Zaman Gazetesi

GİT
Bugünkü Zaman Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN TARİHİ TEKERRÜRDEN İBARET ETTİRMEK SURETİYLE BU GÜNDE ALLAH İLE ALDATAN DİN YOBAZI TAKIMI VE ONUN TAYFALARI OLAN ŞEYTANIN HAVARİLERİ İŞLERİNE GELMEDİĞİ İÇİNDİR Kİ MÜTEMADİYEN ARKANDAN KONUŞMUŞLARDIR RUHUNA FATİHA OKUMAZLARSA OKUMASINLAR OKUMADIKLARI DAHA HAYIRLIDIR BUNLARIN UZAKTAN YAKINDAN ALLAH İLE HİÇBİR İRTİBATLARI YOKTUR YOLUN AYDINLIK VE IŞIKLAR İÇİNDE OLSUN RUHUN ŞAD OLSUN NUR İÇİNDE YAT BİZ SANA YETERİZ YAŞAR HOCAM. .
 • ÖLÜMLÜ:
  Meydan gazetesinin manşetleri süper. Halkla ilişkiler gazeteciliği manşeti değil. Süperrrr.
 • GAVUR SAVUŞTURAN:
  ŞİNASİ KARDEŞ. . . SEN BU KEFERE ARTIKARIYLA BAŞ EDEBİLİRMİSİN . . . . . BUNLAR BEYAZA . KARA . KARAYA. . DA BEYAZ DİYECEK KADAR. . . AŞAĞILIKTIRLAR. . . . BUNLARIN GÖZLERİ VAR GÖRMEZLER. . . KULAKLARI VAR İŞİTMEZLER. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  ELEŞTİREN: BRAVO. ETTİĞİN TARİF TIPA TIP ÜSTÜNÜZE UYDU. HATTA DAR BİLE OYSA SALYA SÜMÜK EL PENÇE DİVAN DURDUĞUNUZU YAZMAMIŞSIN.
  SİNASİ: valla disardaki gavur ikna olurda icimizdeki gavurlar zor olur
 • ADINIZI YAZIN:
  Herseyde Oldugu gibi Gazetecilik, tede Geri Kalmis oldugumu bizim sayin Gazeteciler cok iyi biliyorlar, yalan ve Sisirme haberlerle Gazetecilik olmaz ben bunu 50 Yildir Avrupada hep takip ediyorum, neyseki bizim gazetecilerin Sansi var, Almanyada oldugu gibi bir Basin yayin Kanunumuz Olsayda bizim Gazetecilerin hemen hemen Yüzde 70 Ayvayi yerdi. Dere sakinTilki bey Misali davraniyorsunuz. Lütfen Gecekci olun artik o Eski Türkiye yok Artik. Yalanci Gazetecilikin ne oldugunu biliyoruz ve Kiniyoruz
  ELEŞTİREN: ŞINASİ BU SENIN PALAVRA ATMANA BENZIYOR. . NRDE OLSA YIRTIK DONDAKİ MISALİ IFŞA OLUYORSUNUZ. . ALMANYADA BIR SÜRÜ TUTUKLU GAZETECİ VAR. AMA TÜRKİYE ÖYLEMİ . HAPISHANELERDE ILAÇ İÇİN TUTUKLU GAZETECİ YOK. TAMDAIFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜN ÖNCÜ DEVLETİ GIBI HEMİ.
 • ELEŞTİREN:
  KURAN''IN HEM KALBE HEMDE AKILA GİRMESİ GÜZEL BİR ŞEY. AMA MANASINI BİLEREK OKURSAN. MANASINI BILMEDIĞIN NEKALBE NEDE ZIHINE GİRER. FAKAT MANASININ BILINMEMESINI, TÜRKÇE KURAN''A KARŞI OLMALARI DA SAHTEKAR IMAMLARIN VE DİN BEZIRGANLARININ YALANLARI VE DIN IMAN HURAFELERİ MEYDANA ÇIKACAĞINDAN, MILLETİ İNANÇ ÜZERİNDEN SÖMÜREMEYECEKLERİNDEN, ARAPÇASININ MAKBUL OLDUĞU YALANINA SARILIRLAR. CUMHURİYETİ KURAN ATATÜRK İŞTE BU SAHTEKARLIKLARI ORTADAN KALDIRMAK İSTEDİĞİNDEN, BEZIRGANLAR ONA DINSIZ IFTIRASINI AT
  ELEŞTİREN: AFERIN ŞİNASİ, İŞTE BÖYLE SAHİPLERINI KORU Kİ MAMAN KESİLMESİN .
