Doğan: "Bu İş Daha Bitmedi"

Doğan: "Bu İş Daha Bitmedi"

Fortis Türkiye Kupası Yarı Final İlk Maçında Sahasında Kayseri Erciyesspor'a 1-0 Yenilen Trabzonspor'da, Teknik Direktör Ziya Doğan, "Bu İş Henüz Daha Bitmedi" Dedi.

Doğan:

Fortis Türkiye Kupası yarı final İlk maçında sahasında Kayseri Erciyesspor'a 1-0 yenilen Trabzonspor'da, teknik direktör Ziya Doğan, "Bu iş henüz daha bitmedi" dedi.

Doğan, maçın ardından yaptığı değerlendirmede, sahalarında yaptıkları maçın avantajını iyi kullanamadıklarını belirterek, "Avrupa kupalarının ayağına kadar yaklaşma maçında istediğimiz sonucu alamadık. 1-2 net pozisyona girdik. Gol geciktikçe risk aldık" dedi.

Trabzonspor'un Kayseri Erciyesspor'u eleyecek güçte bir takım olduğunu savunan Doğan, "Bu iş henüz bitmedi. Burada nasıl yeniliyorsak orada yenebiliriz" diye konuştu.

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz ise Trabzon'a galip gelmek için geldiklerini ve bunu da başardıklarını söyledi.

Korkmaz, Trabzonspor gibi bir takımı kendi şehrinde yenip ikinci maç için avantaj sağlamanın önemli olduğunu belirterek, "İlk yarı ortada bir maçtı. İkinci yarı Trabzonspor oyunun belli bölümünde bize üstünlük sağladı. Bir önemli gol pozisyonunu da yakaladılar ancak değerlendiremediler. Ondan sonra maç döndü" dedi.

Bu arada maçın bitiminin ardından bir grup taraftar, protokol tribünü önüne gelerek kulüp başkanı Nuri Albayrak'ı istifaya davet etti.