FIRAT TANIŞ HABERLERİ

Fırat Tanış haber, Fırat Tanış son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fırat Tanış - 08.02.2018
Çankaya'da "Ayrılık" Vakti
Sanatçı Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış’ın oyunculuğuyla bir komedi fırtınasına dönüşen “Ayrılık”, Çankaya Belediyesi farkıyla tiyatro izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
Fırat Tanış - 07.02.2018
Beyaz" Adlı Oyun Seyirciyle Buluştu
Şarkıcı Emel Müftüoğlu, "Beyaz" isimli oyunla ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, Deniz Çakır'ın genç oyuncular içerisinde başarısıyla ön plana çıktığını belirterek, şunları kaydetti: "Deniz kadar olmasa da ben de çok heyecanlıyım, Deniz Çakır'ın oyunculuğunu çok beğeniyorum, onun için de izlemek için buradayım. Oyun çok güzeldi, Derya Alabora konservatuardan arkadaşımdı, en iyi öğrencilerden biriydi. İkisi de oyunda çok iyiydi, güzel bir iş ortaya çıkarmışlar. Biraz hüzünlü, acıklı, her insanın içinde olan bir sürü karmaşık duyguyu da anlatıyor. Psikolojik ve biraz ağır bir oyun, ağlaşarak çıktık. Herkese tavsiye ederim, herkesin seyretmesi ve gerçeklerle yüzleşmesi gerekiyor. Her canlı ölümü tadacak." Oyuncu Fırat Tanış ise oyunu çok beğendiğini dile getirerek, "Oyun çok güzeldi, sadece bunu söyleyebilirim çünkü ben bir oyundan çıkınca hemen ne düşündüğünü ifade edebilen biri değilim ama gerçekten çok güzel bir oyundu.
Fırat Tanış - 23.01.2018
Enka 30. Yıl Tiyatro Buluşmaları Üç Özel Performansla Başlıyor
Tilbe Saran, Fırat Tanış, Gonca Vuslateri, Ecem Uzun'un da aralarında olduğu geniş bir kadroyla sahneye taşınacak oyunu; 31 Ocak'ta Zuhal Olcay ve Burak Sergen'i aynı sahnede buluşturan "Aşk Halleri" ve 2 Şubat'ta Studio Oyuncuları'nın Godot'yu Beklerken performansları takip edecek.
Fırat Tanış - 17.01.2018
Dha İstanbul Bülteni - 2
Görüntü Dökümü: Mok Choy Lin ve Aung Naing Soe'nin pasaport kontrolünden geçişleri  Mok Choy Lin ve Aung Naing Soe"nin havalimanında görüntüleri Mok Choy Lin ve Aung Naing Soe'nin valizlerini alarak çıkmaları Mok Choy Lin ve Aung Naing Soe'nin çiçeklerle karşılanması Mok Choy Lin ve Aung Naing Soe'yle ropörtaj 17.01.2018 - 10.21 Haber Kodu : 180117014 ====================== 7- SANAT, SPOR VE İŞ DÜNYASININ ÜNLÜ İSİMLERİ, BAĞIŞLARIYLA ÇOCUKLARA GÖZ KULAK OLDULAR   Haber-Kamera: Mustafa AKIN-İSTANBUL DHA  Sanat,  spor ve iş dünyasının ünlü isimleri, bu kez özel bir yardım kampanyası için buluştu. Selda Topal ve Züleyha Özgül'ün öncülüğünde; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde İşitme implantı takılan çocukların, işitme eğitimlerine bir yıllık fon sağlanma amacıyla "Çocuklara Göz Kulak Oluyoruz" kampanyası başlatıldı.    Düzenlenen geceye Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi - Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş,  Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier, Hazan Salman'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Fırat Tanış - 17.01.2018
Ünlü İsimlerden İşitme Engelli Çocukların Eğitimine Destek
Etkinliğe aralarında Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi-Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş, Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier ve Hazan Salman'ın bulunduğu çok sayıda tanınmış isim katıldı.
