A Milli Futbol Takımı, Bosna-hersek Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü

A Milli Futbol Takımı, Çarşamba Günü Bosna Hersek ile Yapacağı Son Avrupa Şampiyonası Grup Eleme Maçının Hazırlıklarını Akşam Saatlerinde Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.

A Milli Futbol Takımı, Bosna-hersek Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü

A Milli Futbol Takımı, çarşamba günü Bosna Hersek ile yapacağı son Avrupa Şampiyonası grup eleme maçının hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

BJK İnönü Stadı'nda Milli Takımlar Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde yapılan ve ilk 15 dakikası basına açık olan antrenmanda Ay-yıldızlı futbolcular, düz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından taktik ağırlıklı bir çalışma yaptı. Antrenmanda ayak baş parmağında ezik olan Hakan Balta, sahada yürüyüş yaptı. Rahatsızlığı nedeniyle dünkü çalışmada yer almayan Serhat takımla birlikte çalışırken, tedavisi süren Yıldıray Baştürk ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

A Milli Futbol Takımı, yarın akşam maçın oynanacağı Ali Sami Yen Stadı'nda yapacağı antrenmanla Bosna Hersek maçı hazırlıklarını tamamlayacak. Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, antrenman öncesi statta bir basın toplantısı düzenleyecek.

(EE-İY-İY-OK-S)

Kaynak: İHA