Counter Strike 1.6'nın efsane isimlerinden Fabre geri döndü - Haberler
Haberi Paylaş

Counter Strike 1.6'nın efsane isimlerinden Fabre geri döndü

Playerbros - Haberler | Gamegar
Counter Strike 1.6'nın efsane isimlerinden Fabre geri döndü

BBL Esports'un eski koçu Eray "Gais" Sarıkaya'nın ayrılışından sonra takımın yeni koçunun kim olacağı hakkında yapılan iddialar sonucunda Counter Strike 1.6 efsanelerinden Sezgin "Fabre" Kalaycı BBL Esports'un koçu olarak atandı.

Bbl Esports'un sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan 2 dakika 26 saniyelik bir video ile VALORANT ekibinin yeni mental koçunun Counter Strike dünyasına nam salmış isimlerden Sezgin "Fabre" Kalaycı olduğunu duyurdu.

Counter Strike 1.6'nın efsanesi olarak bilinen Sezgin Kalaycı'nın BBL Esports'un yeni koçu olacağı öğrenilince başta BBL Esports oyuncuları ve BBL Esports'un takipçileri haberi sevinçle karşıladı. BBL Esports Valorant takımının yeni koçu olan Sezgin Kalaycı'ya ilk tebrik mesajı BigBossLayf'ın kurucularından olan Ferit "wtcN" Karakaya'dan oldu.

"TARAFTARLAR TARAFINDAN BÜYÜK SAYGI GÖRDÜM"

Takım tarafından yapılan duyurunun ardından ve tebrik mesajlarının üstüne Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Kalaycı, "Görüşmelere başladığımız ilk günden itibaren yönetim, oyuncu ve hatta taraftar tarafından büyük bir saygı ve sevgi gördüm. göstermiş olduğunuz bu saygı ve sevgiye layıkolabilmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. LETS GO !" sözleri ile yeni BBL Esports Valorant takım koçluğu macerasına başladı.

Counter Strike 1.6'nın efsane isimlerinden Fabre geri döndü

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

ONUN VİDEOLARIYLA BÜYÜDÜM

BigBossLayf oluşumunun kurucu ortaklarından biri olan Ferit "wtcN" Karakaya ise yaptığı paylaşımda Fabre'ye şu sözler ile hoş geldin dedi: "Küçükken fragmovie leri ile büyüdüğüm, kendisine büyük saygı duyduğum Sezgin " Fabre " Kalaycı artık BBL Esports Koçlarından biri ! LETS GO BBL"

BBL Esports'un Sezgin "Fabre" Kalaycı'nın transferinin duyurulduğu özel videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Counter Strike 1.6'nın efsane isimlerinden Fabre geri döndü

Playerbros - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title