ANGELİNA JOLİE HABERLERİ

Angelina Jolie haber, Angelina Jolie son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Angelina Jolie - 30.03.2021
"Geri Dönüş" filmi seyirciyle buluşacak
Yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında sınırlı sayıda katılımcıyla düzenlenecek programa, oyuncu Angelina Jolie ve Aamir Khan ile Birleşmiş Milletler temsilcilerinin çevrim içi bağlantıyla katılması bekleniyor.
Angelina Jolie - 12.12.2020
11 Aralık 2020 Haberleri
11 Aralık 2020 Manşet Haberleri.
Angelina Jolie - 06.09.2020
Haftanın tarihine bakış
2012 - Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği Özel Temsilcisi Angelina Jolie, Türkiye'ye sığınan Suriyelileri ziyaret etmek amacıyla Gaziantep'e geldi.
Angelina Jolie - 20.08.2020
Son dakika haber: 26. Saraybosna Film Festivali'nin kazananları açıklandı
Festivale bugüne kadar Robert de Niro'dan Angelina Jolie'ye, Brad Pitt'ten Orlando Bloom'a, Daniel Craig'den John Malkovich'e, Morgan Freeman'dan Nuri Bilge Ceylan'a kadar dünyaca ünlü çok sayıda isim katıldı.
Angelina Jolie - 14.08.2020
26. Saraybosna Film Festivali, TRT'nin "Odaklan Babaanne" filmiyle başladı
Bosna'daki savaşın (1992-1995) izlerini silmek ve başkent Saraybosna'yı yeniden kültür ve sanatın merkezi haline getirmek amacıyla düzenlenmeye başlayan Saraybosna Film Festivali, çeyrek asrı aşan tarihi boyunca dünyaca ünlü birçok ismi ağırladı. SFF'ye bugüne kadar Robert de Niro'dan Angelina Jolie'ye, Brad Pitt'ten Orlando Bloom'a, Daniel Craig'den John Malkovich'e, Morgan Freeman'dan Nuri Bilge Ceylan'a kadar dünyaca ünlü çok sayıda isim katıldı.
Angelina Jolie - 07.08.2020
Son Dakika: "Saraybosna'nın Kalbi" Onur Ödülü Danimarkalı aktör Mikkelsen'a verilecek
SFF'ye bugüne kadar Robert de Niro'dan Angelina Jolie'ye, Brad Pitt'ten Orlando Bloom'a, Daniel Craig'den John Malkovich'e, Morgan Freeman'dan Nuri Bilge Ceylan'a kadar dünyaca ünlü çok sayıda isim katıldı.
Angelina Jolie - 05.08.2020
Saraybosna Film Festivali Kovid-19 nedeniyle online düzenlenecek
SFF'ye bugüne kadar Robert de Niro'dan Angelina Jolie'ye, Brad Pitt'ten Orlando Bloom'a, Daniel Craig'den John Malkovich'e, Morgan Freeman'dan Nuri Bilge Ceylan'a kadar dünyaca ünlü çok sayıda isim katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Angelina Jolie Haberleri | Angelina Jolie Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Angelina Jolie haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Angelina Jolie kimdir, hayatı ve biyografisi. Bill Gates'in Trakya'dan arazi aldığı iddiası, fırsatçıları harekete geçirdi! Gurbet
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 07:47:57. #1.15#

title