Özgür Gündem Gazetesi

GİT
Bugünkü Özgür Gündem Gazetesi
YORUMLAR

 • KISA KES!:
  PKK mi ???? PUHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAKöpeklerin duasi kabul olsa coktan gökten kemik yagardi. . .
 • ASYALI BEKİR:
  SARAYIN VE PARTİSİNİN (BAHÇELİNİN MHP''SİNDEN BAHSETMİYORUM AKP''Yİ KASDEDİYORUM) KÜRTLERİ YANİ HDP''LİLERİ TÜRKİYENİN MECLİSİNDEN KOYMAYA ÇALIŞMASI YÜZÜNDEN HDP''LİLER SURİYEDE SÜRGÜN PARLAMENTO ADINDA BİR PARLAMENTO AÇMAYI PLANLIYORLARMIŞ. SARAYIN ÇÖZÜM SÜRECİ POLİTİKASI GİBİ BU POLİTİKASIDA BÖLÜCÜLERİN EKMEĞİNE YAĞ BAL SÜRECEK. SARAYDAN BİR GÜNDE BAŞKAN OLMAK İÇİN DEĞİLDE MİLLİ ÇIKARLARIMIZ İÇİN POLİTİKA ÜRETMESİNİ BEKLİYORUZ.
 • ALİ:
  halkın gazetesı budur bazı faşistler işine gelmeye bılr hırsızların cakaların işine gelmez zatew
 • CAN CAN:
  canlar herkes fanîdir. adalet ölçüsünü kaçıranlara vatan yaşamsal bir mekanda çıkar cehennemi andıran bir duruma gelir. nitekim öyle oldu. bence kavgalarıve nefretleri derinleştırmektense, hukuki alanda iyileştirmeler herkesin yararına dır.
 • KİRLİ OYUNDA KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE?:
  Tam da BOP=Amerika''nın istediği istikamette ülkemiz bölünürken Ortadoğu, Aydınlık, Akit ve tüm saray gazetelerinin sürekli olarak ''ABD Reise karşı'' vurgusuyla çıkmaları aslında akıl ve zeka sahibi herkese, her şeyi anlatmıyor mu?
 • KISA KES!:
  Böyle kafalara böyle tras: Özgür Gündem olmus ''Özgür Güm Güm'' ! Bir gün gümleyecek. .
 • ÇARİKLİ ABDULCABAR:
  Yorum hazin yorum hazin gitti bahar geldi yazin kiliçdar oğlu cümbüş bahçeli sazin kazin kuyunuzu kazin .
 • HAVADA YUZEN DENİZE SÜZEN:
  Her kafadan bir ses kes ulan sesini kes azrail geldimi almasin nefes kabrin sana olur kafes işlerinizi gider ters çarikmi lazim yoksa fes.
 • İŞTE ''YENİ TÜRKİYE'':
  Bazıları için ''bu kan, bu gözyaşı hiç dinmemeli'' ki onların; hırsızlık, yolsuzluk, yağma, talan ve ihanetleri konuşulmasın.
 • ANTİ AKP:
  BU HARİTA YILLAR ÖNCESİNDEN ZATEN ÇİZİLDİ ÇİZİLMİŞ OLAN HARİTADAN HABERİMİZ VAR AYRICA HARİTAYI GÖZLEMLEMEKTEYİZ BİZİM ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREV ŞEHİT KANLARI İLE SULANMIŞ BU AZİZ VATANIMIZI AZİZ TOPRAKLARIMIZI ŞANLI BAYRAĞIMIZI İLALEBET MUHAFAZA VE MÜDAFAA ETMEK OLACAKTIR BİZ BU AZİZ VATAN TOPRAKLARI İLE ŞANLI BAYRAK VE CUMHURİYETİ LAF OLSUN DİYE KAZANMADIK EFENDİLER. . .
  ANTİ CHP: HAAAH TAMDA BU DEDİKLERİNİ ŞU ANDA AKP YAPMAKTADIR. ÇÜNKÜ ATATÜRKTEN SONRAKİ GELEN İNÖNÜ CÜLER(BUNLAR KENDİLERİNE KEMALİST DİYOR) YETMİŞ YILDAN BERİ HİÇ BİRŞEY YAPMAMIŞLAR, SADECE EMPERYALİST GÜÇLERDEN KORKTUKLARI İÇİN NE İSTESELER EYVALLAH DEMİŞLER. MEMLEKETİ BU HALE GETİRMİŞLER. ŞİMDİ BUNU TEMİZLEMEK VE ATATÜRKÜN YOLUNDAN GİTMEK AKP YE NASİB OLDU.
 • KISA KES!:
  Türkiye Türklerindir. Itirazi olan buyursun T. C. kimligini iade edip kendine baska diyar arasin, bulsun!!
 • SAMİ:
  siyayasete samimi değilsiniz olsaydınız kürtler bugün başka türlü olurdu siz siyaha beyaz dediğiniz için ülke bu hale geldi tilki gibi hareket etiniz sinsiliğiniz binlerce gerillayı ve askeri haytan kopardı size göre hava hoş şunu unutmayınki miletiyle barışık olmayan siyaset yozlaşmaya mahkum nice kürtler yol ayrımında hdp ye oy verenlarin çoğu en yakın seçimde hdp ye oylarını vermiyecekler 7 haziran da ne kadar samimi olmadığınızı milet gördü chp birlikte hareket etmek intihardır Dersimi. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.