Canaydın: "Güzel Bir Maç Oldu"

Canaydın: "Güzel Bir Maç Oldu"

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Gençlerbirliği ile Yaptıkları Maçın Güzel Geçtiğini İfade Ederek, "İnşallah Böyle Devam Ederiz" Dedi.

Canaydın:

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Gençlerbirliği ile yaptıkları maçın güzel geçtiğini ifade ederek, ''İnşallah böyle devam ederiz'' dedi.

Canaydın, maçın ardından yaptığı değerlendirmede, yaptıkları son 3 maçı da kazandıklarını hatırlatarak, Gençlerbirliği karşısında da güzel bir mücadele ortaya koyduklarını söyledi.

Canaydın, ''Güzel bir mücadele ortaya koyduk. İnşallah böyle devam ederiz. Salı günü Şampiyonlar Ligi'nde PSV Eindhoven karşısına çıkacağız. Bu maçı da kazanmak istiyoruz'' diye konuştu.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav ise Galatasaray'ın özellikle ilk yarıda iyi oynadığını dile getirerek, ''Galatasaray ilk yarıda çok gol pozisyonu buldu. İkinci yarının başında ise biz de pozisyonlar bulduk ancak değerlendiremedik. Hakan oyuna girdiği dakikada bana göre tesadüfen bir gol attı. Zaten futbolun güzelliği de budur'' şeklinde konuştu.

Cavcav, Haluk Ulusoy hakkında açılan dava konusunda da, hafta içinde kulüpler birliği olarak toplanacaklarını ve gerekli değerlendirmeleri yapacaklarını ifade etti.