Haberler

Vedat Ergünbaş, DEİK Kuzey Makedonya İş Konseyi Başkanı Seçildi

Güncelleme:

Ergünbaş Group'un Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Ergünbaş, DEİK Kuzey Makedonya İş Konseyi Başkanlığı'na seçilen isim oldu. Türk İş Dünyası'nın uluslararası alandaki temsilini sağlayan DEİK İş Konseyleri Genel Kurulu'nda gerçekleşen seçimler, 151 İş Konseyi'nin Başkan ve Yürütme Kurulları'nın belirlenmesini amaçlayan bir organizasyondu. Seçimlere, T.C. Ticaret Bakanı Ömer Bolat da katıldı

Ergünbaş Group'Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Ergünbaş, Türkiye ve Cezayir'de faaliyet gösteren entegre plastik endüstrisi işletmelerinin yanı sıra Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu'nda da görev yapmaktadır. 34 yaşındaki bu dinamik iş insanı, Makedonya'nın yatırımcılara sunduğu ciddi destek ve Avrupa'ya açılan kapı konumunu değerlendirerek DEİK Kuzey Makedonya İş Konseyi Başkanlığı'na layık görüldü.

Vedat Ergünbaş, DEİK Kuzey Makedonya İş Konseyi Başkanı Seçildi


"BÜYÜK BİR ONUR"

Seçilmesinin ardından Ergünbaş, "Bu sorumluluğu taşıyabilmek benim için büyük bir onur. Bu göreve seçilmemde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Makedonya, Türk yatırımcılarına geniş olanaklar sunan bir pazar. İki ülkenin ekonomik bağlarını güçlendirmek ve ticaret hacmini artırmak adına yoğun çaba harcayacağım. İki yıl süresince, her iki ülkenin iş dünyasına katma değer sağlamak için projeler geliştirmeyi ve işbirliklerini artırmayı hedefliyorum" dedi. Ergünbaş'ın liderliğindeki DEİK Kuzey Makedonya İş Konseyi, bölgesel ve küresel düzeyde iş dünyası ilişkilerini güçlendirme yolunda önemli adımlar atmayı amaçlamaktadır.

Haberler.com / Betül Cirit - Ekonomi

Ömer Bolat Makedonya Türk İş Ömer İş Dünyası Dünya Ekonomi Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Batman Hasankeyf'te bazı bölgeler geçici güvenlik bölgesi ilan edildi! Girişler kapatıldı

Batman Hasankeyf'te bazı bölgeler geçici güvenlik bölgesi ilan edildi! Girişler kapatıldı

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Bakmadan Geçme

EURO 2024 C Grubu Puan Durumu! C Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 C Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 B Grubu Puan Durumu! B Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 B Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 A Grubu Puan Durumu! A Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 A Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? Almanya Macaristan maçı CANLI izle! (EURO 2024) Almanya Macaristan EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Hırvatistan Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Hırvatistan Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Nedim Bajrami hangi takımda, nerede oynuyor? Arnavutluk Milli Takım oyuncusu Nedim Bajrami kimdir? TRT 1 canlı maç izle! (4K) ALMANYA-MACARİSTAN CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! Hırvatistan Arnavutluk maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Hırvatistan Arnavutluk maçı ne oldu? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Bursa su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Konya su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Antalya su kesintisi listesi! Hırvatistan Arnavutluk maçı CANLI izle! (EURO 2024) Hırvatistan Arnavutluk EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 İzmir su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Ankara su kesintisi listesi!
Daha 2 aylık evlilermiş! Eşini öldürmekle suçlanan jandarma komutanın ilk sözleri 'İntihar etti' olmuş

Daha 2 aylık evlilermiş! Eşini öldürmekle suçlanan jandarma komutanın ilk sözleri "İntihar etti" olmuş

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title