  DEDE: ŞİNASİ. . . BU . KANI BOZUKLARIN. . YÜZÜNE. . TÜKÜRSEN YAĞMUR YAĞDI DİYECEKLER. . . . . YALAN. . YAZMAYA DEVAM EDECEKLER. . . . SÖZDE ELEŞTİRMENMİŞ. . . YALAKANIN ÖNDE GİDENİ. . . . KEÇİ. . . DESEM. . . ETİ FAYDALI. . . HAYVANLARA HAKARET OLUR
  SİNASİ: sana kuranin türkce mealini okuma anlama diyen varmi karnindan konusup duruyorsun maksat dönüp dolasip hükümete saldirmak türkce kuran okumaya calis bakalim nasil olacak
 • HİÇ DÜŞÜNDÜN MÜ?:
  Sanki bu yakıp yıkmalar teröre, PKK''ya karşı yapılıyormuş zannedenler lütfen bir düşünün!. . BOP gereği teröristleri o şehirlere, hendeklere yerleştirenler şimdi neden onları çıkarmak istesin ki?Bütün bu yakıp yıkmaların; iç savaş veya anayasa değişikliği ile ülkeyi bölemeyenlerin Birleşmiş Milletler müdahalesini sağlamak için yapılan bir ihanetler zinciri olduğunu yakında göreceğiz ama vatanseverler için artık çok geç olacak.
 • ADINIZI YAZINVATANDAŞ:
  SAYIN CUMHUR BAŞKANIM EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR SÖZÜNÜ KALDIRAN VEKİLİNE KIZMIYORSUNDA BİR LİSE ÖGRENCİSİNE Mİ KIZIYORSUN. BU KADAR AŞAGI İNME İSTERSEN.
  ELEŞTİREN: SEN GERÇEKTEN SALAKSIN. R YE GIRMEYELIM ISTERSEN. DIYELIMKİ R OY VAR. BU KARŞINDAKINI SİNDİRMEN KORKUTMAN HAPSE ATMAN İÇÎN GEREKÇE OLABÎLİRMİ. SENCE BU HÜKÜMET TÜRK HALKINIMI TEMSÎL EDİYOR. DÜNEKADAR TERÖR ÖRGÜTÜYLE BERABER YEDIKLEFİ İÇTIKLERİ AYRI GITMIYORDU, HALADA GİTMİYOR. DEMEKKÎ SENDE PKKAYI SAVUNUYORSUN. ÇÜNKÜ EFENDILERIN YAPTI VE YAPIYOR. TERÖRİST KADAR GURURLU VE ONURLU DEĞÎLMİŞİZBUNU SÖYLSYEN SENIN SAHIBIN. BUMU MILLI IRADE KÖKÜNÜZE KİBRİT SUYU.
  SİNASİ: egemenlik milletinse niye yüzde 52 milletin oyuyla gelmis cumhurbaskanina yüzde 50 milletin oyuyla gelmis hükümete saygi gösterilmiyor acaba yoksa millet deyince chp entel dantel azinlikmi anlasiliyor elinizden gelse darbe yapacaksiniz bence ici bosaltilmis bir dyim
 • TUNCER ÜNSAL:
  gazeteler portalına aldığınız fanatik ve foto maç gazeteleri sadece futbol ve iddia gazetelerimi ki fenerbahçenin baskerbol türkiye şampiyonluğunuana sayfalarına koymamışlar, yazıklar olsun
 • ELEŞTİREN:
  KEMAL BEY, KARŞIMIZDAKİLERİN KULLANDIĞI USLÛPLA KONUŞMASAK, ÇÜNKÜ ARAMIZDAKİ BU SEVİYE FARKINI MUHAFAZA ETMELİYİZ. KARŞIMIZDAKININ SEVİYESİ YERLERDE SÜRÜNÜYORSA, BIRAKALIM SÜRÜNSÜN. BİZDE ESASA ALINMASI GEREKENCUMHURIYETIN KURULUŞUNDAN BU YANA GELEN ÖRF ADET VE TERBİYEMİZE SAHİP OLMAK. TEKRAR OLDUĞUMUZ GIBI GÖRÜNMEK, YADA GÖRÜNDÜĞÜMÜZ GİBİ OLMAK. YANİ BİRÌLERİNİ BAZ ALMAYA GEREK YOK. ANCAK BU DURUMDA KÜSKÜNLER-İN GÖNÜLLERİNİ ALABİLİRİZ. BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR. UNUTMAYALIM.
