Posta Gazetesi

GİT
Bugünkü Posta Gazetesi
YORUMLAR

 • ''HENDEK SİYASETİ ÇÖKMÜŞ'':
  Hendek siyaseti çöktüyse, halkın bir kısmını efsunlayıp, valilerin, emniyetin elini kolunu bağlayarak teröristleri o şehirlere, o hendeklere yerleştirenlerin de hesap veriyor olması gerekmez mi?
 • SİNASİ:
  google amcayi acin 2002 öncesi ve sonrasini bir izleyin namkörler hala hükümeti kötülüyorsaniz ben kimim nerden geldim diye kaninizdan süphe edin ama önce mutlaka izleyin
 • ÜSKÜDARLI:
  posta manşetde ilk evini alana falan filan yazıyor emekliyim 5 kuruşum yok 1 maaş var ben nasıl ev alacagım bir tarif etsende 15 bini alıp 6 ay rahat yaşasak
 • SARAY OYUNLARI VE GERÇEKLER:
  Ülkem yakılıp yıkılır, oluk oluk kan akar, vatan bölünürken işbirlikçiler; saray düğünleri, saray hükümetleri ile halkın bir kesimini yine uyutuyorlar.
 • ALPER:
  AKP ve MHP zihniyeti güzelim, cennet vatanımızı hızla parçalanmaya, bölünmeye doğru götürürken bunu din, iman, milliyetçilik ve Kürt düşmanlığı üstünden yapıyorlar. Buna CHP de katıldı. Bu mesele şimdi tam hızlandı. Bunlarin öyle vatanı, milleti düşündükleri falan yok. Dertleri koltuk, ceplerini doldurmak, saltanat ve iktidarlarını korumaktır. On yıllardır bu yol ve yöntemler denendi bir olumlu sonuç ya da bir arpa boyu yol alındı mı ? Ünlü bir bilim adamının ahmaklık ile ilgili sözünü hatırlayalım.
 • SİNASİ:
  yürüyün anitkabire kim tutar sizi ülke yararina bir fikir üretmek proje sunmak kafa yormak ne gerek var bunlara önemli olan anitkabire yürümek yürrüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
 • BAHÇELİ ARTIK BOP''UN DA İŞİNE YARAMAZ:
  Bahçeli''nin BOP''un, dolayısıyla da sarayın bastonu olduğu deşifre oldu ya; onu kullanmak BOP eşbaşkanına oy kaybettireceği için, artık onların da işine yaramaz.
 • AYDIN IRMAK:
  yazıklar olsun sana aydın doğan onlarca askerimiz pisi bisine ölüyor sen kralın düğününü manşet yapıyon yazıklar olsun sana posta paçafrası gazete değil ğaçavra
 • HAKAN:
  Demek öyle sayın hain POSTA, Erdoğan rest çekti vizesiz Avrupa bitti, bitse ne olur, siz vizeyi ne zannediyorsunuz, vize denen şey en pahalısı 100 avro olan bir para, yani vize olunca Avrupa''ya gidiş engeli mi var, Avrupa''ya gidecek kadar parası olan 100-200 T. L. daha verip istediği ülkeye zaten gidebiliyor, sanki vize denen şey kalkınca bütün Türkiye Avrupa''ya akın edecek, haber çarpıtmada üstünüze yok, çünkü milli değil hainsiniz.
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • İYİLİK:
  AB ile ilgili yerine getirmen gerekli şartları 2013''te imzalamışsın. . Şimdi yine çark ediyorsun. . niye imzaladın o halde demezler mi adama. . şartlar değişmiş ise o zaman millete soracaksın. . kendi keyfine göre tüm milleti ilgilendiren konuda karar veremezsin. .
 • İPE SAPA GELMEZ ARZULAR:
  Her gün beş on şehit, şehirlere bombalar yağıyor, yakılıp yıkılıyor, Güneydoğu’da okullar tümden kapalı, hayat durmuş, ülke kan gölü ve fiilen bölünmüş ama kimin umurunda?Muktedirin bitmez tükenmez, ipe sapa gelmez arzuları ile oyalanıyoruz.
 • ÜSKÜDARLI YAŞAR:
  hooop postacılar hani emekli promosyon haberi hep balon haberler var gazeteyi emekli almıyormu
 • CAHİLLER ÜLKESİ:
  Takvim, Güneş, Sabah, Star gibi Havuz medayasını ciddiye alıp, ''Emekli promosyonu ne oldu?'' diye soracak kadar cahillerin olduğu bir ülkenin başında BOP eşbaşkanının olması talihsizlik değil, tam hak ettiği bir durumdur. . .
 • İYİLİK:
  vatan köşemiz Kilis''i füzelerle vuruyorlar. . akp''li iktidardan ses yok. . ne yapacaklarını bilemiyorlar. derhal istifa etmeleri gerekir. . anneler ve çocuklar korku içinde. . işyerleri kapalı. . evine ekmek götüremeyen babalar çaresiz. . . ülkeyi ne hale getirdiler. . . körü körüne dinci ideolojinin peşine takılmış insanlar suskun, uyutulmuş, ne olup bittiğinin farkında değiller. . muhalefet partileri akp''nin derdine düşmüşler. . . yazıklar olsun. .
  SUNGUR: asıl sana yazıklar olsun siz ne ayaksınız anlayamadım suriye tarafını bombalasak bunlar savaşa girecek derler bizim tarafa bomba düşse hiç bir şey yapmıyor derler erdoğan olmasaydı ülkemi kalırdı bre kiripto vatan hainleri
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
 • SİNASİ:
  arama noktasina kilotla gelmisler cagdaslik böyleymis demekki vay be bunlari örnek alin kapali yobazlar kilota varincaya kadar soyunmadikca cagdas olamassiniz
 • VATANDAŞ:
  teyzeyi pkk yalanı ile dolandırmışlar haberi için Saf teyzem senin pkk ile ne işin olur, oğlum komiser söyliyeyim o halleder de geç . bak bakalım seni bir daha arayabiliyorlar mı? :) :) :)
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.