Posta Gazetesi

GİT
Bugünkü Posta Gazetesi
YORUMLAR

 • GAVUR IZMIRLI:
  ARABAYLA EZDIĞI ADAM EKMEĞİ İÇİN ORADAYDI , KALDIRIMDAYDI. BU SALAKODA ARABAYLA KALDIRIMDA NE ARIYORDU. BIRDE CEZASINDA INDIRIM YAPILMADIĞI YAZIYOR. ! HAYRET YAHU BUNDAN IYI INDIRIMLI CEZAMI OLUR. KATIL 87 GUN FIRARDAAÇIKÇA , VERILEN CEZA HALKIN VIJDANINI YARALAMIŞTIR. ADALETE OLAN GÜVEN ZATEN DIPLERDEYDİ. VERILEN KARARLAADALETİ SÜRÜNDÜRDÜLER. UÇAN TÜRKİYEYE DIKIZ.
 • FB:
  KENDİNİN NE OLDUĞUNU BİLMEYEN DENYO VATAN, ÇANAKKALE DESEM NE DİYE SORUR SENİN GİBİLER.
 • MERAL:
  ANNELER ADINA YAPTIĞINIZ HABERE ÇOKK TEŞEKKÜRLER GÜNDEMDE OLURSAK EĞER SİGORTA ÖNCESİ DOĞUMLARA BORÇLANMA YASASI ÇIKAR. BİZLERE DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ SAYGILARIMLA
 • HAKKI.:
  ENAYI OLDUĞUMUZU NIHAYET ANLAMIŞ. EH BU DA BIR GELİŞME. KALKIP YINE ALDATILDIM DIYECEK. BIZDE AMMA ALDATILMAYA MEYİLLİ BIR HALKIZ. GELEN TOKATLIYOR, GIDEN TOKATLIYOR. BIZDE BIKMADAN USANMADAN SABRIMIZITEST ETMESINLER DIYEREK, ACIMIZI YÜREĞIMIZE GÖMÜYORUZ. BAYAĞI ŞAMAR OĞLANI OLDUK. ALIŞTIK ARTIK.
 • ANTİ AKP:
  AK PARTİ TÜRKİYE Yİ TEMİZLEMEYE KARARLI YAPMIŞ OLDUKLARI BAŞARILI ÇALIŞMALARI SAYESİNDE BÜTÜN TÜRKİYE Yİ TOPYEKÜN ŞEHİT ETMEYE KARARLILAR BAŞKANLIĞIN HİLAFETİN SİYONİZMİN EMPERYALİZMİN İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN KÖLELİK DÜZENİNİN AYAK SESLERİ CUMHURİYET DEMOKRASİ LAİK DÜZEN DEVLET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ CUMHURİYET TARİHİNDE KARŞILAŞMADIĞI BİR İHANET SÜRECİ İLE KARŞI KARŞIYA GELMİŞTİR ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI BİTİRMEK ADINA ELLERİNDEN NE GELİYORSA YAPMAK İÇİN BİAT EDEREK YEMİN İÇMİŞLERDİR. . .
 • HASAN:
  İNSANLAR ÖĞRETMENLİĞE ATANDIM DİYE NE SEVİNÇ . ASLINDA DEVBLETİN GÖREVİ AMA ADAM LAR ÇIKARCI. SADECE KENDİ ADAMLARINI İŞE YERLEŞTİRİYO
 • ASLAN ARSLAN:
  MENFUR İCRAATI YAPANI BIRAK, KONUŞANI İHRAÇ ET. . . BUNUN SURİYEYE GİDEN TIRLARI HABER YAPAN C. DÜNDAR VE GÜL OLAYINDAN FARKI NE. EEEEY KILIÇTAROĞLU KENDİNE GEL, GENELBAŞKAN DEĞİL LİDER OL LİDER.
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • FB:
  vatan denyosu akp senin başına düşmüş zaten. sen kurtuluş savaşından kaçmak için kendini hafız yazdıranların torunlarındanmısın.
  POLYAKOV: ''VATAN'', SENDE BİR KARAR VER ARTIK. İSVEÇ''TE Mİ YAŞIYORSUN? EMEKLİ ASKER MİSİN? NESİN SEN.
  VATAN: dedemde kurtulus savasi gazisi sende varmi illa dinsizmi olmakgerekiyor demet akalina da saldiranlar senin gibi cücük beyinli.
  VATAN: geri zekali fb antalyayi unutma hafizlik kötü birseymi askerligimi 20 yil muvazzaf olarak yaptim sistinmi.
 • MERSİNLİ:
  Ne baskanlık yahu daha mı cok yıyeceksın
  VATAN: yaptigi hizmtler öncesini saymiyorum isitanbul belediyesi senin bu memlekete hizmetin ne kendini sorgula önce
 • MERSİN Lİ NE BAŞKANLIK YAHU DAHA ÇOK YEMEKİÇİN:::
  Mersinli: Ne başkanlık yahu daha cok mu yıyeceksin?
 • VATANSEVER:
  trafikte. boyle. pislikler. oldugu. surece. cok. garibanin. karisi. dul. cocuklari. yetim. kalir. bunlar. kendilerini. ne. saniyor. at. iceri. cok. bilmisler. araba. kaymismis. yalan. orada. 120. ile. makas. atarsan. boyle. olur. hasarlardan. belli.
 • ADINIZI YAZIN:
  Sinan efendinin şöhreti mi ezdi seni evlat? Derdin ne? Ne bu şımarıklık? Allah halk çocuklarını korusun. . . Amin.
 • HAKAN:
  Öğretmen olup ta atama bekleyen arkadaşlar, devlet size öğretmen olun, işiniz garanti diye bir söz mü verdi, öğretmen ihtiyacı yoksa sizleri boş yere kadroya niye alsın, boşuna serzenişte bulunmayın bence
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.