Haberler

Emekliye Cumhuriyet Bayramı ikramiyesi verilecek mi? Cumhuriyet Bayramı ikramiye iddiası!

Son Güncelleme:
Abone Ol

Emekliye üçüncü kez bayram ikramiyesi verileceği iddia ediliyor. Bu sene Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla emekliye Cumhuriyet Bayramı ikramiyesi verilecek mi soruları gündeme geliyor. Peki, Emekliye Cumhuriyet Bayramı ikramiyesi verilecek mi? Cumhuriyet Bayramı ikramiye iddiası!

Emekliye Cumhuriyet Bayramı ikramiyesi verilecek mi ve emekliye üçüncü kez ikramiye verilecek mi soruları gündeme geliyor. 100. yıl Cumhuriyet Bayramı ikramiyesi emeklilere verilecek mi iddialarına yanıt aranıyor. Emekliye Cumhuriyet Bayramı ikramiyesi verilecek mi? Cumhuriyet Bayramı ikramiye iddiası! Detaylar haberimizdedir…

EMEKLİYE CUMHURIYET BAYRAMI İKRAMİYESİ VERİLECEK Mİ?

Bu sene Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla emeklilere üçüncü bir ikramiye verileceği iddia ediliyor. Konuyla ilgili, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı henüz resmi bir açıklama yapmamıştır.

EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ NE KADAR OLDU?

Emekli bayram ikramiyeleri en son geçtiğimiz aylarda yapıldı. BAĞKUR kapsamındakilerin haziran dönemi aylıkları ile Kurban Bayramı ikramiyeleri 22 Haziran'da ödendi. Emekli Sandığı kapsamında olanlara ise maaş ve ikramiye ödemeleri 23 Haziran'da yapıldı.

BAYRAM İKRAMİYESİ NE ZAMAN ÖDENECEK?

Bayramı öncesi emeklilerin beklediği haber gelmesiyle birlikte, maaş ve ikramiyeler 17-23 Haziran 2023 tarihinde ödenmiştir.

Haberler.com / Sena Demiröz - Ekonomi

Bayram İkramiyesi Finans Yaşam Ekonomi Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title