Vitor Pereira'nın boşluğu çabuk doldu! Fenerbahçe'nin yeni hocası Süper Lig'den - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Vitor Pereira'nın boşluğu çabuk doldu! Fenerbahçe'nin yeni hocası Süper Lig'den

Haberler.com / Ömer Özarslan - Haberler | Spor

Vitor Pereira için yolun sonu göründü. Fenerbahçe'de Pereira döneminin bittiği konuşuluyor. Beşiktaş'ta yöneticilik yapmış olan ünlü gazeteci Candaş Tolga Işık, Vitor Pereira'nın biletinin kesildiğini, yeni hocanın Süper Lig'den olduğunu iddia etti.

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'ya açılan kredi bitti. Portekizli hoca, adeta kendi sonunu hazırladı. Takımın yıldızlarıyla çatışan Vitor Pereira'nın arkasında destekçisi kalmadı. Gazeteci Candaş Tolga Işık, Vitor Pereira döneminin bittiğini iddia etti.

Fenerbahçe, Vitor Pereira'nın yerini çabuk doldurdu! Yeni hoca çok tanıdık

Candaş Tolga Işık yaptığı paylaşımda, "Kariyerli bir Alman hoca düşünülüyor. Ya da Süper Lig'den bir isim..." bilgisini verdi. O ismin Karagümrük'ün hocası Farioli olduğu konuşuluyor. Fenerbahçe muhabirleri, Farioli'nin yeni hoca olduğunu ifade ediyor.

Fenerbahçe, Vitor Pereira'nın yerini çabuk doldurdu! Yeni hoca çok tanıdık

Bu sezonun flaş takımlarından Karagümrük, taraflı tarafsız herkesin takdirini topladı. Hücum futbolu oynatan Farioli'ye taraftarlar da sıcak bakıyor. Alanyaspor'da yardımcılık yapan ve Karagümrük'le ilk deneyimini yaşayan İtalyan hoca, İngiltere Premier Lig takımlarına yazılmıştı. Futbol analizcileri, Farioli'nin önemli bir taktisyen olduğunu ifade ediyor.

Vitor Pereira'nın boşluğu çabuk doldu! Fenerbahçe'nin yeni hocası Süper Lig'den

Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, gün içinde yaptığı açıklamada Fenerbahçe'den gelen bir teklif olmadığını ifade etmişti. Bunun ardından Vole muhabiri Yağız Sabuncuoğlu gelişmeyi paylaştı. Fenerbahçe'nin Karagümrük'ten izin aldığı belirtildi.

Ömer Özarslan
Spor Servisi Haberler.com - Spor Haberleri
Haberler.com - Spor Haberleri

Candaş Tolga Işık, Fatih Karagümrük, Vítor Pereira, Fenerbahçe, Ali Koç, Spor, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title