ERSİN KORKUT HABERLERİ

Ersin Korkut haber, Ersin Korkut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ersin Korkut 18.5.2013
Malouda Galatasaray-Trabzonspor Maçını İzledi
Chelsea'li futbolcu Florent Malouda, Galatasaray'ın Trabzonspor'u 2-0 mağlup ettiği maçı izledi. Malouda, "yerel Brad Pitt" olarak tarif ettiği ünlü komedyen Ersin Korkut'la da fotoğraf çektirdi.
Ersin Korkut 15.5.2013
Galip Derviş'e 2 Ünlü İsim Daha
Kanal D’nin başrollerini Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner’in paylaştıkları, sevilen komedi polisiye dizisi “Galip Derviş”in, bu hafta (16 Mayıs Perşembe) yayınlanacak, 10.
Ersin Korkut 14.5.2013
Galip Derviş'te Neler Olacak?
Kanal D'nin, sevilen komedi polisiye dizisi "Galip Derviş" bu hafta da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor.
Ersin Korkut 13.5.2013
Yeni Türkü, Galip Derviş'e Konuk Oldu!
Yönetmenliğini Barış Pirhasan'ın yaptığı ve Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner'in başrollerini paylaştığı dizide bu hafta Galip Derviş, Derya Köroğlu'un karıştığı cinayetin aydınlanması için yine danışman olarak görev başındadır.
Ersin Korkut 7.5.2013
Galip Derviş'te 'Bahçıvan Amca' Öldü Mü, Öldürüldü Mü?
Kanal D’nin, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner’in oynadıkları sevilen komedi polisiye dizisi “Galip Derviş” bu hafta da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor.
Ersin Korkut 1.5.2013
Galip Derviş'te Altınlar Nerede?
Kanal D’nin, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner’in oynadıkları sevilen komedi polisiye dizisi “Galip Derviş” bu hafta da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor.
Ersin Korkut 19.4.2013
Galip Derviş'ten Arka Arkaya İki Yeni Bölüm
Kanal D'nin, sevilen komedi polisiye dizisi Galip Derviş, sadece 22 Nisan'a özel, arka arkaya iki yeni bölümü ile ekrana gelecek.
Ersin Korkut 17.4.2013
Galip Derviş'e Sürpriz İsimler
Kanal D'nin başrollerini Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner'in paylaştıkları, sevilen komedi polisiye dizisi "Galip Derviş"in bu hafta (18 Nisan Perşembe) yayınlanacak bölümüne Memet Ali Alabora ve Devin Özgür Çınar konuk oyuncu olarak katılacaklar.
Ersin Korkut 17.4.2013
Galip Derviş'i Kuşkulandıran Cinayet
Kanal D'nin, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner'in oynadıkları sevilen komedi polisiye dizisi "Galip Derviş" bu hafta da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümüne, Memet Ali Alabora ve Devin Özgür Çınar da konuk oyuncu olarak katılıyor.
Ersin Korkut 10.4.2013
Galip Derviş'te Hülya, Azılı Bir Katilin Hedefinde
Kanal D'nin, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner'in oynadıkları sevilen komedi polisiye dizisi "Galip Derviş" bu hafta da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümüne, Eylem Yıldız ve Haluk Piyes de konuk oyuncu olarak katılıyor.
Ersin Korkut 10.4.2013
Galip Derviş'e 2 Ünlü Konuk Oyuncu
Kanal D'nin başrollerini Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner'in paylaştıkları, sevilen komedi polisiye dizisi "Galip Derviş"in, bu hafta (11 Nisan Perşembe) yayınlanacak bölümüne, Eylem Yıldız ve Haluk Piyes konuk oyuncu olarak katılacaklar.
Ersin Korkut 2.4.2013
Galip Derviş'te Savcıyı, Fil Hamdi mi Öldürdü?
