Altınbaşak Haberleri

Altınbaşak haber, Altınbaşak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Altınbaşak - 12.4.2015
Kartal Belediyesi Yeni Hizmet Binası Açılışı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Siyaset bir kavga alanı değildir. Siyaset zenginleşme aracı da değildir. Bütün dünyada siyasetin varlık nedeni topluma hizmet etmektir" dedi.  Kartal Belediyesi'nin yeni hizmet binası, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun katıldığı törenle açıldı.  Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada, siyasetin bir kavga alanı olmadığını belirterek, şunları söyledi:   "Siyaset zenginleşme aracı da değildir. Bütün dünyada siyasetin varlık nedeni topluma hizmet etmektir. Siyasal partiler toplumlara nasıl hizmet edeceklerini anlatırlar. Vatandaş da ona göre oyunu kullanır. Ama eğer siyaseti siyasetçinin zenginleşmesi üzerine kurarsanız kaybeden vatandaş olur. Eğer bugün 6 milyon 200 bin insanımız işsizse 17 milyon insanımızın aylık geliri 200 liranın altındaysa siyaset kurumuna büyük görev düşüyor. Siyaset kurumu halkın dini ile ibadeti ile inancı ile uğraşmaz. Siyaset kurumu halkın etnik kimliği ile uğraşmaz. Siyaset kurumu halkın yaşam tarzı ile uğraşmaz. Bunlar ayrı şeyler. Kişinin etnik kimliği, kişinin inancı, kişinin yaşam tarzı onun onurudur. Ona siyaset kurumu müdahale etmez. Etmemelidir zaten. Eğer birisi işsizse siyasetçinin görevi ona iş bulmaktır. Eğer birisi yoksulsa onun yoksulluğunu gidermektir. Eğer bunu yapabilirsek bu ülkeye gerçek anlamda demokrasiyi, gerçek anlamda siyaseti getirmiş oluruz. Bizim amacımız bu."  Gerginlik ve kavga istemediklerini dile getiren Kılıçdaroğlu, "Kavga istemiyoruz ama birisi yanlış yaptığı zamanda birisinin, 'Arkadaş sen yanlış yapıyorsun' deme hakkının olması lazım. Demokrasi bunun üzerine inşa edilmiştir. Neden kavga ediyoruz? Hangi gerekçe ile kavga ediyoruz? Bunları bir tarafa bırakmalıyız. Tümünü bir tarafa bırakmalıyız. Siyaset bir dayanışmadır. İnsanız hepimiz. Komşumuz açken rahat uyuyabilir miyiz? Böyle bir şey olabilir mi? Önce komşumuzun kimliğine mi bakacağız ona yardım etmek için? İnancına mı bakacağız ona yardım etmek için? Yaşam tarzına mı bakacağız ona yardım etmek için? Hayır kesinlikle hayır." değerlendirmesinde bulundu.  Bu dönem kardeş belediyeciliği başlattıklarını belirten Kılıçdaroğlu, "Bazı belediyelerimiz var imkanları sınırlı. Bütçeleri sınırlı. Ne yapıyor Kartal belediyemiz? Bakın 2 tane iş makinesi bağışladı. Ne yapıyor Belediye Başkanı Erzincan'da? Kendi özel işi için mi kullanacak? Hayır. Oranın çöpünü toplayacak. Oranın halkına hizmet edecek. Diyecek ki 'Ben yalnız değilim. İstanbul'da bir belediye başkanı var, İstanbullular seçti ve İstanbulluların bir eli, bir gölgesi bizim üzerimizde. Bize yardım ediyor.' Toplumsal dayanışmayı sağlıyoruz. Huzuru sağlıyoruz" dedi.  Konuşmanın ardından Kartal Belediyesi'nce "Kardeş Kentler" dayanışması kapsamında Erzincan'ın Altınbaşak ve Çağlayan belediyelerine bağışlanan birer çöp toplama aracı, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu tarafından Altınbaşak Belediye Başkanı Haydar Polat ve Çağlayan Belediye Başkanı Çetin Çay'a teslim edildi.
