BİRGÜL ÇİÇEK ATEŞ HABERLERİ

Birgül Çiçek Ateş haber, Birgül Çiçek Ateş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Birgül Çiçek Ateş

Birgül Çiçek Ateş

Doğum Yeri Tunceli / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1976

Birgül Çiçek Ateş Kimdir ?

Birgül Çiçek Ateş,1976 yılında Tunceli Merkez Gökçek Köyünde doğdu. İlkokulu Geyiksuyu Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda,ortaokulu Muş Kız Öğretmen Lisesinde,Liseyi Muş Anadolu Öğretmen Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimini Gaziantep Üniversitesi Adıyaman Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmernliği Bölümü'nde tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Birgül Çiçek Ateş - 31.03.2019
Tunceli Son
MERKEZToplam Sandık : 76Toplam Seçmen : 22.771Açılan Sandık : 66Açılan Sandık Oranı : % 86,84Kullanılan Oy : 15.629Geçerli Oy : 15.501Katılım Oranı : % 78,47PARTİADAYOY ORANIOY SAYISITKPFATİH MEHMET MAÇOĞLU% 32,315.009HDPNURŞAT YEŞİL% 28,394.401CHPYUSUF KENAN AYDIN% 20,973.
Birgül Çiçek Ateş - 26.06.2015
Pülümür'de El Sanatları Sergisi
Serginin açılışına, İlçe Kaymakamı Mekan Çeviren, Belediye Başkanı Müslüm Tosun, İlçe Garnizon Komutan Ahmet Çetiner, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Nurali Özdemir, kursiyerler ve aileleri katıldı. Sergiye ilişkin açıklamalarda bulunan Halk Eğitim Merkezi Müdür Birgül Çiçek Ateş, "Tunceli İş-Kur İl Müdürlü ile kadınların sosyal yaşama katılmaları ve öğrendikleri meslek ile üretim yaparak kendi ekonomilerine katkı sunmaları için ortak bir proje gerçekleştirdik .
Birgül Çiçek Ateş - 01.03.2013
Gazi Lisesi Konferans Salonu Yenileniyor
Okulu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Birgül Çiçek Ateş, Proje Koordinatörü Çiğdem Yılmaz ve Projeyi hazırlayan Sevilay Yoleri ile Rojda Karagöz yapım çalışmaları süren çok amaçlı konferans salonunu inceledi.
Birgül Çiçek Ateş - 14.12.2012
Pülümürlü Öğrenciler Daha İyi Eğitim İçin Erzincan'da Dershaneye Gönderildi
Tunceli Pülümür ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 'Eğitimle Yükselen Gençlik Projesi' SODES kapsamında hayata geçirildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Birgül Çiçek Ateş, proje ile ilçenin eğitimdeki başarı oranını artırmak için başarılı 30 ortaokul-lise öğrencisini, SBS ve LYS'ye hazırlık eğitimi veren Erzincan'daki dershanelere gönderdiklerini ifade ederek, " Öğrencilerin yol, yemek, dershane ücretleri Kalkınma Bakanlığı tarafından gönderilen ödenek ile sağlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Birgül Çiçek Ateş Haberleri | Birgül Çiçek Ateş Kimdir - Haberler - Birgül Çiçek Ateş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Birgül Çiçek Ateş kimdir, hayatı ve biyografisi. Tunceli Son.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.09.2021 11:26:14. #1.13#

title