Zaman Gazetesi

GİT
Bugünkü Zaman Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ELEŞTİREN:
  DÜN EN BÜYÜK RAKİBİ , BUROKRATIK OLİGARŞİ IDI BUGÜNDE EN BÜYÜK RAKIPLERİ BÜROKRATIK OLİGARŞİ OLDUĞUNU SÖYLEYEN ŞAHIS. DINCÌ ANAYASANIN ÖNÜNDEKİ ENGELDEN BAHSEDİYOR. MECLİS BAŞKANINI TEYID EDEN AÇIKLAMADIRŞAHISIN YAPTIĞI AÇIKLAMA. FARKINDAYSANIZ KUZU POSTU ERIYIP DÖKÜLÜNCE, ALTINDA NE OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ. GEÇEN ZAMAN İÇİNDE HERHANGİ BIR INTIKAM DUYGUSUYLA AKPEYE OY VERMİŞ SOLCU VE MILLIYETÇİ GEÇINENLERELANET OLSUN. SAYELERINDE MEMLEKETTE HUZUR KALMADI.
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • ( HOROSANLI METE:
  ARAŞTIRMALARA GÖRE ÜLKEMİZ SAHTE ÜRÜNDE ÇİNDEN SONRA DÜNYA İKİNCİSİYMİŞ. DOĞRU SÖZE NE DENİR. KULLANIP MEVKİ MAKAM SAHİBİ OLDUĞUMUZ DİPLOMALARIMIZ DAHİ SAHTE
 • ABDURRAHMAN SEVİMLİ DÜZİÇİ:
  laiklik kalkmalı
  ELEŞTİREN: HADİ ORADAN DENSİZ. BU PERVASIZCA KONUŞMANI LAIKLIK SAYESINDE YAPIYORSUN. NEDEN TÜRKIYEDESIN! ÇEK GIT ARABISTANA, YADA IRANA, VEYAHUT AFGANISTANA ORALARDA ISTEDIĞINI BULURSUN.
 • ELEŞTİREN:
  ÖNCEKİ CUMHURBAŞKANI GÜZEL GÜNLER OLACAK GÜZEL ŞEYLER OLACAK DEDİĞİNDEN HEMEN SONRA DOLMABAHÇE MUTABAKATI HDP VE AKPELİ VEKILLERİN BIRKAÇI ILE YAPILDI. HATTA BAŞBAKAN YARDIMCISI AKDOĞAN AKPENIN SÖZCÜ-LÜĞÜNÜ YAPTI. ERDOĞAN NEYİ INKAR EDIYOR. KENDİSİNİN BAŞBAKANLIĞINDA OLDU BUNLAR. Kİ ERDOĞANIN HABERİ OLMAYACAK DÜŞÜNÜLEBÌLİRMİ BÖYLE BİRŞEY. NASIL ERGENEKON SAVCISI OLDUYSA, DOLMABAHÇEDENDE HABERİ VARDIBİR SÖYLEDİĞİ DİĞERİNİ TUTSA, ŞİMDİKİ INKARINA INANALIM. MALESEF TUTMUYOR.
 • ERGUN DEDE:
  İTALYADAN DÖNEN VE İÇERİ KAPANAN DIŞARI ÇIKAMAYAN BİLAL KİMDEN KORKUYOR? YOKSA SAVCI BHARARA''DANMI?
 • MAHMUT:
  BİRİ GELİR BİRİ GİDER TEK KALAN İÇRAHATTIR GÖZLER ONU GÖRÜR YAPANLARI HATIRLATIR GERİSİNİ BOŞ VER AĞZI OLAN KONUŞUR
 • ELEŞTİREN:
  CUMHURBAŞKANI OLACAK!!!!HALKI GERMEKTEN BAŞKA YAPACAK BIRŞEY BILMIYOR. BUMU BENIM CUMHURBAŞKANIM , !!????OLAMAZ NE O BENIM CUMHURBAŞKANIM, NEDE BEN ONUN CUMHURU OLAN YALAKASI. BEN CUMHURIIYETIN, CUMHURU OLMAKTAN GURURLUYUM. 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLIK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN.
