Dünyaca Ünlü Yıldız Justın Bieber Nişanlısı Hailey Baldwain'i Öpmeye Doyamadı

Dünyaca Ünlü Yıldız Justın Bieber Nişanlısı Hailey Baldwain'i Öpmeye Doyamadı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Nişanlanma haberiyle dünya gündemine oturan Justin Bieber ve Nişanlısı Hailey Baldwain, herkesin gözü önünde sarmaş dolaş olup öpüştüler.

Milyonları peşinden sürükleyen dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, birliktelikleri sekteye uğrayan ancak sonra barıştığı sevgilisi Hailey Baldwin ile geçtiğimiz günlerde gözlerden uzak bir törenle nişanlanmıştı.

ETRAFA ALDIRIŞ ETMEDEN ÖPÜŞTÜLER

Dünya magazin gündemine düşen haberden sonra genç kızların sevgilisi 24 yaşındaki şarkıcı Justin Bieber ve 21 yaşındaki Hailey Baldwain, New York'da kahve içtikleri mekanda uzun süre bir birlerine sarılıp etraftakilere aldırış etmeden öpüştüler.

NİŞANLISINA OLAN AŞKINI SOSYAL MEDYA HESABINDAN DİLE GETİRMİŞTİ

Çift, bir aylık ilişkilerinden sonra nişanlanmıştı. Justin, Hailey ile nişanlandığını İnstagramda paylaştığı bir fotoğrafı şu başlık ile paylaşarak duyurmuştu. Kalbim tamamen senindir ve her zaman senin olacak. Sen benim hayatımın tek aşkısın Hailey Baldwin, hayatımı senden başkası ile geçirmek istemiyorum.

Dünyaca Ünlü Yıldız Justın Bieber Nişanlısı Hailey Baldwain'i Öpmeye Doyamadı
Haber Yorumları (18)
ALİ: Eski sevgililerinden ayrılalı ne kadar oldu da birisine aşık oldu yuh!
BERRA KARAC: Ariana grandeyle daha çok yakısıyonuz neden o pis hailey lesin
MEYRA ATİKELER: Ne ara selena gomezi unutun?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title