Arda: Ben Artık Tecrübeli Bir Oyuncuyum

Arda: Ben Artık Tecrübeli Bir Oyuncuyum

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Sergilediği Futbolla Büyük Beğeni Toplayan Galatasaray'ın Milli Futbolcusu Arda Turan, Hakan Şükür'ün Takımdan Ayrılmasından Dolayı Yaşadığı Üzüntüyü Dile Getirirken, Kendisinin de Artık Tecrübeli Bir Oyuncu Olduğunu Söyledi.

Arda: Ben Artık Tecrübeli Bir Oyuncuyum

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda sergilediği futbolla büyük beğeni toplayan Galatasaray'ın milli futbolcusu Arda Turan, Hakan Şükür'ün takımdan ayrılmasından dolayı yaşadığı üzüntüyü dile getirirken, kendisinin de artık tecrübeli bir oyuncu olduğunu söyledi.

Arda Turan, Galatasaray TV'ye yaptığı açıklamada, ''Öncelikle Hakan ağabeyin burada olmasını çok isterdim. Çünkü onu kişisel olarak da futbolcu olarak da çok seven bir insanım'' diye konuştu.

Hedefinin 3 kulvarda da sonuna kadar gitmek olduğunu ifade eden Arda, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Bütün gücümüzle bunun için savaşacağız. Genç bir takım olmamızın tabii ki avantajları var. Ben de dahil hepimiz arzuluyuz ve başarıya açız. Kendi adıma da hiç şüphem yok. Çünkü ben çalıştığım sürece, kendimi iyi hissettiğim sürece Galatasaray takımında oynayacağımı düşünüyorum. Öyle bir öz güvenim var. Şartlar neyi getirecektir zamanla göreceğiz.''

Kendisine transfer teklifleri geldiğini doğrulayan Arda, önemli olanın kulübün vereceği karar olduğunu anlatarak, şunları söyledi:

''Galatasaray böyle bir şey düşünmediğini açıkladı. Ben zaten hiç bu işlerle ilgilenmiyorum ve işimi yapmaya çalışıyorum. Galatasaray'la sözleşmem bittiği zaman Türkiye'den bir kulüpte oynamam çok zor bir ihtimal. Yurt dışına gitmediğim sürece ve Galatasaray beni kovmadığı sürece ayrılmak istemiyorum.''

Kaynak: AA