 • AHMETALİ KARADAYI:
  ÜLKE YÖNETİMİNDE ŞU AN ÇİFT BAŞLILIK VAR. SAYIN CUMHURBAŞKANI KENDİSİNE YASALARCA BELİRLENMİŞ SINIRLAR ÇERÇEVESİ İÇİNE ÇEKİLSİN. İCRAAT MAKAMI BAŞBAKANDIR. SAYIN CUMHURBAŞKANINDAN RİCAM LÜTFEN ARTIK DAHA FAZLA AGRESİF ÇIKIŞLARDA BULUNARAK, DAHA FALA KAVGA SİYASETİ GÜDEREK ÜLKEYİ BİR KRİZE DOĞRU SÜRÜKLEMESİN
  ABC: SEN RAHATOL HERKES ANAYASAL CILZGISINDE UYUMLA CALISIYORLAR
 • ABDULLAH:
  allah var gam yok sabır edelim zira herşeyin doğrusunu rabbımız biliyor ona tefekkül edelim ona sığınalım vesselam
 • SARI ÇİZMELİ MAHO AĞA:
  AKPCİLER DÜŞÜRÜLEN RUS UÇAĞI İÇİNDE PARALELCİLER DÜŞÜRDÜ DEMİŞLERDİYA RUSYA BU PARALEL SAFSATASINA KANMAMIŞ. AKP REJİMİNİ SUÇLUYORLAR. DEMEKKİ HERKEZ AKMARLAR GİBİ MAL DEĞİLMİŞ.
 • MEHMET CAN:
  Hey Yalancı haramcı sahtekar insanlar ve ülkeler Hz. Muhamedin Torunu zamanın Hak Habercisi bütün Müslüman diye görünen ama asla müslüman olmayan ülkelere yazılı olarak bildirdiki sizler asla islam değilsiniz sizler hem Ehlibeyte islam Dinine hemde Kurana ihanet ettiniz Zalim olup insanlara zülüm ettiniz insanlığa ihanet ettiniz Kurana göre sizler Kafirsiniz Bela Kapılarını kendinize açtınız Hz. Muhmedin Torununu Süper güç sahibi olan ülkeler dinledi nasihat aldılar ama gerici yobaz ülkeler ????
 • MEHMETALİ MİROĞLU:
  ZAMANI GASP EDEN AKP''CİLER MANŞETDEN DANIŞTAY BASKININIDA PARALEL YAPTI DİYE UYDURMUŞLAR. . EY AKP''Cİ KAYYIMCILAR! EĞER YALAN SÖYLEYİP İFTİRA ATIYORSANIZ SİZLERDE SİZLERE BU TALİMATI VERENLERDE DÜNYA AHİRET KAHRU PERİŞAN OLUN. HAVUZ MEDYASI YALANDA VE İFTİRADA SINIR TANIMIYOR. AKP''CİLER O DENEMDE ERGENEKON DİYORDU ŞİMDİ İSE PARALEL DİYORLAR. O DÖNEMLER CEMAATİN SİZLERE EN YOĞUN DESTEK VERDİĞİ DÖNEMLERDİ.
 • ELEŞTİREN:
  İŞLERİN YANİ POLITIKALARININ TUTARSIZLIĞI MEYDANA ÇIKTIKÇA, IKTIDAR KOLTUKLARI SALLANARAK OTURANLARINI IKAZ ETTIĞINDEN, MABADLARIYLA DÜŞÜNDÜKLERINDEN İSRAILIN CAN SIMIDINE SARILMA GIRIŞIMIDIR MAVI MARMARA TAZELE-ME GIRIŞIMİ. ACABA BU PALAVRADAN NASIL NEMALANACAKLARI ÖNCEDEN PLANLI. ( HANİ VAN MINIT ) O HAVA BASMA DANIŞIKLI DÖĞÜŞ, AKP VE ISRAILIN İŞBIRLIĞIYLE TEZGAHLANMIŞ BIR TIYATRO OYUNUYDU. AYNININ BIR BAŞKA BIÇIMI TEKRARLANMAK İÇÎN, MAVİ MARMARA TEKRAR SAHNEYE KONULACAK. YEMEZLEEEEEEDEEER.
 • HSO:
  Turkiyede hak hukuk var vede her yerden. Sadece hakki olmayan kisiler suc isliyen unsurlardir. Sucluylan gazeteceyi ve siyasetciyi birbirinden ayirin. Ayirmayan adamlar beyinsizdir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.