Fenerbahçe'de Sakatların Durumu İyi

Fenerbahçe'de Sakatların Durumu İyi

Fenerbahçe Kulübü Doktoru Piyer Arzuman, Sakatlıkları Bulunan Deniz, Deivid, Roberto Carlos ve Semih'in Genel Durumlarının İyi Olduğunu Açıkladı.

Fenerbahçe'de Sakatların Durumu İyi

Fenerbahçe Kulübü Doktoru Piyer Arzuman, sakatlıkları bulunan Deniz, Deivid, Roberto Carlos ve Semih'in genel durumlarının iyi olduğunu açıkladı.

Arzuman, kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, Deniz'in tendonundan küçük parçalar alındığını ve durumunun iyi olduğunu belirterek, "Koşulara yeniden başladı. Sakatlığı süresince yaptığı çalışmalar nedeniyle kondisyonu da iyi" dedi.

Roberto Carlos'un sakatlığıyla ilgili son kontrollerin Madrid'de ve döndükten sonra İstanbul'da yapılacağını bildiren Arzuman, "Büyük ihtimalle Kasımpaşa maçında oynayabilecek, ancak bir aksilik olur da Kasımpaşa maçında oynayamasa bile, Beşiktaş maçında kesin olarak oynayabilecek" açıklamasını yaptı.

Deivid'in dizinde ağrı hissettiği için bugünkü antrenmana katılmadığını ve salonda çalıştığını dile getiren Arzuman, bu futbolcunun önemli bir şeyi olmadığını ve yarın takımla birlikte çalışmalara katılacağını kaydetti.

Arzuman, baldırında çekme olan Semih'in, bugün kendini iyi hissettiği için antrenmana çıktığını, bu futbolcunun da sorunu kalmadığını bildirdi.