Özgür Gündem Gazetesi

GİT
Bugünkü Özgür Gündem Gazetesi
YORUMLAR

 • ADINIZI YAZIN:
  eyyyy diploma nerdesin
  RÜYALAR PRENSİ: taktınız diplomaya. . . bir sorun oydu sanki. . . diploma var kardeşim, okul ismi-süresi-tarihi farklıymış, çok önemli sanki. . . memlekette çakma prof kaynıyorken. . . neye takılıyonuz. . . bunla mı yıkacanız reisi yani. . . adam gibi muhalefet olun, adam gibi proje üretin, halkı aydınlatın, ikna edin. . . gerisi hayal-canbaz-rant işler. . o işin ustaları çok zaten. . .
  ANTİ CHP: SENİN KİLON KAÇ KURUŞ? BU SORUYU SORUYORSUN. KÜSTAH
 • ŞARKLI KARSLI:
  iyide bu gazete bu kadar düşmanca yayını nasıl bu kadar serbestçe yapabiliyor. bunların ipi kimin elinde bunların her satırı ihanet kaynıyor birileri bunların hakkından gelsin artık. .
  BOP PROJECT: yavaşş. . bu işler kolay değil. . büyük lokma boğuntu yapar. . adamların sağlam destekleri var. . . demokrasi var. . denetimli serbestlik-kaynak var. . vs vs. .
 • ADINIZI YAZIN:
  bunlar Oruc tutmayi biliyor mu ki iftar yapiyo. 5 sene onceki resmi koymuslar oraya güya kardeslik. o kadin kimse oraya adim atmaya bile korkar nerde kaldi orda iftar acmasi. . bu gazeteyi birgun . . . . . . .
  BOPCANBAZ: ortalık kan gölü, çatışma dolu. . . senin dedine bak. .
 • OSMANLI:
  Haberle İlgili Yorumunuzu YazınSIZI GAZETE DIYE OKUYAN ZAVALLILARDA KABAHAT ONLAR ÖLSÜN SIZ AVRUPADA AHKAM KESIN WISKY ICIN AMA HERSEYIN BEDELI VAR O GENCLERIN AHI SIZI KÖTÜ YAKACAK ILAHI ADALET VAR
 • EMEKLİ:
  SURA YABANCILAR GELECEK. . . . CÜMLESİ NDEKİ YABANCI SİZE BENZEMEYENLER Mİ. . ??? İSRAİLDE KONU DEVLETİN SINIRLARI DIŞINDA. YABANCI BİR HALKA VE ZORLA. . BURADA SINIRLR İÇİNDE KENDİ HALKI VE RIZA İLE. . . . MESAJINIZ ; PSİKOLOJIK HARBİN BİR UYGULAMASI. . SİZ İŞİNİZİ YAPIYORSUNUZ AMA. . . . . NEREYE KADAR????
 • MEHMETÇİK:
  özgür gündem okuyorum gündemim kahır oluyor. BU NEDİR YA. AMACINIZ ACISI OLANI İSYANA SEVKETMEK Mİ. ??? HUZURU OLMAYAN HUZUR DEĞİL ZEHİR AKITIR. İRİN AKITIR. KAHIR AKITIR SİZLERLE BERABER OLANA NE VEREBİLİRSİNİZ Kİ. BANA SABAH SABAH VERDİĞİNİZ BU SATIRLAR
 • AKSU:
  Asker bölgeye barış getiriyor itlere inat askeri barış, İTLERİN İNADINA BARIŞ İNADINA ASKERİ BARIŞ
  DEMOKLES: amerika da barış ve demokrasi getiriyordu girdiği yerlere. . tc. siyasi barış-demokrasi süreci de. . . sonrası malüm. . . olan yine vatandaşlara olacak. . .
 • ADINIZI YAZINÇARİKLİ ABDULCABAR.:
  Susun vatan hayinleri hepiniz hainsiniz hahainler geliyor haydar baş huzur bulur vatandaş ya ya .
  HAYDAR: bi haydar eksikti zati. . .
 • MEHMETÇİK:
  siz de gündeminiz de özgür değilsiniz . benliğinizi kin. düşmanlık , ihtiras . . . . . kaplamış sevgiden , hoş görüden eser kalmamış. SOYALİSTİZ, KOMİNİSTİZ DE EMPERYALİST KAPİTALİSTLERİN NİYE OYUNCAĞI OLUYORSUNUZ, , , , , BENCE MEVLANAYI ANLAMAYA ÇALIŞIN SİZDE HUZUR BULUN BİZDE BULALIM
  YEŞİLSOSYALİST: islamafobiye neden olanların önde gidenleri, takiyeci-marjinal-cahil bağnazlardır. . . insanı dinden soğutur, iblise hizmet ederler. . . sorsan mümin kuluz derler. . . şeytan bile bunlarla aşık atamam der. . . herkesin günahı kendine derler. . . günaha sebeb olurlar. . . vs vs. . .
 • YASLI ADAM:
  her halkın kımlıgı o halkın serııdır kımlıgını ana dılını savunmıyanı anıyamıyoru yaslı adam
  KANSEVER: kimlik-dil tanıma olayı çözülmüş. . özerklik-bölünme dersen, kanzsız olmaz. . . denenen de bu. . .
 • ŞAKŞAKÇILAR SİZİ:
  bu kadarcıkla mı amed ders vermiş lan bizim okulda daha fazla öğrenci var bitmişsiniz hala ders mers ne içiyorsunuz siz ramazan günü çarpılacaksınız
  GOGO: ne dersi yav. . dersim dersi mi. . .
 • MALAZGİRT:
  ÖZGÜR GAZETE OKUMA YAZMA BİLMİYORSAN DOĞRU YAZ KÜRTLER SİZE NE YAPTI DEME AÇIKÇA DE PKK SİZE NE YAPTI DE BENİM BABAM DA KÜRTTÜR AMA T. C. VATANDAŞIYIZ VATANIMIZI SATMAYIZ VEDE BÖLMEYİZ SİZİ GİBİ GAZETECİLERE DEVLET KURS VERMESİ GEREKİR
 • ÖĞRETMEN:
  Keşke terör destekçisi bir siyaset izlemek yerine kitle partisi olmayı tercih etmis olsaydınız da kürdü türke-türkü kürde düşman etmeseydiniz. Böylesi daha onurlu olurdu.
  BOPTAMİN: bildiğin gibi, kolay deel bu işler. . . kiralık-taşaron-bop. proje işler. . .
  KISA KES!: Aynen
 • KISA KES!:
  Adam ol, eskiya olma!Hayat ver, hayat alma!Hakkini yedirtme, Türkiye´nin hakkinida yeme!Sayginlik kazan, hendeklerde kaybolma!Dünyani kaynastir, ülkene yabancilasma!Herkesi sev ki, herkes de seni sevsin!
  VATAN: bunlari insan olan anlar bunlar insanmiki
  DEDE: KISA KES SEVDİM SENİ
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.