The Division 2'ye iki yıl sonra yeni sezon geliyor - Haberler
Haberi Paylaş

The Division 2'ye iki yıl sonra yeni sezon geliyor

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
The Division 2'ye iki yıl sonra yeni sezon geliyor

Ubisoft, The Division 2'ye uzun bir sürenin ardından ilk defa yeni bir sezon geleceği duyuruldu. The Division 2'ye Hidden Alliance adlı yeni sezon'un önümüzdeki ay geleceği bildirildi.

Hidden Alliance'da Captain Lewis adında yeni bir düşmanın yanı sıra oyuncuların birkaç ay boyunca piyasaya sürülecek olan meydan okumaları için dört yeni mini düşman da tanıtılacak. 12 Mayıs tarihinde Major Castillo, 31 Mayıs'ta Sergeant Daniels, 21 Haziran'da Lieutenant Chang ve 12 Temmuz'da ise Major Xander oyuna eklenecek.

THE DIVISION 2'YE YENİ SEZON GELİYOR

The Division 2'ye gelecek yeni sezon ile beraber Expertise adlı yeni özellik tanıtılacak. Bu özellik, oyuncuların ekipmanlarını savaşta kullanarak veya araştırmak için kaynaklara yatırım yaparak daha yüksek bir güce ulaşmalarına olanak sağlayacak.

Bunun yanı sıra 9. sezon bileti, ulaşılan her seviye için sezon ve egzotik önbellekler, işçilik malzemeler, kozmetik eşyalar ve yeni sezon kıyafetlerini içeren ek ödüller içerecek.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Çeşitli etkinliklerdeki rütbelerde yükselerek bir ajan olarak statünüzü kanıtlayıp ek ödüller kazanacağınız liglerin de çıkış tarihleri paylaşıldı

  • Castillo Ligi – 17 Mayıs'dan 31 Mayıs'a kadar
  • Daniels Ligi – 7 Haziran'dan 21 Haziran'a kadar
  • Chang Ligi – 28 Haziran'dan 12 Temmuz'a kadar
  • Xander Ligi – 19 Temmuz'dan 2 Ağustos'a kadar

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Ubisoft, Gamegar,, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title