Feridun Bilgin Haberleri

Feridun Bilgin haber, Feridun Bilgin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Feridun Bilgin - 14.11.2015
G20 Liderler Zirvesi'ne Doğru
Aynı şekilde Suruç'ta, Gaziantep'te, Diyarbakır'da buna benzer olayları yaşadık ve her gün de kısmi olarak terörle mücadelemiz devam ediyor. Çünkü şunu biliyoruz, terörün dini, milleti, ırkı, vatanı kesinlikle yoktur. Terörün kolektif olduğuna inanıyorum ve bu kolektif terör eylemlerine karşı da bizim bir koalisyon içerisinde uluslararası bir mücadeleyi yürütmemiz gerekiyor. G20 Zirvesi'nde zaten uluslararası terörizme karşı neler yapılabilir, bunları konuşacaktık, görüşecektik ama bu olay, bunun için çok daha farklı bir gündem ortaya çıkardı. Bunları da zaten yarından itibaren görüşeceğiz."   -"Siyaset ve ekonomi açısından da terörizmi ortadan kaldırmalıyız" Çin Devlet Başkanı Şi de Türkiye'de olmaktan ve Erdoğan ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti belirterek konuşmasına başladı. Kendisine ve heyetine gösterilen sıcak misafirperverlik için Türk tarafına teşekkür eden Şi, Türkiye'nin ev sahipliğindeki G20 Zirvesi'nin başarılı bir şekilde düzenlendiğini ifade etti. Türkiye'yi çalışmaları için tebrik eden Şi, G20'nin küresel ekonomi yönetiminde daha büyük rol oynamasını Türkiye ile birlikte sağlamaya hazır olduklarını belirtti.  Ankara'da 10 Ekim'de yapılan terör saldırısını anımsatarak, olayda hayatını kaybedenler için başsağlığı, yaralılar için şifa dileğini ileten Şi, "Paris'teki saldırılarda çok sayıda kişi hayatını kaybetti ve yaralandı. Çin tarafı olarak biz de şiddetle bu olayı kınıyoruz. Terörizm insanlığın ortak düşmanıdır. Uluslararası camianın birlikte mücadele etmesi gerekiyor. Birleşmiş Milletler çerçevesinde birlikte hareket edelim ve terörle mücadele için ortak bir cephe oluşturalım. Ayrıca siyaset ve ekonomi açısından da terörizmi ortadan kaldırmamız gerekiyor" değerlendirmesini yaptı.   Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Çin ziyaretinde ikili ilişkiler ve somut işbirliği konusunda samimi ve derin bir görüş alışverişi yaptıklarını dile getiren Şi, iki ülke arasındaki stratejik işbirliğinin güçlü bir şekilde geliştiğini vurguladı.  Basına kapalı görüşmeye Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kudbettin Arzu ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan katıldı.
Feridun Bilgin - 12.11.2015
Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi
"6. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi" programı, ATO Kongre Merkezi'nde İçişleri Bakanı Altınok, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ile Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz'in de katıldığı törenle gerçekleştirildi.
Feridun Bilgin - 12.11.2015
Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, karayollarında trafik güvenliğinin önemine işaret ederek, "Trafiğin üç ana unsuru yol, araç ve insandır.
Feridun Bilgin - 12.11.2015
Gündem Özeti / 12 Kasım 2015
(Ankara/12.00-Afyonkarahisar/16.00) 4- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, 6.
Feridun Bilgin - 09.11.2015
Çıldır Havaalanı'nın Ulaşıma Açılması Talebi
Hakan Ülken, açıklamasında, büyükşehir statüsündeki Aydın'a uçak seferi bulunmamasının büyük eksiklik olduğu düşüncesini, geçen hafta kente gelen Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin ile paylaştıklarını belirtti.
Feridun Bilgin - 06.11.2015
Bakan Bilgin Çıldır Havaalanı'nı İnceledi
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Çıldır Havaalanı'nın yolcu taşımacılığına açılmasına yönelik çalışmalar kapsamında incelemelerde bulundu.
Feridun Bilgin - 05.11.2015
Bakan Bilgin, İTÜ Öğrencilerini Kabul Etti
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Denizcilik Fakültesi öğrencilerini kabul etti.
Feridun Bilgin - 05.11.2015
4.5g Sözleşmeleri Tamam
BTK'nın internet sitesinden yapılan açıklamada, BTK tarafından 26 Ağustos 2015 tarihinde gerçekleştirilen kamuoyunda bilinen adıyla 4.5G IMT Hizmet ve Altyapılarına İlişkin Yetkilendirme İhalesi'ni kazanan işletmelerin mevcut GSM ve 3G (IMT200/UMTS) imtiyaz sözleşmeleri de tadil edildiği bildirildi. Açıklamada, 26 Ağustos'ta yapılan ihaleyi kazanan işletmeciler Turkcell, Vodafone ve Avea'nın ihale bedeline ilişkin ödemeleri yapmalarının ardından 27 Ekim 2015 tarihinde Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrif ettiği ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin ile BTK Başkanı Dr.