Fırat Tanış - 17.01.2018
Sanat, Spor ve İş Dünyasının Ünlü İsimleri, Bağışlarıyla Çocuklara Göz Kulak Oldular
SANAT, spor ve iş dünyasının ünlü isimleri, bu kez özel bir yardım kampanyası için buluştu. Selda Topal ve Züleyha Özgül'ün öncülüğünde; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde İşitme implantı takılan çocukların, işitme eğitimlerine bir yıllık fon sağlanma amacıyla "Çocuklara Göz Kulak Oluyoruz" kampanyası başlatıldı. Düzenlenen geceye Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi - Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş, Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier, Hazan Salman'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Fırat Tanış - 17.01.2018
Sanat, Spor ve İş Dünyasının Ünlü İsimleri, Bağışlarıyla Çocuklara Göz Kulak Oldular
Haber-Kamera: Mustafa AKIN-İSTANBUL DHA  Sanat,  spor ve iş dünyasının ünlü isimleri, bu kez özel bir yardım kampanyası için buluştu. Selda Topal ve Züleyha Özgül'ün öncülüğünde; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde İşitme implantı takılan çocukların, işitme eğitimlerine bir yıllık fon sağlanma amacıyla "Çocuklara Göz Kulak Oluyoruz" kampanyası başlatıldı.    Düzenlenen geceye Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi - Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş,  Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier, Hazan Salman'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Fırat Tanış - 17.01.2018
Ünlüler Çocuklara "Göz Kulak" Oldu
Sunuculuğunu Deniz Akkaya'nın yaptığı geceye Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi-Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş, Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier ve Hazan Salman gibi çok sayıda isim katıldı.
Fırat Tanış - 17.01.2018
Sanat, Spor ve İş Dünyasının Ünlü İsimleri, Bağışlarıyla Çocuklara Göz Kulak Oldular
SANAT, spor ve iş dünyasının ünlü isimleri, bu kez özel bir yardım kampanyası için buluştu. Selda Topal ve Züleyha Özgül'ün öncülüğünde; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde İşitme implantı takılan çocukların, işitme eğitimlerine bir yıllık fon sağlanma amacıyla "Çocuklara Göz Kulak Oluyoruz" kampanyası başlatıldı.  Düzenlenen geceye Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi - Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş,  Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier, Hazan Salman'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Fırat Tanış - 02.11.2017
"Adım Adım" İyilik Peşindeki Koşu Hızlı Başladı
Arzu Kaprol, Cezmi Baskın, Demir Demirkan, Fırat Tanış, Funda Eryiğit, Füsun Erbulak, Hakan Vreslaka, İlker Ayrık, Janset, Jozi Zalma, Meriç Aral, Metin Uca, Leman Sam, Levent Üzümcü, Niyazi Koyuncu, Orhan Aydın, Özgür Mumcu ve Sevinç Erbulak farkındalık sağlamak üzere bu seneki koşu kampanyalarına destek oluyor.
Fırat Tanış - 12.10.2017
Fransa Tiyatrosunda Bir Türk Oyun ve Oyuncu Fehmi Karaarslan
Türkiye'deki temsillerde oyun içinde yer alan videolarda Okan Bayülgen, Tilbe Saran, Ahu Türkpençe, Fırat Tanış gibi sevilen isimlerin de bulunduğu "e-mülteci.
Fırat Tanış - 14.09.2017
Bu Hafta 8 Film Vizyona Girecek
Romantik komedi türündeki filmin başrollerinde Kenan Ece, Bülent Çolak, Aslıhan Güner, Fırat Tanış, Ruhi Sarı, Özgün Çoban, Yılmaz Gruda, Perihan Ünlücan ve Cenk Ertan gibi isimler rol aldı.
Fırat Tanış - 08.09.2017
Akasya Kültür Sanat Yıldızları Ağırlamaya Devam Ediyor
7 Ekim Cumartesi Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış'ın görkemli oyunculuklarıyla sergilenen "Ayrılık" oyunu AKS'de tiyatro severler ile buluşacak.