Altınbaşak - 12.4.2015
Kılıçdaroğlu, Kartal Belediyesi Binasının Açılışını Gerçekleştirdi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kartal Belediyesi'nin yeni binasının açılış törenine katıldı. Törene Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra CHP'li Akif Hamza Çebi, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ve çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan Öz ile beraber açılış kurdelesini kesen Kılıçdaroğlu, daha sonra Erzincan Altınbaşak ve Çağlayan Belediyeleri'nde kullanılmak üzere alınan çöp kamyonu ve iş makinelerinin anahtarlarını teslim etti.
Altınbaşak - 27.3.2015
Şanlıurfa'da Kısa Kısa
Pazar günü ise TEİAŞ Tesis ve Kontrol Müdürlüğü'nün yapacağı çalışmalar kapsamında saat 08.00-17.00 arasında Altınbaşak bölgesinde elektrik kesintisi uygulanacak.
Altınbaşak - 21.1.2015
Pasinler'deki Kur'an Kursunun Çatısı Yandı
Alınan bilgiye göre, Altınbaşak Mahallesi'ndeki Kuran kursunun çatısında, elektrik kontağından yangın çıktı.
Altınbaşak - 2.1.2015
Yüksekova'daki Trafik Kazası
Esendere beldesinden Yüksekova'ya gelirken Altınbaşak köyü yakınlarında meydana gelen kazada ağır yaralanan Işık, ilk müdahalesi Yüksekova Devlet Hastanesi'nde yapıldıktan sonra, askeri helikopterle Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilmişti.
Altınbaşak - 8.12.2014
Nilüfer'de Renkli Gece
Şef Dr. Aysel Gürel'in bestelediği Orhan Altınbaşak'ın sözlerinden bestelediği "Bursalı" şarkısının da seslendirildiği konserde solist olarak Seyhan Balkal, Nermin Akdeniz, Güler Tarımeri, Zümrüt Sanlı, Yasemin Demirci, Hürübe Kaya görev yaptı.
Altınbaşak - 4.12.2014
2014 Yılı Gys Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü...
Birim Adı İrtibat Adres : İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Sınav Hizmetleri Şube Müdürlüğü : Ahmet KAVGACI Şb. Md. Tel: 0 312 207 78 11 : Ziyabey Cad. No:6 06520 Balgat/ANKARA 2014 Yılı Görevde Yükselme Sınavı Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü başarı listeleri ektedir.
Altınbaşak - 17.11.2014
Şanlıurfa'da 7 Gün Elektrikler Kesilecek
Şanlıurfa Valiliği'nden yapılan duyuruda, TEİAŞ İşletme Bakım Müdürlüğüne bağlı ŞANLIURFA OSB Trafo merkezinde, Enerji İletim Hattı yapım işinde iletkenlerin demontaj çalışmaları yapılacak olması nedeniyle 7 günlük elektrik kesintisi yapılacağı belirtildi. 17-24 Kasım tarihleri arasında saat 07.00-12.00 arasında yapılacak kesinti ile ilgili açıklamada şu ifadeye yer verildi: "TEİAŞ İşletme Bakım Müdürlüğüne bağlı Şanlıurfa OSB Trafo merkezinde, Enerji İletim Hattı yapım işinde iletkenlerin demontaj çalışmaları yapılacak olması nedeniyle hattın altında kalan Şanlıurfa OSB TM'den beslenen F3-Yardımcı 1 ve F1O-Altınbaşak fıderleri 17.
Altınbaşak - 13.11.2014
Koç: Dilini Eşek Arısı Soksun, Tahtayı Gıcırdatma
Ankara il denetmenliği ve 2015 genel seçim hazırlıkları çerçevesinde Şereflikoçhisar ve Evren ilçelerine giden Haluk Koç, ilçe merkezlerinde parti örgütünü ziyaret edip, esnafa ‘hayırlı işler’ dileğinde bulundu. Evren’de ayrıca İbrahimbeyli, Cebirli, Çerkezuşağı, Solakuşağı, Demirayak, Altınbaşak, Yusufuşağı ve İnebeyli köylerini ziyaret etti.