 • ELEŞTİREN:
  ŞEHİT HANIMIN BEYİNDE KARAKTER OLSA , ORADA HANIMININ TABUTUNUN OLDUĞU YERDE YALAKALIK YAPMASINA LUZUMYOKTU. PROTESTO KENDİ FIKRİ OLSA ORADA DIĞER UNİFORMALI AMİRİN KULAĞINA BIR ŞEY FISILDAMADAN YER DEĞİŞTIR-ME YAPABILIRDİ. KENDİSİDE AKPENIN PISLIKLERINE ORTAKLIK YAPARAK BİR BEKLENTİSİMİ VAR DİYEDE SORMADAN RAHAT ETMEYECEĞİM. ERDOĞAN VE AKP OTOBANDAKİ SON ÇIKIŞIN BİRAZ GERİSİNDE OLDUKLARININ FARKINDA. CANHIRAŞ ÇIRPINMALARI ETRAFA ÇAMUR ATMALARI BUNU GÖSTERİYOR.
  SİNASİ: siz busunuz iste kendinizden olmayan herkese hakaret ama sizin gibiler tasfiye edildi bu ülkede kendiniz calip kendiniz oynarsiniz artik iyi calmalar
  ŞAMPİYON: sen öyle sanmaya devam et belki birgün hidayat sana da ulaşır
 • ELEŞTİREN:
  KAMU İHALE KURUMU, ÇOP IHALESİ İSTENILEN ŞAHISA VERILENE KADAR BU KARARI, VEYA IHALEYİ ONAYLAMAYACAKTIR
 • SİNASİ:
  chp nin degilde akp nin ülkeyi yönetmesi birilerinin coooooooook zoruna gidiyor cooooooook
  ÇAKAN: Makarnacı, akpenin üljeyi yönetmesi kimsenin ağrına gìtmez. Vatanını seven ulusalcılar , sadece hortumlamaya karşılar. Bu millet paralar sıfırlandımı konularını unutmadı. adil bir yönetim ve adil yöneticiye laf söylemek bizim anlayış felsefemize tersgelir. Hakkaniyetle yönetilen devlete kim laf söyleyebilir. soz söz; Kulagına küpe yaparsın . İşkilli kişi, kendinden bilir işi derlerunutma. !!!!
 • MEHMET CAN:
  Yüce Allahın düşmanları olan Lanetlenmiş Canavar insan görünümlü Hayvanlar Hey insanlara zülüm eden Zalimler alçaklar Dünyayı ve insanlığı kirleten Yalanla Haramla geçinen Lanetlenmiş Sahtekarlar Hey Türk olmayan ırkçı sahte Türklük oyunu oynayan sahtekar Dinleri kirleten Lanetlenmiş Sahte Müslümanlar Türk bayrağını Orduyu ve Devleti kirleten Atatürk düşmanları Peygamber ocağına ve islam dinine Kurana ihanet edenler Peygamber Torunu hepinizi uyarmıştıki yaptınız pislikler sınırı aştıinsanoğlu
 • ELEŞTİREN:
  ALIN SİZE BİR AKPCHP ORTAKLIĞINI GÜN GIBI DELILI. BIRÇOK AKPELİ VEKIL, ERDOĞANIN DIPLOMA SAHTECILIK VAKASINDA SESİZ KALIRKEN. KAHRAMAN SOSYAL DEMOKRAT VEKILE ERDOĞANIN DIPLOMA SAVUNMASI KALMIŞ. EMIR FALAN FILAN DIYE BIRI. BRE ADAM ŞAHIS BU IDDA KARŞISINDA IŞIĞA YAKALANMIŞ TAVŞAN GIBI NUTKU TUTULMUŞ KALMIŞKEN , SANAMI KALDI ONU SAVUNMAK. O HALDE EĞITIMIDE KALDIRALIM CUMHURBAŞKANI OLMAK İÇİN , TC VATANDAŞI OLMASINI ŞART KOŞALIM. HERKESE EŞİT HAK VERİLSİN. HAMAL, ÇÖPÇÜ VEYA İŞÇİ , VE ÇİFTÇİ INSAN DEĞİLMİ.
