Posta Gazetesi

GİT
Bugünkü Posta Gazetesi
YORUMLAR

 • SİNASİ:
  arama noktasina kilotla gelmisler cagdaslik böyleymis demekki vay be bunlari örnek alin kapali yobazlar kilota varincaya kadar soyunmadikca cagdas olamassiniz
 • VATANDAŞ:
  teyzeyi pkk yalanı ile dolandırmışlar haberi için Saf teyzem senin pkk ile ne işin olur, oğlum komiser söyliyeyim o halleder de geç . bak bakalım seni bir daha arayabiliyorlar mı? :) :) :)
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • SİNASİ:
  camiye giden cocuklar birilerine batmis bes belli baleye gitselerdi bak o zaman cocuklari nasil yari ciplak soyuyorlardi o zaman cagdas olacaklardi tabi yüzsüz herifler
 • ELEŞTİREN:
  HUZUR EVINDE TOMA TANITIMINI YAPACAĞINA. ONLARA GAZ MASKESİ NASIL KULLANILIRI ANLATSAYDINIZ DAHA MAKBULE GEÇERDİ. YAHUTTA TOMAYLA KARŞILAŞINCA TAZYIKLI SUDAN MUHAKKAK KAÇMALARINI SÖYLEYEBILIRDINIZ. HUZUR EVINDE TOMA TANITIMI!!!? NE ALAKA. ORAYA NEDEN HUZUREVI DENDIĞINI ÇÖZEMEYEN EMNIYET GÖREVLILERININ VAR OLDUĞUNU GÖRMEK ŞAŞIRTICI. 4 YAŞINDAN 80 YAŞI VE ÜSTÜ TOMALARIN NİÇİN VAR OLDUĞUNUN BILINCINDELER. HUZUREVINDEKILER TOMAYLA ÇIÇEK SULANMADIĞININ BILINCINDE. ANLAMSIZ, MANASIZ!!!!!!
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • ABC:
  İSMAİL KAHRAMAN, MİLLETVEKİLİSİN TAMAM DA MECLİS İÇİNDE NE İŞ YAPTIĞINI YAZMAYA YÜREĞİM VE BEYNİM İZİN VERMİYOR. SEN KİMSİN YA ANAYASADAN LAİKLİĞİ KALDIRMAYA CÜRET EDİYORSUN. SENİN ÖZLEMİNİ DUYDUĞUN DÜNYA KARANLIK ORTADOĞU COĞRAFYASI İSE SORUN YOK GİDEBİLİRSİN
 • YAŞAR:
  postaspor adın gibisin bir tane emekli haberi yok emeklinin sırtından seni bu günlere taşıdı unutma geldin
 • ELEŞTİREN:
  BENDE ATATÜRK VE ARKADAŞLARINI ÇOK SEVIYORUM . ONLARI BIZE BU BAYRAMI HEDIYE ETTIKLERİ İÇİN MINNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUM. ATATÜRK VE ARKADAŞLARINI SEVMEYEN ÇOCUKLARI NASIL SEVSİN. ONLARA NASIL KOL KANAT GERSİN.
 • BİTER:
  hapsanenin bahçesine gömsünler nede olsa hükümet güvencesinde içerdekilerin bile hayat güvencesi kalmamışşş
 • YAVRUM DEUTSCHLAND:
  Nedim senerede aynen katiliyorum, silahi yok tuvalette buldum tuvalette neyin bulunacagi herkes tarafindan malüm. Anneside ogluna mezar yeri bulamadi benim bir önerim var hapsanenin bahcesine veya tetikcinin evinin önüne gömülsün.
 • ANTİ AKP:
  İNSANOĞLU ÇİĞ SÜT EMDİĞİNDEN DOLAYI HER ŞEYİN SAHTESİNİ YAPABİLİYOR SAHTEKARLIK İNSANOĞLUNUN KANINDA VAR DAMARLARINDA DOLAŞIYOR DEĞİL Mİ Kİ YALANDAN YÜZÜNE GÜLÜYOR GERİSİNİ BOŞVER. . .
 • YAŞAR:
  taşerona garanti emeklilik biz olduk aç geziyoruz açlık garanti tok kalırsan süpriz olur ayın 12si beş kuruş yok birde çocuk var köşe yazarına 5 bin bbelediye memuru 3bin lira aklıma gelen bunlara 2hindi versen otlatamazlar taş taşısalar bu parayı alamazlar devlet sosyal olur nerde saglık ondan egitim ondan vergi neden toplanıyor şimdi yapılacak bu güne kadar taşerona verileni geri alıp işçiye vermek geri alırken haybiye para kazanılmıyor diycen
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.