Dünyanın en etkili 500 iş insanı arasına Türkiye'den sadece Acun Ilıcalı girdi

Dünyanın en etkili 500 iş insanı arasına Türkiye'den sadece Acun Ilıcalı girdi

Haberler.com - Haberler | Ekonomi

Dünyaca ünlü Variety Dergisi global medya sektörünün "En Etkili 500 İş İnsanı" listesini açıkladı. 2020 yılında, televizyon, müzik, sinema ve teknoloji gibi tüm eğlence sektöründe en başarılı olmuş isimlerin yer aldığı listeye Türkiye'den sadece Acun Ilıcalı girdi.

Yıllık olarak belirlenen ve dördüncüsü açıklanan Variety Dergisi "En Etkili 500 İş İnsanı" listesinde 341 ABD'li, 40 İngiliz, 12 Çinli, 11 Fransız, 10 İtalyan, 9 Kanadalı, 8 Hintli, 6 İspanyol ve birçok ulustan medya sektörünün zirvesindeki isimler yer buldu.

TÜRKİYE'DEN GİREN TEK İSİM ACUN OLDU

Amazon'un kurucusu Jeff Bezos, Netflix'in kurucusu Reed Hastings, The Walt Disney'in CEO'su Robert Chapek, ve Oprah Winfrey gibi birbirinden başarılı ve dünyaca ünlü isimlerin "En Etkili 500 İş İnsanı" arasında belirlendiği listeye Türkiye'den giren tek isim Acun Ilıcalı oldu.

ACUN, 2018 VE 2019'DA DA LİSTEDE YER ALMIŞTI

Acun Ilıcalı yıllık olarak belirlenen global medya sektörünün "En Etkili 500 İş İnsanı" listesinde 2018 ve 2019 yıllarından sonra üçüncü kez yer aldı.

Dünyanın en etkili 500 iş insanı arasına Türkiye'den sadece Acun Ilıcalı girdi
Haber Yorumları (33)
RAMİS DAYI: ALLAH çizgisini bozmasın başarılarını daim eylesin bu yorumu okursa ılıcalı ailesi en iyi şekilde temsil etdi bundan sonra atdığı her adımda soyunu sopunu soyadını düşünsü yalnız kızlarını birileriden uzak tutsun bazı şeylerden de uzak tutsun türk örf adetine göre müslüman bir hanım efendi olarak yetiştirsin ki öbür dünyada da sıralamaya girsin acun yiğen türk cumhuriyetlerine ve fakir afrikadaki müslüman kardeşlerimize biraz daha vakit ve imkan ayır bende sana fazladan dua deyim tamamı
NÜKRETTTİNZADE AMCA: tamam
RAMBO BABA: acun BİR PROJEDİR bunu böyle bilin. Vatana milllete hangi faydalı bir şey yapmışta dünyada bir sıralamaya girmiş .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title