 • ELEŞTİREN:
  MILYON ALI BEY, ! BEN HALKTAN BIR BIREY OLARAK BAŞKANLIK İSTEMIYORUM. GELSIN SEÇİM SANDIĞI. AKLINIZ SIRA BU ÇIKISINIZLA HALKIN NABZINI ÖLÇMEK İSTİYORSUNUZ. HALK SEÇİM DERSE, KALKARDA TÜKÜRÜĞÜNÜZÜ YALAYIP SEÇİM ZAMANINDA YAPILACAK DIYE 180° DÖNMEYİN. ÇÜNKÜ BAŞBAKAN OLDUĞUNUZDAN BU YANA AĞZINIZ DOLU DOLU SALLAMAKLA MEŞGULSUNUZ. AYNI SİZİ ATAYAN ŞAHIS GIBI. SADECE MIKROFON GÖRÜNCE SAKIRDIYORSUNUZ. MEMLEKETTE HERŞEY NORMAL BAŞKA SIKINTI YOK GIBI, BAŞKANLIKTA , BAŞKANLIK. GİT İŞİNE YAHU. GİT
 • ELEŞTİREN:
  ZÜRRİYETİMİZİ ARTIRACAKMIŞSIZ. TABİ BEKARA KARI BOŞAMAK KOLAY. MILLETİN VERGİLERINI TALAN EDEREK AHKÂM KESMEKTE KOLAY. UNUTMUŞA BENZİYOR AÇ YATTIĞI GÜNLERİ. PARTİ YARDIMLARIYLA GEÇINDİĞİNİ. 1300 LIRAYLA BIR AY GEÇINSİN. GÖZÜNÜN ÖNÜNDE HAYATIMA SON VERECEĞİM. MIKROFONA ÜFÜRDÜĞÜ GIBI DEĞİL ASGARİ ÜCRETLE YAŞAMAK. ŞİMDİ 17 MILYON YOKSULUMUZ, 5 MILYON DA İŞSIZİMIZ VAR AÇLIK SINIRINDAKILERİ SAYMIYORUM. DEVLETİ HAKSIZ SÖĞÜŞLÜYENLERDE BUNA DAHİL DEĞİL. ZÜRRİYET ÇOĞALSINMIŞ PEH, PEH , PEH. NASILSA YUTUYORLAR, !!!!!
 • ELEŞTİREN:
  MURAAT HAZNEDAR DA AKPENIN CVHPELİ BELEDIYE BAŞKANI. CHPELI BELEDIYELERIN YARISINDAN FAZLASI BUNLARDANOLDUĞUNDAN CHPEDE SEÇIMLERDE BIR VARLIK GÖSTEREMIYOR. BUNLAR CHPEYE SOKULMUŞ TRUVA ATLARI. CHPENIN HAKIKI SAHIPLERİ CHPEYE SAHIP ÇIKMAZ ISE, BU CHP ÖNÜMÜZDEKİ SEÇIMLERDE MECLISE BILE GIRECEĞI ŞÜPHELİ. BUNDANSONRA ETKILI VE TEPKILI SIYASET YAPACAKMIŞ CHP. !TREN KALKTI, BUNU SÖYLEMEYE UTANIR INSAN. DEMEK UYUDUKLARI-NI KABUL EDIYORLAR. PEKI BU HALK SIZE NASIL INANSIN.
 • ''HENDEK SİYASETİ ÇÖKMÜŞ'':
  Hendek siyaseti çöktüyse, halkın bir kısmını efsunlayıp, valilerin, güvenlik güçlerinin elini kolunu bağlayarak teröristleri o şehirlere, o hendeklere yerleştirenlerin de hesap veriyor olması gerekmez mi?Ahmak olmayanalr o fotoğrafların arka planına bir baksın lütfen: Çöken vatan mı, hendek mi?
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.