Feridun Bilgin - 02.11.2015
Seçim Hükümetindeki 11 Bakan Yeniden Milletvekili Seçildi
Seçim hükümetinde görev alan Başbakan Ahmet Davutoğlu ile 11 bakan, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan sonuçlara göre, aday oldukları AK Parti'den yeniden milletvekili seçildi.  Resmi olmayan genel seçim sonuçlarına göre, Başbakan Davutoğlu, Konya birinci sıradan AK Parti milletvekili oldu.  Başbakan Yardımcıları Yalçın Akdoğan Ankara 1'inci bölge ikinci sıradan, Numan Kurtulmuş Ordu birinci sıradan, Cevdet Yılmaz Bingöl birinci sıradan, Tuğrul Türkeş Ankara 2'nci bölge ikinci sıradan resmi olmayan sonuçlara göre milletvekili seçildi.  Aday listelerinde birinci sıralarda yer alan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Kocaeli, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Denizli, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Samsun, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Gaziantep, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Eskişehir, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Afyonkarahisar, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da Bursa'dan resmi olmayan seçim sonuçlarına göre Meclis'e girmeye hak kazandı.  63. Hükümetten aday gösterilmeyen 14 bakan Seçim hükümetinde yer alıp 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nde aday gösterilmeyen 14 bakan ise şöyle:   "Adalet Bakanı Kenan İpek, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan, Avrupa Birliği Bakanı Beril Dedeoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ahmet Erdem, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu, Enerji ve Tabii Kayanklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kudbettin Arzu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşçı, İçişleri Bakanı Selami Altınok, Kalkınma Bakanı M. Cüneyd Düzyol, Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin.
Feridun Bilgin - 01.11.2015
Bakan Bilgin'in Oy Kullandığı Sandıktan AK Parti Birinci Çıktı
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'in oy kullandığı sandıkta, en fazla oyu AK Parti aldı.
Feridun Bilgin - 01.11.2015
Türkiye Sandık Başında
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, oyunu Süheyla-Sıtkı Alp İlkokulunda kullandı.
Feridun Bilgin - 30.10.2015
Genel Seçime Doğru
Bakanların oy kullanacağı yerler  Başbakan Yardımcıları Yalçın Akdoğan ve Tuğrul Türkeş Ankara'da, Cevdet Yılmaz ise Bingöl'de sandığa gidecek. Akdoğan, Özel Mehmet Tunç İlkokulunda, Türkeş ise Halide Edip Adıvar Ortaokulunda oyunu kullanacak.  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli'nin Başiskele ilçesindeki Damlar İlkokulunda, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Denizli'de, AB Bakanı Beril Dedeoğlu İstanbul'da, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu Diyarbakır'da, Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşcı Ankara'da oy verecek.  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, memleketi Gaziantep'te, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun Ankara'da, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'da, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Bursa'da, Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu Ankara'da, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı da memleketi Eskişehir'de sandık başına gidecek.
Feridun Bilgin - 29.10.2015
Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını kabul etti.  Erdoğan, Anıtkabir'deki törenin ardından, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne geçti.  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki törende, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, Başbakan Yardımcıları Yalçın Akdoğan, Numan Kurtulmuş ve Tuğrul Türkeş, Adalet Bakanı Kenan İpek, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan, Avrupa Birliği Bakanı Beril Dedeoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ahmet Erdem, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşcı, İçişleri Bakanı Selami Altınok, Kalkınma Bakanı Cüneyd Düzyol, Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, kuvvet komutanları, orgeneral ve oramiraller, bazı milletvekilleri, Sayıştay Başkanı Recai Akyel, YSK Başkanı Sadi Güven'in de aralarında bulunduğu yüksek yargı organlarının üyeleri, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, bakan yardımcıları, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'daki üniversitelerin rektörleri, korgeneral ve koramiraller, tümgeneral ve tümamiraller, tuğgeneral ve tuğamiraller, bürokratlar, Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, TRT Genel Müdürü Şenol Göka, yabancı misyon şefleri ve Muhafız Alayı Komutanlığı'ndan askerler Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebriklerini iletti.
Feridun Bilgin - 29.10.2015
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, bağımsızlığın, özgürlüğün ve birliğin büyük bir coşkuyla tezahür ettiği bugünün, bu değerleri daha gür sesle tekrar etme günü olduğunu belirtti.
