Özgür Gündem Gazetesi

GİT
Bugünkü Özgür Gündem Gazetesi
YORUMLAR

 • YEMENLİ.AYDAAAAAAA:
  bu gazeteye benzemeyen paçavra parçasını yayınlanmasına nasıl musade ediliyor anlamak mümkün deyil. ey iktidar ey güruhlar. size biz oy niye verdik. hakkımı helel etmiyorum. size küfür de etmiyorum içiçden geçeni okursanız size yeter. ALLAH. sizi bildiği gibi yapsın siz zavallısınız. benim atalarım yemenden gelme yani arap. ozaman iç anadolu deyil de arabiyedolumu diyeceğiz . size diyorum ey iktidar. hala adamlara tarafınızı belli edin diyorsunuz . onlarda biz pkk. lıyız diyor. siz neyin kafasını yaşıyorsunu
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • SABİT:
  etekli teröristler meclisde dokunulmazlık kalk masın diye herşeyi yapıyorlar hani kaldırılsın diyordunuz maaş keslir diye halk umrunuzda degil
 • ISTE SIZE YORUM:
  BURASI TÜRKiYE BURADAN CIKIS YOK. . JÖH ÖlÜ KAYIPLARI ARTIYOR DIYE SEVINMEYIN YATINKALKIN akp tesekkur edin. yokSA NE TAS USTUNDE TAS Ne böyle vatan hani bir gazete oOlurdu unuturmuyuz bu hainliği yok kim veriyor sizekemik!!!
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
  ANTİ CHP: SEN, MİLLİ ŞEF İNÖNÜNÜN ZEHİRLİ ŞERBETİNDEN İÇMİŞSİN. İFLAH OLMAZSIN ARTIK.
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • DURMUŞ:
  ABD AB DEN MEDET UMANLAR ALMANYADA 2. 300. 000 ÇİN GENE VAR HÜKÜMET KİMLİ VE KAMUDA ÇALIŞTIRMIYOR
 • BİTANESİ İŞTE..:
  soykırım yapmışlarsa iyi yapmışlar ellerine sağlık. . . nerden geliyor bu ermeni sevdası
 • TAYFUN:
  ''Sivil''miş. . . Güldürmeyin adamı. İşleri güçleri yalan dolan. . . Jurnalcilik de bir yere kadar. Batılı devletler eskisi gibi değil artık. İngiltere bile sömürgelerini sırtından atıyor. Batıya şikayet ettiğinizle kalırsınız, elinize hiçbirşey geçmez. . .
 • ( AZİZ HİLAL:
  UZUN TERÖR ÖRGÜTÜ İÇİN ATEŞLİ KONUŞMALAR YAPIYOR. YOKEDECEĞİZ, MAFEDECEĞİZ, BİTİRECEĞİZ. HERZAMANKİ GİBİ YİNE ÇOK KARİZMATİK KONUŞUYOR. AMA SANIRIM ARTIK AKMALLAR HARİÇ HEPİMİZ ONU TANIYORUZ. . . . BU ATEŞLİ KONUŞMALARIN ARKASINDAN SİSİYE, İSRAİLE ZEYTİN DALI UZATTIĞI GİBİ TERÖR ÖRGÜTÜNEDE ZEYTİN DALI UZATMASINDA. N VE YENİ BİR ÇÖZÜLME SÜRECİNİN BAŞLAMASINDAN KORKUYORUM.
  ANTİ CHP: SEN KORKSAN NOLUR KORKMASAN NOLUR. SAYGISIZ.
 • DDİGORLU.İGORLUADINIZI YAZINDİGORLU:
  suriye kürt koridoru akp ve mhpnin orta asya hayaline engel oldular kürtlere nefret kusuyorlar .
 • ASMAZI.ASAR.:
  PEKÌ. BAYIK. EFENDÌ. SEHÌRLERÌ. AKP. ÇEHPANELÌGE. ÇEVÌRENLER. KÌM. PKK. AKP. SÌZ. OSLODA. WASÌNGTONDA. LONDRADA PARÌSTE. ORTAKSINIZDAHALK. ÌKÌZ. KARDESLERÌN. NASIL. KUMAS. OLDUGUNU. GÖRÜNCE. AKP. PKK. NIN. OYUNUNA. GELMEYÌN. PKK. AKP. OYUNUNA. GELMEYÌN. ASIL. ÌSTER. ÜMMET. ÌSTER. VATANDAS. ÌSTER. SÌLAHDAS. ÌSTER. KEDER. DAS. BUNLARIN. ÌKÌNÌZÌN. BOP. PROJELÌ. KATLIYAMINA. OYUNUNA. GELMEMESÌ. LAZIM. YAKINDA. RECEPLE. DAVUTLA. TÜRKÌYEYE. CEHPEDE. GÖRÜRSEK. ESKÌ. ORTAKLARI. VATANDAS. OLARAK. SASMAMAMIZ. OLASI. OLMALI. VEUYUMAMALIYIZ
 • YUNUS EKİCİ:
  kürdistan tarihde var olan bir gerçektir ancak kürtleri anlamayan yada kürdistanı anlamayan bir zihniyet var iyi görmek gerekir
  ANTİ CHP: BİN YIL ÖNCE DEVLETİNİZİ NİYE KURAMADINIZ?ÇÜNKÜ BÖYLE BİR YETENEĞİNİZ VE GELENEĞİNİZ YOK. OTURUN OTURDUĞUNUZ YERDE.
  TARİHÇİ: Kürdistan? Tarih. ?Masal anlatma burada. . Millet varsa devleti vardır ve de üstünde yasadıgı bir cografya. . .
  MECİDİ: Sadakatsizlik sizin geninizde var. . Bu ülkede vatandaş olmak size yakışmıyor riyakarlar. .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.