Fırat Tanış - 02.08.2017
Ahmet Cemal, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Akar, Cemal'in çok yönlü bir kişiliğe sahip olduğuna vurgu yaparak şunları kaydetti: "Nerede bir çevirisini görsem aldım. Çok önemli Alman yazarları onun çevirisiyle okuduk. Eşine çok rastlanamayacak bir çevirmendi. Aynı zamanda üniversitede hocaydı. Şairler, romancılar yazar kimliklerinin yanında çeviri de yapabiliyor. Ahmet Cemal'in ise ön kimliğinde çevirmenlik oldu. Bir kitabı başka bir dile çevirmek, o kitabı yeniden yazmak gibi. Hem çevirdiğiniz dile, hem oranın kültürüne, tarihine hem de Türkçeye çok hakim olmanız gerekiyor. Şiir çevirmek ise başka bir uzmanlık alanı. Can Yücel, 'Şiir çevrilemez, aktarılabilir" derdi. Ahmet Cemal ise bunu hakkıyla yerine getiren biriydi. Ölümüne çok üzüldüm." Oyuncu Fırat Tanış da öğrencilik yıllarında Ahmet Cemal'in Anadolu Üniversitesi'ndeki derslerine katıldığını belirterek, "Çok önemli bir edebiyat ve düşünce insanını kaybettik.
Fırat Tanış - 02.08.2017
Ahmet Cemal, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Akar, Cemal'in çok yönlü bir kişiliğe sahip olduğuna vurgu yaparak şunları kaydetti: "Nerede bir çevirisini görsem aldım. Çok önemli Alman yazarları onun çevirisiyle okuduk. Eşine çok rastlanamayacak bir çevirmendi. Aynı zamanda üniversitede hocaydı. Şairler, romancılar yazar kimliklerinin yanında çeviri de yapabiliyor. Ahmet Cemal'in ise ön kimliğinde çevirmenlik oldu. Bir kitabı başka bir dile çevirmek, o kitabı yeniden yazmak gibi. Hem çevirdiğiniz dile, hem oranın kültürüne, tarihine hem de Türkçeye çok hakim olmanız gerekiyor. Şiir çevirmek ise başka bir uzmanlık alanı. Can Yücel, 'Şiir çevrilemez, aktarılabilir" derdi. Ahmet Cemal ise bunu hakkıyla yerine getiren biriydi. Ölümüne çok üzüldüm." Oyuncu Fırat Tanış da öğrencilik yıllarında Ahmet Cemal'in Anadolu Üniversitesi'ndeki derslerine katıldığını belirterek, "Çok önemli bir edebiyat ve düşünce insanını kaybettik.
Fırat Tanış - 20.07.2017
Bu Hafta 9 Film Vizyona Girecek
Osman Ovalı'nın kaleme aldığı filmde Fırat Tanış, Serkan Öztürk, Valerie Deridder, Emre Yücelbaş ve R.
Fırat Tanış - 17.07.2017
Ver Kaç" Filminden İlk Teaser Yayınlandı
Çekimleri Kadırga, Kocamustafapaşa Stadı, Ümraniye, Reşadiye ve Emirgan'da yapılan komedi türündeki "Ver Kaç"ın başrollerinde Kenan Ece, Yılmaz Guruda, Bülent Çolak, Aslıhan Güner, Ruhi Sarı ve Fırat Tanış yer alıyor.
Fırat Tanış - 05.07.2017
Ver Kaç" Filminin Çekimleri Tamamlandı
Başrolündeki Kenan Ece'nin bir mahalle delikanlısını canlandırdığı filmde ayrıca, Yılmaz Guruda, Bülent Çolak, Aslıhan Güner, Ruhi Sarı ve Fırat Tanış rol aldı.
Fırat Tanış - 16.06.2017
Kiki ile Miki Alatura", 21 Temmuz'da Vizyonda
Yapımcılığını Filmod Production'ın üstlendiği filmde başrolleri, Onursal Özokçu, Osman Ovalı, Durmuş Ünal, Fırat Tanış ve Ahmet Dursun paylaştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fırat Tanış Haberleri | Fırat Tanış Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Fırat Tanış haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fırat Tanış kimdir, hayatı ve biyografisi. İstanbullu Gelin 48. Bölüm Fragman.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.9.2021 05:50:00. #1.15#

title