Haberler

Çeşme'de şehit annesine Anneler Günü ziyareti

Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara başkanlığındaki bir heyet, Anneler Günü nedeniyle şehit Haydar Arda Erertingi'nin annesi İffet Dağlı'yı ziyaret etti.

Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara başkanlığındaki bir heyet, Anneler Günü nedeniyle şehit Haydar Arda Erertingi'nin annesi İffet Dağlı'yı ziyaret etti.

Anlamlı ziyarete, Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara'nın yanı sıra Çeşme İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Emin Yılmaz, Çeşme İlçe Emniyet Müdür Vekili Erdem Bekem, TCSG-24 Bot Komutanı Yüzbaşı Çağrı Ekim ve Çeşme Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Fatma Salkım katıldı. Öte yandan Çeşme Vefa Destek Grubu da Anneler Günü nedeniyle, mahallelerde evleri ziyaret ederek annelere çiçek verdi. Çeşme Kaymakamlığı başkanlığında oluşturulan Vefa Destek Grubu içerisinde yer alan Çeşme Müftülüğü imamları ve çalışanları da, Ovacık, Cumhuriyet ve Ardıç Mahallelerinde yaşayan, yaşı 100'ün üzerinde olan üç anneyi ziyaret ederek, çiçek ve Kur'an İlmihali verdi. Çeşme Müftülüğü imam ve çalışanları evlerinde ziyaret ettikleri çok sayıda anneye de, çiçeğin yanı sıra pide ve "Peygamberimiz ve Aile" adlı kitabı verdi. İmam ve müftülük çalışanları, sokak hayvanlarını da unutmayarak geçmiş haftalarda olduğu gibi can dostları besledi. - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Anneler Günü Mehmet Kara Çeşme Güncel Haberler

MHP'den ''el öpme' eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

MHP'den '"el öpme" eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Bakmadan Geçme

Masterchef ne kadar, kaç ay sürüyor? 2024 Masterchef kaç hafta sürüyor, ne zaman bitecek? Masterchef ana kadro 5. yarışmacı kim oldu? Bu akşam Masterchef ana kadroya kim girdi? Masterchef ana kadro kaç kişi? Masterchef ana kadroda kimler var, ana kadroya kimler girdi? Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 16 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Fransa Türkiye maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Fransa Türkiye U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Fransa Türkiye maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Fransa Türkiye U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Arda Güler'in sevgilisi kim, kaç yaşında? Arda Güler'in sevgilisi Duru Nayman kimdir, nereli, boyu kaç? Masterchef Serhat kimdir, kaç yaşında, hangi sezon yarıştı? Serhat Doğramacı kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Esra kimdir, kaç yaşında, hangi sezon yarıştı? Esra Tokelli kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Tolga kimdir, kaç yaşında, hangi sezon yarıştı? Tolga Şener kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Allan Saint-Maximin forma numarası kaç olacak? Saint-Maximin Fenerbahçe'de kaç numaralı formayı giyecek, belli oldu mu? Fransa Türkiye U19 maçı CANLI izle! (HD) 16 Temmuz Fransa Türkiye maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Masterchef Serap kimdir, kaç yaşında? Serap Küçük kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Huriye kimdir, kaç yaşında? Huriye Öncen kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Sevdet kimdir, kaç yaşında? Sevdet Ayhan kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

title