Haberler

S2G Esports, VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi'nde ilk galibiyetini aldı

Güncelleme:

VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi üçüncü hafta üçüncü gün karşılaşmalarında Galakticos ve S2G Esports karşı karşıya geldi. Galakticos ekibini 2-0 mağlup eden S2G Esports, ligdeki ilk galibiyetini aldı.

Kapalı Elemelere kalabilmek için mücadele veren Galakticos ve S2G Esports, 3. Hafta 3. Gün'de karşı karşıya geldi. Oynanan iki karşılaşma da iki takım için çekişmeli geçerken kazanmayı en çok isteyen taraf S2G Esports oldu.

S2G ESPORTS İLK GALİBİYETİNİ ALDI

S2G Esports, VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi'nin üçüncü haftasında ilk galibiyetini alarak sıralamada maç fazlalığı bulunan Galakticos'un önüne geçti.

S2G Esports, VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi'nde ilk galibiyetini aldı

GALAKTICOS 0 – 2 S2G ESPORTS

Oynanan ilk harita Haven'da kıyasıya geçen mücadele uzatmalara kadar devam etti. 12-12 biten mücadelenin kazanını uzatmalarda belli olacaktı ve S2G Esports, uzatmaları alarak 14-12 kazandı. İkinci harita Ascent'te ise S2G Esports ekibi, 13-8'lik skor ile seride 2-0 öne geçerek ligdeki ilk galibiyetini almayı başardı.

Karşılaşmanın en iyi oyuncusu ise S2G Esports'tan Batuhan "russ" Malgaç oldu.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Valorant Türkiye Gamegar Spor Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'Şarap festivali' eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Şarap festivali" eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title