Cem Sultan Manisaspor'da

Bank Asya 1.Lig takımlarından Manisaspor, Kayserispor'dan forvet Cem Sultan'ı bir yıllığına kiralık olarak transfer etti.

Cem Sultan Manisaspor'da

Bank Asya 1. Lig takımlarından Manisaspor, Kayserispor'dan forvet Cem Sultan'ı bir yıllığına kiralık olarak transfer etti. Galatasaray'ın altyapısından yetişen Cem Sultan, Manisaspor Kulübü Başkanı Emre Hasgör'ün de katıldığı 19 Mayıs Stadı'ndaki kulüp binasındaki törende, kendisini Manisasporlu yapan imzayı attı.

Törende konuşan Kulüp Başkanı Emre Hasgör, Cem Sultan'ın Manisaspor'da başarılı olacağına inandığını söyledi. Manisaspor için önemli bir günü yaşadıklarını dile getiren Hasgör, transferde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi'nin önemli katkıları olduğunu söyledi. Cem Sultan'ın, bundan sonraki senelerde de Manisaspor'da oynamasını istediklerini kaydetti.

Kendisini birçok takım istemesine rağmen Manisaspor'u tercih ettiğini belirten Cem Sultan da, "Burada olmamın en büyük sebebi başkanımdır. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Çok doğru bir yere geldiğime inanıyorum, hedefleri olan bir takımdayım. Sezonu en iyi şekilde geçirip Manisaspor'u Süper Lig'e taşımak istiyoruz. Umarım güzel bir yıl geçer, umarım arkadaşlık ve dostlukla, hocamız ve taraftarlarımızla birlikte güzel bir ruh yakalarız. Böyle bir ortamda başarısızlık söz konusu olamaz." diye konuştu. Cem Sultan, Manisaspor'da çok iyi bir sezon geçireceğine dair söz verdi.

Kaynak: CHA