Zaman Gazetesi

GİT
Bugünkü Zaman Gazetesi
YORUMLAR

 • SİZE KİMSE HESAP SORAMAZ MI!?:
  “Bize kimse hesap soramaz” diyenler; şu rezil cemaatın medyası ve mensuplarına hukuk olmasa da eski kirli ortakları nasıl hesap soruyor bir baksınlar da ibret alsınlar lütfen.
 • SİNASİ:
  nobel ödüllü bilim adami saglik hizmeti türkiyede amerikadan daha iyi ucuz demis bizim üc lira bes liraya cok ödüyoruz diyen namkörlere duyurulur
 • ELEŞTİREN:
  KAN VE GÖZYAŞINDAN BESLENEN KISMİ YÜRÜTMENIN YARGILANMASI OLMADAN, BU GÜZEL VATANA HUZUR GELMEZ. ZATEN ONLARDAN TEMİZLİĞE BAŞLANIRSA DÌĞERLERİ PANIKLERLE KENDILERINI BELLİ EDECEKTİR . MESELA EMNIYET MUDÜRLERİ KAYMAKAMLAR VALILER KOMUTANLAR, KÖY KORUCULARI GIBI. YANLIZ VATANI SEVEN CANLA , BAŞLA ONU KORUYAN , KOLLAYANI KASDETMIYORUM. ONLARI TENZİH EDERIM. BENIM ATTIĞIM TAŞ HAINLEREDİR. VATAN HAINLERINEDİR. ÇÜNKÜ BU GÜZEL VATAN KOLAY KURULMADI. İŞTE SANA ÇANAKKALE , SAKARYA VE 26 AĞUSTOS BÜYÜK TAARUZ.
 • İŞTE ''YENİ TÜRKİYE'':
  Bazıları için ''bu kan, bu gözyaşı hiç dinmemeli'' ki onların; hırsızlık, yolsuzluk, yağma, talan ve ihanetleri konuşulmasın.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.