Kanal D'nin, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner'in oynadıkları sevilen komedi polisiye dizisi "Galip Derviş" keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümüne, Ezel Akay ve Yavuz Seçkin de konuk oyuncu olarak katılıyor.
Ersin Korkut 2.4.2013
Galip Derviş'e 2 Ünlü İsim
Kanal D'nin başrollerini Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner'in paylaştıkları, sevilen komedi polisiye dizisi "Galip Derviş"in, bu hafta (04 Nisan Perşembe) yayınlanacak, 3.
Ersin Korkut 26.3.2013
Galip Derviş Şüpheli Bir Ölümünün İzini Sürüyor
Kanal D'nin, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner'in oynadıkları, ilk bölümü geçtiğimiz hafta ekrana gelen ve izleyicilerden tam not alan yeni komedi polisiye dizisi "Galip Derviş" ikinci ve yeni bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin bu bölümüne, Esra Dermancıoğlu ve Mustafa Uğurlu da konuk oyuncu olarak katılıyor.
Ersin Korkut 26.3.2013
Galip Derviş'e 2 Konuk Oyuncu
Esra Dermancıoğlu ve Mustafa Uğurlu "Galip Derviş"e konuk oyuncu olarak katılıyor...
Ersin Korkut 22.3.2013
"Galip Derviş"Ten Muhteşem Başlangıç!
Kanal D'nin başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner'in oynadıkları yeni komedi polisiye dizisi "Galip Derviş", muhteşem bir başlangıç yaparak, ilk bölümden hem reytinglere hem de sosyal medyaya damgasını vurdu. Yüksek izlenme oranlarıyla ekranın zirvesine adını yazdırmayı başaran "Galip Derviş", sosyal medyada da trending topic (tt) oldu.
Ersin Korkut 21.3.2013
'Galip Derviş' Başlıyor!
Kanal D'nin, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner'in oynadıkları "Galip Derviş" adlı yeni komedi polisiye dizisi, bu akşam saat 23.00'de ilk bölümü ile ekrana gelecek.
Ersin Korkut 19.3.2013
Ve Galip Derviş Başlıyor!
Kanal D'nin, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner'in oynadıkları "Galip Derviş" adlı yeni komedi polisiye dizisi başlıyor.
Ersin Korkut 16.3.2013
'Galip Derviş' 21 Mart'ta!
Amerika'da Altın Küre ve Emmy Ödülü kazanan 'Monk' dizisinin uyarlaması olan 'Galip Derviş', 21 Mart Perşembe günü Kanal D'de başlıyor. Dizide; eski bir komiser olan ve obsesif kompulsif kişilik bozukluğu nedeni ile açığa alınan 'Galip Derviş'i Engin Günaydın, 'Hülya'yı Algı Eke, 'Komiser Ahmet'i ise Ersin Korkut canlandırıyor.
Ersin Korkut 12.3.2013
Yeni Dizi Galip Derviş'te Timuçin Esen Sürprizi
Kanal D'nin başrollerini; Engin Günaydın, Algı Eke, Orhan Güner ve Ersin Korkut'un paylaştıkları, ilk bölümü 21 Mart Perşembe akşamı, saat 23.
Ersin Korkut 8.3.2013
Galip Derviş Ne Zaman Başlıyor?
Kanal D'nin, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Orhan Güner ve Ersin Korkut'un oynadıkları "Galip Derviş" adlı, yeni komedi polisiye dizisi, 21 Mart Perşembe günü başlıyor.
Ersin Korkut 21.2.2013
Kanal D'den Yeni Dizisi
Kanal D'de yakında, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Orhan Güner ve Ersin Korkut'un oynadıkları, "Galip Derviş" adlı yepyeni bir, komedi polisiye dizisi başlıyor.
Ersin Korkut 19.2.2013
Engin Günaydın Yine Güldürecek
Başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Orhan Güner ve Ersin Korkut'un oynadıkları 'Galip Derviş' çok yakında ekranda...
