Haberler

AK Parti Sözcüsü Çelik, otel açılışına katıldı

Güncelleme:

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana'da hizmete giren DoubleTree by Hilton Otel'in açılış törenine katıldı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana'da hizmete giren DoubleTree by Hilton Otel'in açılış törenine katıldı.

Çelik, törende yaptığı konuşmada, işletmenin kente hayırlı olmasını temenni etti.

İşletmenin yatırımcısı Özülkü ailesini uzun zamandır tanıdığını aktaran Çelik, Bülent ve Şule Özülkü'nün hayırsever insanlar olduğunu belirtti.

Çelik, siyasi, toplumsal ve ekonomik gücün insana dokunduğu müddetçe kıymetli olduğuna işaret ederek, "İnsan haysiyetini yücelttiği müddetçe, insanın insanlaşmasına katkıda bulunduğu müddetçe değerlidir. O sebeple Özülkü ailesini bu değerlere önem veren bir aile olarak tanıdım. 'Memleketimize, insanımıza nasıl bir fayda sağlarız' diyorlar. Yıllar içinde de toplam oturmuşluğumuz 10'u bulmamıştır ama her oturmuşluğumuzda Adana'nın bir meselesini halletmişizdir." ifadesini kullandı.

Adana'ya böyle bir eser kazandırılmasında emeği geçenleri kutlayan Çelik, "DoubleTree by Hilton daha butik, daha konsept faaliyetler gösteren marka ürünüdür. Adana'mızda pek çok değerli marka var ama aynı zamanda bu ürünün buraya gelmesi de Adana'mızın hem gastronomisine, hem konaklama kültürüne katkı sağlayacaktır. İstihdama da katkı sağlayacaktır. Seçkin bir markadır, Adana'mızda bulunması önemlidir." diye konuştu.

Diğer konuşmacılar

Metropol Sağlık Hizmetleri A.Ş yönetim kurulu üyesi Şule Özülkü de katma değer ve istihdam oluşturmak için azami gayret gösterdiklerini ifade etti.

Adanalıların hizmetine bir işletme daha sunduklarını aktaran Özülkü, "İşletmemizin Adana'ya hayırlı olmasını temenni ediyorum. Desteklerinizle uzun yıllar en iyi hizmeti sunacağımıza inancımızı belirtmek istiyorum." dedi.

Hilton İnternational Full Servis ve Lüks Oteller Türkiye Genel Müdürü Armin Zerunyan da Hilton'un dünyada 6 bin 110 oteli bulunduğunu, bunlardan 67'sinin Türkiye'de yer aldığını dile getirdi.

Hilton'un kentte 19 yıldır faaliyet gösterdiğini ve şimdi ikinci otelin açıldığını aktaran Zerunyan, "Bu yatırımlarından dolayı Özülkü ailesine teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Konuşmaların ardından, Çelik, Vali Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve diğer katılımcılar kurdele keserek açılışı gerçekleştirdi.

Kaynak: AA / Güncel

AK Parti Hilton Haberler

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title