Feridun Bilgin - 27.10.2015
Aa Günün
Günün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "4.5G IMT-Advanced Yetki Belgesi" İmza Töreni'ne katıldı. Erdoğan'ın konuşmasının satır başları şöyle: -"Almanya'da yaşanan, sosyal medya üzerinden Şansölye Merkel'e bir hakaret ve bu hakaretin neticesinde 2,5 yıl mahkumiyet aldı. Çok da seri bir kararla yargı bunu neticelendirdi. Ülkemizdeki gelişmelere baktığınız zaman olay tam aksi, tam tersi. Buralarda ise istedikleri gibi hakaret edebilecekler, bu hakka sahip olacaklar. Bu hakaret edenler de ne yazık ki bu ülkede gerek siyasetin içerisinde bulunanlar gerekse onların meslektaşları tarafından da takdir görecekler" - "Her zaman söylerim, milli, yerli olmadığınız sürece, bu ülkenin kalkınma sürecine destek vermediğiniz sürece bilesiniz ki 'Ben vatanseverim' diyemezsiniz. Vatanseverlik işte bu günlerde birlik, beraberlik, dayanışmayla ortaya çıkar"  - "Cumhurbaşkanlığıyla, Başbakanlığıyla, bakanlıklarıyla, tüm kurumlarıyla dimdik ayakta olan çalışan, üreten bir ülke olarak yeni Türkiye yolunda, büyük Türkiye yolunda kararlılıkla ilerlemeye devam edeceğiz" (13.07-13.21) (Fotoğraflı-Görüntülü) Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin de törende yaptığı konuşmada, 4.
Feridun Bilgin - 27.10.2015
4,5g Yetkilendirme Töreni
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, 4,5G olarak bilinen IMT-Advanced yetkilendirmesiyle Türkiye'de bilişim teknolojisi alanında yeni bir dönemin başladığını söyledi.
Feridun Bilgin - 23.10.2015
AK Parti'nin Bergama Mitingi
"İzmir'i Akdeniz'in en güzel, en gelişmiş limanına sahip kılacağız. İzmir'i yükselen bir yıldız yapacağız" diyen Davutoğlu, "7 yat limanı ve 2 balıkçı barınağı yapacağız. Avrupa'nın en modern lojistik merkezlerinden birini İzmir'e yapıyoruz. Bergama için de büyük bir öneme sahip olan Kuzey Ege Çandarlı Limanı'nı yapıyoruz. Bu limana emeği geçen bütün ulaştırma bakanlarımıza, Sayın Binali Yıldırım'a, Sayın Lütfi Elvan'a şimdi Sayın Feridun Bilgin'e teşekkür ediyoruz.
Feridun Bilgin - 21.10.2015
Aa Günün
(14.11) 6- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, AA Editör Masası'na konuk oldu.
Feridun Bilgin - 21.10.2015
Bakan Bilgin Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (4)
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, İstanbul Boğazı'na yapılacak üçüncü köprüye ilişkin, "Önümüzdeki yılın mayıs ayı itibarıyla köprümüzü, bağlantılı otoyolları ile birlikte hizmete vereceğiz.
Feridun Bilgin - 21.10.2015
Bakan Bilgin, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (3)
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, İstanbul Boğazı'nda yapılması planlanan 3 katlı tünelin büyüklüğü ve kapsamıyla dünyada ilk olacağını belirterek, projenin YİD modeli çerçevesinde ihale edilmesi için Kalkınma Bakanlığı nezdinde Yüksek Planlama Kurulunda (YPK) ilgili kurumlarla konunun incelendiğini söyledi.
Feridun Bilgin - 21.10.2015
Bakan Bilgin Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (2)
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Kazakistan'daki Baykonur Uzay Üssü'nden fırlatılan Türksat 4B uydusunun nihai olarak yörüngesine 27 Ekim günü oturacağını belirterek, "Ondan sonra da bir aylık bir test süreci başlayacak.
Feridun Bilgin - 21.10.2015
Bakan Bilgin Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (1)
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, terör olaylarının, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine götürdükleri hizmetleri olumsuz etkilediğini belirterek, "Şu an itibarıyla karayollarında 57 şantiyemiz kapalı durumda.
Feridun Bilgin - 21.10.2015
Gündem / 21 Ekim 2015
(Aydın/11.00-15.30) (Fotoğraflı-Görüntülü) 4- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, AA Editör Masası'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Feridun Bilgin Haberleri | Feridun Bilgin Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Feridun Bilgin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Feridun Bilgin kimdir, hayatı ve biyografisi. Tekrar) Başbakan Davutoğlu, 64. Hükümetin Kabinesinde Yer Alan İsimleri Açıkladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 03:02:38. #1.14#

title