HaberTurk Gazetesi

GİT
Bugünkü HaberTurk Gazetesi
YORUMLAR

 • GAVUR IZMIRLI:
  ALLAH , ALLAH 14 SENEDİR YAPTINIZDA ŞIMDİMİ GOCUNDUNUZ. BAŞBAKAN YARDIMCISI AKDOĞAN KAPICI OLDUKLARINI ANLAMASIDA BIR ILERLEME. !EN AZINDAN ÖYLE YANİ
 • ANTİ AKP:
  AK PARTİ TÜRKİYE Yİ TEMİZLEMEYE KARARLI YAPMIŞ OLDUKLARI BAŞARILI ÇALIŞMALARI SAYESİNDE BÜTÜN TÜRKİYE Yİ TOPYEKÜN ŞEHİT ETMEYE KARARLILAR BAŞKANLIĞIN HİLAFETİN SİYONİZMİN EMPERYALİZMİN İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN KÖLELİK DÜZENİNİN AYAK SESLERİ CUMHURİYET DEMOKRASİ LAİK DÜZEN DEVLET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ CUMHURİYET TARİHİNDE KARŞILAŞMADIĞI BİR İHANET SÜRECİ İLE KARŞI KARŞIYA GELMİŞTİR ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI BİTİRMEK ADINA ELLERİNDEN NE GELİYORSA YAPMAK İÇİN BİAT EDEREK YEMİN İÇMİŞLERDİR. . .
 • HAKKI.:
  HÜRRİYETE SALDIRANLARI KORUR KOLLARSAN, PM NE SOKUP MÜKAFATLANDIRIRSAN. YENI ŞAFAĞA VE AKIT''E YAPILAN SALDIRIYI KINAYAMASSIN. MENFUR BIR HADISE DEYİP HURRIYETTEKÌ GIBI GEÇISTIRIRSIN. BU DA ILERDE OLACAKLARA ZEMIN OLUR. TERÖRİST VEYA DEĞİL. KARIŞIKLIKTAN NEMALANAN GURUPLARA CESARET VERMİŞ OLUR. GAZETECİ DÖĞME-LERİ NORMAL BIR HADISEYMIŞ GIBI ÜSTÜ ÖRTÜLÜRSE YARIN SENDE DÖĞÜLECEKSIN DEMEKTİR. SÖZLERİM YONETICILERİBAĞLAR. , GAZETE VEYA GAZETECILERI DEĞİL.
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • EZBERBOZAN:
  BAŞBAKANIN AÇIKLAMALARI, BUNDAN ÖNCEKİ AÇILIM , SAÇILIM MASASININ IMRALIDA OLDUĞUNU TEYID EDIYOR. YAZIKLAR OLSUN Kİ TÜRKİYENIN KADERINI BEBEK KATILINE EMANET ETMIŞLER. BUNCA ŞEHİT VE GAZİNIN MÜSEBBİBİ IMRALI OLDUĞUKADAR KENDILERIDE SORUMLU. ELLERINDE ŞEHİTLERIMIZIN ÖLEN YURTTAŞLARIN KANI VARDIR. ZANNETMESINLER TERÖR-LE SAVAŞILIYOR DİYE GEÇMİŞİ UNUTTURACAKLARINI, YANILIRLAR. YAPTIKLARINI ALDANMIŞIZ DİYEREK DURUMDAN SIYRILAMAZLAR. BU MILLET INŞAALLAH HESABI SORACACAKTIR.
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • ELEŞTİREN:
  MILLET NEYE KARAR VERECEĞINI BILIYORMU. BAŞKANLIKTA NASIL BIR IDARE OLACAK. YARGI YERINE ŞEYHÜLİSLAMMI KARAR VERECEK. YARGIÇ VE SAVCILARIN YERINI KADILARMI ALACAK. ŞAKA YAPMIYORUM. VATANDAŞ OLARAK NELERLE MUATTAP OLACAĞIMI BILMEK ISTIYORUM. KENDİ KADERIMIN KARARINI VERECEKSEM BU SÖYLEDIKLERIMLE BERABER DAHA BIRÇOK ŞEYİ BILMEK İSTERİM.
 • EZBERBOZAN:
  E , EVLATLIK OLACAK BİR UYGULAMA DEĞİL. DEVLET EVLATLIK VERECEĞİ AİLEYİ İNCE ELEYİP SIK DOKUMALI. KALDIKİ BİRE BIRGÖRÜŞME NETICESINDE BILE O ZAVALLI KIMSESIZLER, YADA TERKEDILMIŞLER YINEDE ŞIDDETE MARUZ KALIYOR. BUNDAN DOLAYIDIR Kİ E, EVLATLIK ONAYLANAMAZ. DAHA GEÇEN AYMI DESEM YOKSA BU AYMI DESEM ÜNVANLI BIR KENDINI BILMEZ-IN ÇOCUK PORNOSUYLA ILGILENDIĞINI FBI TÜRKIYEYE HABER VERDI. BU YÜZDEN OLMAZ OLMAMALI.
 • EZBERBOZAN:
  TRAFIKTE 4 MILYON SIGORTASIZ ARAÇ DEMEK , 4 MILYON MOBIL TEHLIKE DEMEKTIR. VARSAYALIM KAZA YAPAN SIGORTASIZ ARAÇ MADUR OLAN ARACA NE VEREBILECEK. YARALIYA NASIL BAKILACAK. ZARARI KIM KARŞILAYACAK HEPSİ SORU İŞARETİ. OYSA SİGORTASI OLNAYAN ARAÇLAR TESBIT EDİLİP TRAFİKTEN MEN EDİLMELİ. ZOR DEĞİL SİGORTALARDA POLISTE BÜTÜN VERİLER VAR. HAREKETE GEÇİLSIN.
