Başkan Baran: "Sizlerin Mutluluğu Bize Güç Veriyor"

Başkan Baran: "Sizlerin Mutluluğu Bize Güç Veriyor"

Tütünçiflik sahilinde vatandaşlarla sohbet eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Sizlerin mutluluğu bize güç veriyor” dedi.

Başkan Baran:

Tütünçiflik sahilinde vatandaşlarla sohbet eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, "Sizlerin mutluluğu bize güç veriyor" dedi.


Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Tütünçiftlik sahilinde vatandaşlarla bir araya geldi.


Sohbetlerde vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Baran, "Halkımızın gözlerinin içinin gülmesi ve hizmetlerimizden memnun olması bizleri de çok mutlu ediyor. Eksikliklerimiz tabii ki var. Onları da vatandaşlarımızdan bire bir dinleyerek çözüyoruz" dedi.


Hedeflerinin 500 milyon yatırım olduğunu belirten Başkan Baran, "Yıllar hızlı geçiyor, ekiplerimizle birlikte sabah 7 gün 24 saat kadar şehrimizin derdi ile dertleniyoruz. 4 yılda 400 milyon liralık yatırımı hayata geçirdik. Hedefimiz 5 yılda 500 milyon liralık yatırım. Tabi bunu sizlerle birlikte yapıyoruz. Sizlerin bize verdiği enerji, güç oluyor" diye konuştu.


24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan seçimlerin de önemini anlatan Başkan İsmail Baran, "Bugüne kadar ülkemizin üzerindeki kumpasları bir bir boşa çıkardık. 24 Haziran'da halkımız bir daha sandıkta dünyaya gereken cevabı verecek ve yarınlara daha güçlü yelken açacağız" şeklinde konuştu.


Başkan Baran daha sonra balık tutan vatandaşlarla da sohbet etti. - KOCAELİ

Kaynak: İHA