Altınbaşak - 24.10.2014
Galatasaray Yeni Başkanını Seçiyor! Alp Yalman mı Duygun Yarsuvat Mı?
(Yedek) A.Nazım Paksoy, Engin Kaptanoğlu, Nejat Hürbaş, Vedat Alpaslan, Faruk G. Altınbaşak.
Altınbaşak - 17.10.2014
100 Yaşındaki Kadının Öldüğü Kaza
100 yaşındaki kadının öldüğü kaza- Erzincan'da, tır çarpması sonucu ölen 100 yaşındaki Hatice Atıcı, toprağa verildi ERZİNCAN (AA) - Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'ndan (SYDV) para yardımı aldıktan sonra evine dönerken tır çarpması sonucu hayatını kaybeden 100 yaşındaki Hatice Atıcı toprağa verildi.Erzincan-Erzurum karayolunun 20. kilometresinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 100 yaşındaki Hatice Atıcı'nın cenazesi Mollaköy beldesi Cemevi'ne getirildi.Burada kılınan cenaze namazının ardından Atıcı'nın cenazesi Yeşilyurt mezarlığında toprağa verildi. 6 çocuk, 19 torun sahibi Atıcı'nın cenaze törenine yakınlarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.-OlayÜzümlü Kaymakamlığı SYDV'nin Kurban Bayramı için verdiği 125 lirayı aldıktan sonra Altınbaşak beldesindeki evine gitmek üzere yola çıkan Hatice Atıcı, Erzincan-Erzurum karayolu Üzümlü ilçe kavşağında midibüsten indikten sonra yolun karşısına geçmek isterken, tır çarpması sonucu hayatını kaybetmişti.
Altınbaşak - 16.10.2014
Erzincan'da Tırın Çarptığı Kadın Öldü
Kazada yaşamını yitiren Hadce Atıcı'nın, Üzümlü Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın (SYDV) Kurban Bayramı için verdiği 125 lirayı banka hesabından çekip Altınbaşak beldesindeki evine gitmek üzere yola çıktığı öğrenildi.
Altınbaşak - 15.10.2014
Büyük Cevşen Kitabı
Başta Sevgili Peygamberimiz (asm) olmak üzere, Hz. Üveyse'l-Karanî'den Hz. Abdülkadir Geylânî'ye, Hz. İmam-ı Bahâeddîn Nakşibend'den Be dîüzzamân Hazretleri'ne kadar en güzî de ma'neviyât büyüklerinin dillerinden düşürmedikleri zikir, duâ ve münâcâtları bu eserde bulabileceksiniz. Ma'neviyât âleminizi renklendirip gün ve gecelerde okuyabileceğiniz fa zîletli sûreler de bir araya getirildi. Okuyanları başka bir iklime götürüp âdetâ dünyâda Cennet saâdetlerinin numûnelerini yaşatıyor. Eser, "Elmas Kalem" ünvanına sahib Ahmed Husrev Altınbaşak Hazretleri'nin nûrânî kaleminden çıktı.
Altınbaşak - 14.10.2014
Spor Kulüplerine Malzeme Desteği
Proje kapsamında Pasinler'e bağlı Altınbaşak Köyü Spor Kulübü ve okulun antrenör ve yöneticileri, Dernek Başkanı Ensar Kurt'u ziyaret etti.
Altınbaşak - 13.10.2014
Amatörlerden Malzeme Yardımı
Dernekten yapılan yazılı açıklamaya göre, proje kapsamında Erzurum Pasinler Altınbaşak Köyü Spor Kulübü ve İlköğretim Okulu'na spor malzemesi yardımı yapıldı.
Altınbaşak - 13.10.2014
Turgutlu'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
Turgutlu ilçesinden Demirci ilçesine gitmekte olan Halil Altınbaşak (49) yönetimindeki 40 KD 997 plakalı otomobil ile Alparslan Türkeş Meydanı'ndan şehir merkezine girmeye çalışan Ahmet Tayyip Ceylan (20) yönetimindeki 45 ZC 6556 plakalı otomobilin çarpışması neticesinde kaza meydana geldi.