Ersin Korkut 21.1.2013
Korkut Sesiz Kaldı
BKM Mutfak oyuncularından Ersin Korkut, önceki gece Beyoğlu Hayal Kahvesi'ndeydi.
Ersin Korkut 12.1.2013
Engin Günaydın Yeni Dizisiyle Geliyor
Engin Günaydın'ın yanı sıra Ersin Korkut, Orhun Güner ve Algı Eke gibi sevilen isimlerin de rol alacağı Galip Derviş dizisinin şubat ayında yayınlanması planlanıyor.
Ersin Korkut 8.12.2012
Hem Kendileri Ünlü Hem de Mekanları!
Gece hayatının en sevilen isimlerinden biri olan Cenk Eren, kendi işinin patronu olanlardan... Üç yıl önce Ali Sayar ve Sabi Totah işletmeciliğinde eğlence hayatına 'merhaba' diyen My Pavyon by Cenk Eren; pavyon havasında dizayn edilmiş. Mönü ise mezeler, ara sıcaklar ve ana yemekten oluşuyor. Elmadağ'da bulunan My Piyasa'da ise misafirleri DJ müziği eğlendiriyor. My Piyasa tel: (212) 241 85 85 My Pavyon tel: (212) 296 28 36 ERSİN KORKUT (CAFE 101) OKEYE DÖRDÜNCÜ ARANIYOR! Türk halkı onu önce Yılmaz Erdoğan'ın yeğeni, sonra 'Çok Güzel Hareketler Bunlar'da canlandırdığı karakterler ile tanıdı. Ersin Korkut, oyunculuğun yanına işletmeciliği de ekledi.
Ersin Korkut 11.9.2012
Ersin Korkut Pide Yaptı
BKM oyuncusu Ersin Korkut, pide yaparken objektiflere takıldı. Oyuncu, "Bu işte iddialıyım" dedi.
Ersin Korkut 10.8.2012
Sörf Yaptım Ama Olmadı
BKM oyuncularından Ersin Korkut da Çeşme'de tatil yapanlar arasında.
Ersin Korkut 3.5.2012
'Gazoz Ligi'nin Ünlü Oyuncuları
Ünlü oyuncular Cansel Elçin ile Ersin Korkut, önceki akşam halı saha maçı yaptı.
Ersin Korkut 20.3.2012
Teknosa Turuncu Pardösü Yarışmasıyla Facebookta Hediyeler Sunuyor
  BKM Mutfak ekibi oyuncularindan Ersin Korkut ile düzenlenen yarisma ile Facebook kullanicilari eğlenirken birbirinden güzel hediyeleri kazanma firsatini yakaliyor.
Ersin Korkut 20.3.2012
Turuncu Pardösü Yarışmasıyla Facebook Ziyaretçilerine Birbirinden Güzel Hediyeler Sunuyor
"Herkes için Teknoloji" felsefesi ile birçok öncü hizmete imzasını atan Teknosa, Turuncu Pardösü oyunuyla birbirinden güzel hediyeleri kazandırmak için ziyaretçilerini Facebook sayfasına davet ediyor. Teknosa, Facebook sayfasında düzenlediği "Turuncu Pardösü" yarışması ile Facebook kullanıcılarına birbirinden güzel hediyeler ve Teknosa mağazalarında kullanılabilecek Turuncu Puanlar sunuyor... BKM Mutfak ekibi oyuncularından Ersin Korkut ile düzenlenen yarışma ile Facebook kullanıcıları eğlenirken birbirinden güzel hediyeleri kazanma fırsatını yakalıyor.
Ersin Korkut 19.3.2012
Teknosa'dan "Turuncu Pardösü" Yarışması
Teknosa, Facebook sayfasında düzenlediği "Turuncu Pardösü" yarışması ile Facebook kullanıcılarına birbirinden güzel hediyeler ve Teknosa mağazalarında kullanılabilecek Turuncu Puanlar sunuyor. BKM Mutfak ekibi oyuncularından Ersin Korkut ile düzenlenen yarışma ile Facebook kullanıcıları eğlenirken birbirinden güzel hediyeleri kazanma fırsatını yakalıyor.
