Deniz Akkaya'nın, İncili Aksesuarları Tüm Dikkatleri Üzerine Topladı

Deniz Akkaya'nın, İncili Aksesuarları Tüm Dikkatleri Üzerine Topladı

Deniz Akkaya'nın katıldığı bir etkinlikte taktığı anlam verilemeyen inci aksesuarları görenleri hayrete düşürdü.

Geçen akşam düzenlenen TuvanamxTrendyolxMagnum etkinliğinde, Deniz Akkaya tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Gecenin en çok konuşulan ismi olmasını sağlayansa taktığı abartılı incili aksesuarıydı. Kelebek Moda Konseyi üyesi Aslı Barış, Deniz Akkaya'nın kıyafetini ve incisini yorumladı.

"AKSESUARLARA GELİNCE İŞ BOZULUYOR"

Konsey üyeleri Akkaya'nın tarzı için şöyle konuştu: "Deniz Akkaya'nın bust2 elbisesi oldukça sade aslında. Malum, inci trendi geçen kıştan beri esip gürlüyor. Haliyle tüm tasarımcılar, koleksiyonlarında inciye sıklıkla yer veriyor. Akkaya da elbise ve kemer detaylarıyla trendi yakalıyor. Ancak aksesuarlara gelince iş bozuluyor.

"HIZMAMSI ZİNCİRE YORUM YAPMAK ZOR"

Tuğçe&Gökçe Güreşçi imzalı küpeler tek başına iddialı ve güzel. Ama "hızmamsı" zincire yorum yapmak zor. Belki Afrika'daki bazı kabilelerde böyle bir trend olabilir ama bu moda haftalarına yansımadı. Trendsetter olacağım diye komik olmaya gerek var mı, orası tartışılır."

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.