Haberi Paylaş

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk: Evim yok, arkadaşlarımın odasında kalıyorum

Ekonomi Haberleri

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk, bir evi olmadığını ve arkadaşlarının boş odalarında kaldığını söyledi. Musk, ayrıca tatil de yapmadığını ifade ederek; zamandan tasarruf etmek için bir uçağa sahip olduğunu belirtti.

Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk, yaptığı açıklamada, evinin olmadığını ve kalacak yer olarak arkadaşlarının boş odalarını kullandığını söyledi. Yine Musk'ın açıklamalarına göre, yatı da yok ve tatil de yapmıyor ancak zamandan tasarruf etmek için bir uçağı var.

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk: Evim yok, arkadaşlarımın odasında kalıyorum

Elon Musk bu açıklamaları, TED konferans başkanı Chris Anderson ile yayınlanan bir video röportajında yaptı. Musk'ın yorumları, dünyanın en zengin insanı olmasına rağmen kalıcı bir evi olmadığının ilk teyidi oldu. Musk'ın arkadaşları, onun tutumlu alışkanlıkları hakkında uzun süre yorum yaptı.

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk: Evim yok, arkadaşlarımın odasında kalıyorum

Mayıs 2020'de tüm mal varlığını satma niyetini ve "ev sahibi olmayacağını" tweetledi. Insider, Ağustos 2021'de, Musk'ın SpaceX'ten kiraladığı 50.000 dolarlık prefabrik küçük bir evde yaşadığının düşünüldüğünü bildirdi.

Dönem dönem Musk'ın sevgilisi olan Grimes da Vanity Fair ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, "bazen yoksulluk sınırının altında" yaşadığını söyledi ve delik olmasına rağmen yatak almayı reddettiğini ifade etti.

Google'ın kurucu ortağı ve dönemin CEO'su Larry Page, 2015'te Musk, Silikon Vadisi'ni ziyaret ettiğinde bazen Page'e e-posta gönderip "Bu gece nerede kalacağımı bilmiyorum. Gelebilir miyim?" dediğini söyledi.

Musk'ın kişisel servetinin çoğu Tesla'daki hissesine bağlı.

Haberler.com / Beşir Ariz - Ekonomi

Tesla Motors Elon Musk Ekonomi Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (12)

Cumali:

Adam zaten hergün başka bir şehirde ..ev alsa bile senede 3-5 gün ancak kalabilecek...özel uçağını ev niyetine kullanıyodur xD

Cevap Yaz116Yayından Kaldır
Kaan Korkmaz:

Arkadaşların da kala kala dünyanın en zengini oldun herhalde.

Cevap Yaz241Yayından Kaldır
Abura Demirel:

tabi evi olmaz çünkü bunun gibiler masonları siyonistler kullanıp çöpe atarlar

Cevap Yaz62Yayından Kaldır
Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title