Ersin Korkut 28.2.2012
Alemin Kralı 24. Bölüm Fragmanı / Video
ATV'nin iddialı dizilerinden biri olan Alemin Kıralı bu hafta Ersin Korkut'u konuk edecek, dizide Elvis Presley rolüne bürünecek olan sanatçı ekranlarda fırtına estirecek.
Ersin Korkut 28.2.2012
Ersin Korkut Elvis Presley Oldu!
Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen Ersin Korkut, bu kez karşımıza Elvis Presley olarak çıkıyor.
Ersin Korkut 28.2.2012
Yeşilçam'ın Efsane İsmine Kanser Şoku!
Yeşilçam'ın efsanevi isimlerinden biri olan Kadir İnanır hakkında sevenlerini üzecek bir iddia ortaya atıldı.
Ersin Korkut 27.2.2012
Ersin Elvis Presley Oldu!
Uzun zamandır görünmeyen Ersin Korkut, bu kez karşımıza Elvis Presley olarak çıkıyor..
Ersin Korkut 9.1.2012
Ersin'in Uludağ Kaçamağı
"Çok Güzel Hareketler Bunlar" oyununun sevilen karakteri Ersin Korkut, Uludağ'da stres atıp enerji depoladı.
Ersin Korkut 4.1.2012
İşte Ersin'in Gerçek Aşkı
Oyuncu Gülferi Sarıgül'le adı anılan Ersin Korkut, gerçek sevgilisiyle görüntülendi.
Ersin Korkut 3.1.2012
'24 Saat F.bahçe'nin Hocası Oldum'
SPORX ÖZEL RÖPORTAJ LEMİ ÇALIĞ lemic@maksimum.net Yılmaz Vural'ı her zaman güler yüzü, şaşırtıcı açıklamaları ve sık sık medyada yer alan ilginç görüntüleri ile gördük, tanıdık... Vodafone Cup'ın Türkiye finalinin gerçekleştiği İzmir'de tanışma şansı yakaladığımız deneyimli teknik adamla biz de futbol konuşup Türk futbolunu enine boyuna tartışmak ve değerli fikirlerini öğrenmek istedik... Renkli kişiliğiyle çevresine müthiş bir pozitif enerji yayan Yılmaz Vural'a ulaşmak tahmin edilebileceği gibi zor olmadı. Sahada müsabakaların oynandığı sırada soğuk havaya dayanamayıp ısınmak için içeriye giren deneyimli hoca, röportaj isteğimi kırmadan kabul etti ve bir anlamda beni de donmaktan kurtardı. İçeride eski Beşiktaşlı futbolcu Recep Çetin, MFÖ'nün saygıdeğer üyesi Fuat Güner ve televizyon yıldızı Ersin Korkut'la koyu bir sohbet gerçekleştiren deneyimli teknik adamla, çayını bitirir bitirmez başlıyoruz muhabbete.
Ersin Korkut 29.12.2011
Bu Kaset Ersin Korkut'u Bitirir
Gülferi Sarıgül elinde Ersin Korkut'u bitirecek bir kasetin olduğunu iddia etti.
Ersin Korkut 28.12.2011
Gülferi'den Ersin'e Jet Cevap‎!
Gülferi Sarıgül, canlı yayında Ersin Korkut için şok açıklamalar yaptı.
Ersin Korkut 27.12.2011
Ersin Korkut Skandal Sözlere Cevap Verdi
Ersin Korkut, haklarında çıkan "sevgili" haberlerini yalanlamak için hakkında aşağılayıcı ifadeler kullanan Gülferi Sarıgül'e ekrandan yanıt verdi..
Ersin Korkut 27.12.2011
'Eşeğe Binmem' Gafına Cevap Geldi
Ersin Korkut, Gülfer Sarıgül'ün kendisi hakkında söylediği "Attan inip eşeğe binmem" sözlerine cevap verdi.