Altınbaşak - 12.10.2014
Manisa'da İki Otomobil Çarpıştı: 4 Yaralı
Edinilen bilgiye göre, Halil Altınbaşak (49) yönetimindeki 40 KD 997 plakalı otomobil, eski garaj mevkisinde A.
Altınbaşak - 3.10.2014
Galatasaray'da Başkan Adaylarının Yönetim Listesi Belirlendi
Adayların Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Disiplin kurulu ve Sicil kurulunda görev yapacak üyelerinin listeleri kıdem ve sicil yönünden yeterlilikleri sicil kurulunca incelenmiş olarak, müracaat sırasına göre aşağıda sunulmaktadır." Başkan adayı: O. Alp Yalman 3660 Yönetim Kurulu Üye Aday Listesi: M. Taner Aşkın 5924 A. Nasuhi Sezgin 6939 Işın Çelebi 8023 Levent Nazifoğlu 8164 Mehmet Dedeoğlu 8993 Alper Narman 10500 Aydın Yardım 12528 Abdullah Kavukçu 12767 Dikran Gülmezgil 13642 Erdal Aslan 14294 Yönetim Kurulu Yedek Üye Aday Listesi: Mehmet Altıoklar 9766 Levent Karadeniz 10430 Can Natan 10753 Erdem Keçeci 14683 Erol Türk 14842 Denetim Kurulu Üye Aday Listesi: M. Ayhan Özmızrak 6889 Çaptuğ Kitapçıoğlu 10036 Metin Sinan Aslan 11989 Denetim Kurulu Yedek Üye Aday Listesi: Ali Kaçel 4271 Selim Yavuz Işılay 8066 M. Akif Aygün 12772 Sicil Kurulu Üye Aday Listesi: Yalçın Kaya 6904 Erdan Çokay 7543 Ekmel Ünlüsan 8146 Sedat Vanizör 8273 Eray Yazgan 10327 Asena Yılmazkaya 10401 Mehmet Onultan 10771 Sicil Kurulu Yedek Üye Aday Listesi: Ragıp Numan Taner 6940 Kaan Kançal 7607 Gökhan Küçükgirgin 8502 Disiplin Kurulu Üye Aday Listesi: Okan Tekinşen 3814 A.Cevdet Dayıoğlu 3864 Cemal Burnaz 4052 Alparslan Karagülle 4274 Yıldırım Baysal 4277 Cengiz Özyalçın 5333 Aydın Önder 7784 Disiplin Kurulu Yedek Üye Aday Listesi: A.Nazım Paksoy 2661 Engin Kaptanoğlu 3838 Nejat Hürbaş 3948 Vedat Alpaslan 3968 Faruk G. Altınbaşak 4592 Başkan adayı: Duygun Yarsuvat 3666 Yönetim Kurulu Üye Aday Listesi: Hamdi Yasaman 4308 Dursun Aydın Özbek 6602 Mehmet İpekdokuyan 7594 Abdürrahim Albayrak 9047 Mehmet Can Topsakal 9461 Cem Kınay 11416 İsmail Sarıkaya 11671 Mete İkiz 11804 Ahmet Tunç Akan 12626 Ebru Köksal 12661 Yönetim Kurulu Yedek Üye Aday Listesi: Ceyda Gürcan 11973 H.
Altınbaşak - 3.10.2014
Galatasaray'da Başkan Adaylarının Listeleri Açıklandı
Gökhan Hebepçi - İSTANBUL / DHA Galatasaray Kulübü, başkan adaylarından Alp Yalman ve Duygun Yarsuvat'ın listelerini açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Altınbaşak Haberleri | Altınbaşak Haber - Haberler - Sayfa 6 - Altınbaşak haberleri, son dakika altınbaşak haber ve gelişmeleri burada. Erzurum'da 185 Milyon Liralık 33 Tesisin Temeli Atılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 19:43:42. #1.15#
title