 • EZBERBOZAN:
  AMERIKA GIBI BIR DOSTUM OLACAĞINA ONTANE DÜŞMANIM OLSUN DAHA IYI. HİÇ OLMAZSA DOST DEĞIL DÜŞMANIM OLDUĞUNU BILIRDIM.
 • ANTİ AKP:
  ADAMLARIN GÖZÜ NEDEN TÜRKİYE DE NEDEN BÖLÜP PARÇALAMA GAYRETİ İÇERİSİNDELER YERALTI KAYNAKLARI İLE BOĞAZLARI KULLANMAK İÇİN HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF VE MAKSATLARI BELLİDİR ORTALIĞI KARIŞTIRIP TOZ DUMAN ETMEK SURETİYLE BİR ŞEKİLDE KAFALARINA KOYMUŞ OLDUKLARI ŞEYİ YAPMA GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAKLARDIR SİYONİZM VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT ETMELERİNİN YEGANE SEBEBİ BUDUR. . .
 • HAKKI:
  ABD BAŞKAN YARDIMCISININ SÒZLERİ GÖZLERİMİ YAŞARTTI. PKKANIN TRAJEDİ OLDUĞUNU, BU ISMI LAĞV EDEREK YERINEPYDEYİ KULLANACAKLAR. YANİ EŞEK BIZIM EŞEK AMA SEMERİ DEĞİŞECEK.
 • ANTİ AKP:
  AKP PKK IŞİD ŞEYTAN ÜÇGENİ İLAVETEN RANTİYECİ SİYONİSTLERE VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDİP YEMİN İÇMEK SURETİYLE BÜYÜK ORTADOĞU VE BÜYÜK İSRAİL PROJESİNİ HAYATA GEÇİRMEK ADINA ASIL HEDEFLERİ OLAN YERALTI KAYNAKLARINA HÜKMEDEREK BAŞKANLIK SİSTEMİ ADI ALTINDA KENDİ HİLAFET DÜZENLERİ İLE HÜKMEDECEKLERDİR HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF AMAÇ VE GAYELERİ YERALTI KAYNAKLARINA HÜKMETMEK OLACAKTIR. . .
 • HAKKI:
  BAŞBAKAN DAVOSTA DAEŞ DEMIŞ IŞID MDAEŞ DEMEKLE BAŞKALAŞMIŞMI OLUYOR. YADA EVRIMMI GEÇIRMIŞ OLUYOR. BU İŞ DAVOSLA MAVOSLA HALOLMAZ. ALIRSIN ABDEYİ KARŞINA, YAPTIĞI PISLIKLERİ BİR BİR SURATINA ÇARPARSIN. EN SONUN-DA EĞER BASIRETLİYSEN MASAYA YUMRUĞU VURURSUN. KORKULU RÜYÂ GÖRMEKTENSE UYANIK YATMAK DAHA İYİDİR DERSİN. VE İNÖNÜNÜN LOZANDA YAPTIĞI GIBI SILAHI ÇIKARIP MASANIN ÜSTÜNE KOYARSIN.
  DOST: o zama n cok calisip kendi silahini üreteceksin . aselsanda müendisler neden öldü arastiracaksin. intaharmis bende yedim
 • ANTİ AKP:
  DÜNYANIN NERESİNDE TÜRBELER ŞEHİRLER İLLER İLÇELER TAŞINIR ÇOK MERAK EDİYORUM AKIL ALIR GİBİ DEĞİL İNSAN DÜŞÜNDÜKÇE AKLINI OYNATASI GELİYOR BUNLARIN KABİNESİNİ KÜÇÜKKEN YA DELİ ÖPMÜŞ YADA BUNLAR KÜÇÜKKEN ATEŞLİ HASTALIK HAVALE GİBİ BİR ŞEY GEÇİRMİŞ GİBİLER AKLI BAŞINDA BİR DÜŞÜNCE YAPISI BÖYLE BİR TUTUM VE DURUMA MÜSAADE ETMEZ İKTİDAR PARTİSİ SAYESİNDE TÜRKİYE NİN DÖRT BİR YANINDA İKAMET EDEN HALKIMIZI PARANOYA ETTİLER ŞİZOFREN ETTİLER KISACASI HASTA ETTİLER KANLI GİRDABIN İÇERİSİNE SOKTULAR. . .
 • ANTİ AKP:
  13 YILDAN BERİDİR MEMLEKETİN TEPESİNE YILAN GİBİ ÇÖREKLENİP BAYKUŞ GİBİ TÜNEMEK SURETİYLE MEMLEKETİN DÖRT BİR YANINI CENAZE EVİNE ÇEVİREN SİYASİ İKTİDAR TÜRKİYE Yİ ORTADOĞU BATAKLIĞINA ÇEKEREK İÇERİSİNDEN ÇIKILMASI ÇOK ZOR OLAN KANLI BİR GİRDABIN İÇERİSİNE SÜRÜKLEMİŞTİR ACİLEN DURDURULMASI GEREĞİ HASIL OLMUŞTUR İLAVETEN YERALTI KAYNAKLARINI YÖNETMEK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT ETMEKTEDİRLER ÖNCELİKLE BAŞKANLIK SİSTEMİ ADI ALTINDA TÜRKİYE YE KENDİ HİLAFETLERİ İLE HÜKMEDECEKLERDİR. . .
 • ELEŞTİREN:
  OTEL KÖŞELERINDE KURULAN PARTİYE, KOSKOCA CHPEYİ YEM YAPTINIZ YA, YATACAK YERİNİZ YOK.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.