Haberi Paylaş

Haluk Levent, Elon Musk'a ev almak için yardım topluyor

Ekonomi Haberleri

200 milyar dolar serveti bulunan Elon Musk, "Evim yok, arkadaşlarımın boş odalarını kullanıyorum" açıklaması sosyal medyada gündem oldu. Yaşanan bu gelişmenin ardından AHBAP Derneği Başkanı sanatçı Haluk Levent, Musk'ı Ti'ye alıp açıklamasına dair bir haberi alıntılayarak, "Haydi Ahbap! Arkadaşımıza ev bulalım. @ahbap_dallas" diye yazdı.

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk, bir evi olmadığını ve arkadaşlarının boş odalarında kaldığını söyledi. Musk, ayrıca tatil de yapmadığını ifade ederek; zamandan tasarruf etmek için bir uçağa sahip olduğunu belirtti.

SEVGİLİSİ DE DOĞRULADI

Dönem dönem Musk'ın sevgilisi olan Grimes da Vanity Fair ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, "bazen yoksulluk sınırının altında" yaşadığını söyledi ve yatağı delik olmasına rağmen yenisini almayı reddettiğini ifade etti.

Haluk Levent, 'Evim yok, Arkadaşlarımın odasında kalıyorum' diyen Elon Musk'ı Ti'ye aldı

HALUK LEVENT'TEN ESPRİLİ PAYLAŞIM

Musk'ın söz konusu açıklamasının sosyal medyada gündem olmasının ardından, AHBAP Derneği Başkanı sanatçı Haluk Levent'ten de esprili bir paylaşım geldi. Ekibi ile yaptığı sosyal yardımlarla bilinen Levent, Elon Musk'ın açıklamasına dair bir haberi alıntılayarak, "Haydi Ahbap! Arkadaşımıza ev bulalım. @ahbap_dallas" diye yazdı. Haluk Levent'in yapmış olduğu paylaşımın altına ise yüzlerce Twitter kullanıcısı yorum yaptı.

Haberler.com / Beşir Ariz - Ekonomi

Haluk Levent Elon Musk Teknoloji Ekonomi Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

tekk:

adamın arkadaşları dediği lüks evde kalan hatunlardır tabiki çok hatuna ev almıştır bigün onda birgün bunda o misaldir

Cevap Yaz01Yayından Kaldır
Ahmet Macar:

haluk abi maskeye yardım toplamana gerek yok ev alman için direk gelsin evi hazır istsnbul veya fethiyede

Cevap Yaz16Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title