıklamalarda bulundu.

(3)

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Marmaris'teki orman yangını) Ufak bir yerde bir şeyler gördük, bunun dışında hamdolsun büyük oranda bu iş kontrol altına alınmış vaziyette."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İnşallah burada ağaç dikim çalışmalarıyla bu bölgedeki sıkıntıları süratle gidereceğiz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Orman yangınını çıkardığı iddia edilen kişi) Diyorum ki ucu nereye dayanıyor, idama mı, idam olmalı. Bu tartışılmalı ve bunun üzerinde etraflıca durmalıyız"

Kaynak: AA / Bekir Bektaş - Güncel

Recep Tayyip Erdoğan Marmaris Güncel Haberler Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title