Çin Uluslararası Büyük Veri Endüstrisi Fuarı 2022 Başladı - Haberler
Haberi Paylaş

Çin Uluslararası Büyük Veri Endüstrisi Fuarı 2022 Başladı

Xinhua - Güncel
 - Güncelleme:
Çin Uluslararası Büyük Veri Endüstrisi Fuarı 2022 Başladı

GUİZHOU, 26 Mayıs (Xinhua) -- Çin'in güneybatısında bulunan Guizhou eyaletindeki ulusal büyük veri (Guizhou) kapsamlı pilot bölgesindeki sergi merkezinde bir 5G yapay zeka (AI) teknolojisi tanıtım videosunu tanıtan bir çalışan, 26 Mayıs 2022.

GUİZHOU, 26 Mayıs (Xinhua) -- Çin'in güneybatısında bulunan Guizhou eyaletindeki ulusal büyük veri (Guizhou) kapsamlı pilot bölgesindeki sergi merkezinde bir 5G yapay zeka (AI) teknolojisi tanıtım videosunu tanıtan bir çalışan, 26 Mayıs 2022.Çin Uluslararası Büyük Veri Endüstrisi Fuarı 2022 Perşembe günü çevrimiçi olarak başladı. Ulusal büyük veri (Guizhou) kapsamlı pilot bölgesindeki sergi merkezinde, büyük veri endüstrisinin üretime ve insanların günlük yaşamına kattığı değişiklikleri gösteren bir dizi enstalasyon sergilendi. (Fotoğraf: Ou Dongqu/Xinhua)

Xinhua / Güncel

Çin Halk Cumhuriyeti Guizhou Mayıs Pilot Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.
title