Ersin Korkut 26.12.2011
"Attan İnip Eşeğe Binmek Gibi"
Ersin Korkut'un sevgilisi olarak gündeme gelen Gülfer Sarıgül öyle bir açıklama yaptı ki...
Ersin Korkut 24.12.2011
Vodafone'da Mosi Tekstil Şampiyon 1 Yenerek Mutlu Sona Ulaştı.
Türkiye üçüncüsü olan Kayseri Hayalspor ile Yılmaz Vural'ın kaptanlığındaki Şöhretler Karması arasındaki gösteri maçı da ilgiyle izlendi. FIFA kokartlı eski hakem İsmet Arzuman'ın yönettiği gösteri karşılaşmasında Ali Eren Beşerler, Recep Çetin, Hakan Çalışkan, Ersin Korkut gibi isimler forma giyerken Metin Tekin de maçı izledi.
Ersin Korkut 24.12.2011
Vodafone'da Mosi Tekstil Şampiyon
Türkiye üçüncüsü olan Kayseri Hayalspor ile Yılmaz Vural'ın kaptanlığındaki Şöhretler Karması arasındaki gösteri maçı da ilgiyle izlendi. FIFA kokartlı eski hakem İsmet Arzuman'ın yönettiği gösteri karşılaşmasında Ali Eren Beşerler, Recep Çetin, Hakan Çalışkan, Ersin Korkut gibi isimler forma giyerken Metin Tekin de maçı izledi.
Ersin Korkut 22.12.2011
İşte Ersin Korkut'un Sevgilisi
"Çok Güzel Hareketler Bunlar"ın sempatik oyuncusu Ersin Korkut'un herkesten sakladığı sevgilisi ortaya çıktı.
Ersin Korkut 22.12.2011
İşte Ersin Korkut'un Meleği
Yılmaz Erdoğan'ın yeğeni, sempatik oyuncu Ersin Korkut'un herkesten sakladığı sevgilisi ortaya çıktı.
Ersin Korkut 30.11.2011
"Entelköy Efeköy'e Karşı"nın İstanbul Galası!
Yüksel Aksu'nun yeni sinema filmi, fıkır fıkır, fikir fikir organik Anadolu komedisi "Entelköy Efeköy'e Karşı"nın çok yoğun ilgi gören İstanbul galası; 29 Aralık 2011, Salı akşamı Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşti! Filmde rol alan köylülerin, oyuncu kadrosunun ve film ekibinin, Zeybek havaları ve alkışlar eşliğinde giriş yaptığı gala; Murat Dalkılıç-Ekin Türkmen, Ezel Akay, Pınar Öğün-Memet Ali Alabora, Sermiyan Midyat, Begüm Kütük-Erdil Yaşaroğlu, Çiğdem Anad, Hülya Darcan, Hatice Aslan, Gülriz Sururi, Sait Sökmen, Oğuz Kayhan, Yavuz Özkan, Mehmet Binay-M.Caner Alper, Süleyman Turan, Murat Akdilek, Görkem Yeltan, Bekir Aksoy, Burak Altay, BKM Mutfak oyuncularından Ersin Korkut, Murat Eken, Büşra Pekin gibi birçok tanınmış ismin katılımıyla renklendi.
Ersin Korkut 22.11.2011
Mekan Sahibi Ünlüler
ERSİN KORKUT / 101 Cafe BEŞİKTAŞ'TA MAHALE KAHVESİ Sık sık reklamlarda boy gösteren BKM Mutfak oyuncusu Ersin Korkut; Beşiktaş'ta 101 Cafe adlı bir mahalle kahvesi açtı.
Şu an buradasınız: Ersin Korkut Haberleri | Ersin Korkut Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Ersin Korkut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ersin Korkut kimdir, hayatı ve biyografisi. Ersin'den Al Haberi!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 18:58:26. #1.15#
title