HaberTurk Gazetesi

GİT
Bugünkü HaberTurk Gazetesi
YORUMLAR

 • HAKKI:
  ARKADAŞ 44 KISI YAŞAMINI YİTİRMİŞ . ADAM KÖPRÜ AÇMAYLA UĞRAŞIYOR. MEMLEKET YANGIN YERİ, ADAM HAVA ATMA PEŞİNDE. YALAKALARINI GÖRDÜNÜZ, BIZIM ACIMIZI GÖRMEYİP PARA VERİP YALAKALIK YAPTIRDIKLARINA GÖBEK ATTIRDIKLARI FOTOĞRAFLARI SERVIS EDİYORLAR. DEVLET ADAMLIĞIYMIŞ SIZDEN APT YÖNETİCİSİ BILE OLMAZ. YAZIKLAR OLSUN. AÇILIŞI YAPILMIŞ YERİ AÇMAYA DOYAMAYAN AÇLAR.
 • HUSEYİN:
  Basin sag olsun canimiz. Turkiye. Allah bir daha furset vermesin xainlere. Acinizi gelbimizde lutfen daha diggetli guvenlik onemli amerika gana doymur ganin icinde bogulmus men amerikanin etdiyini 100 faiz bilirem isid amerikanin gurdugu lenet deyilmi
 • ELEŞTİREN:
  KOMŞULARLA YAKINLAŞMA DURUMU ÇOK GÜZEL ŞEY. GEÇ AMA ÇOK YERİNDE BİR KARAR. BUNUN DEVAMI GELMELİ. SURİYE IRAK , İRAN ''ADA AYNI YAKLAŞMAMIZ GEREKLÎ. BUNDAN ZARARI OLACAK KIMSE!? BU BOMBALAMADA KESİN PARMAĞI VAR. BIZ KOMŞULARLA ÎYÎ GEÇİNDİĞİMİZDE, ORTADOĞUDA OLUMSUZ POLITIKA SÜRDÜREMEYECEK OLAN SOMÜRGECİ KAFALILAR BU BOMBALAMAYI YAPTI VEYA YAPTIRDI. ATATÜRK HAVA LIMANINDA BOMBADAN ÖLENLERE ALLAHTAN RAHMET YAKINLARININ BAŞLARI SAĞOLSUN YARALILARA ACIIL ŞİFALAR DİLERÎM. TEKRAR!!! İSTİHBARAT NEREDE. ?
 • ALİ:
  Türkiye müttefiklerinin capraz atesinde. Önceden terrörün yapilacagini dolayli yaptiklari uyari ile yapiyorlar, hem olay yapilir yapilmaz tüm baskentlerinde önceden söz etmiscesine aninda tasiye taziye mesajlariyla terrörü kinadiklarini acikliyorlar. Türkiye kesinlikle acilen Nato dan cikmali. Incirlik üssünü de kapatmalidir. Rusya , Cin, Iran, gibi ülelerle yakin isbirligine girmelidir. Dost bildiklerimizin tek hedefe Türkiyeyi cökertmektir. Gün birlik ve isgalcilere karsi cikma günüdür.
  HAKKI: DISARIYA SUÇ BULACAĞINA , ÖNCE KENDINE SONRADA SEÇTİKLERİNE BAKIP SONRA DIŞARIYA SÖZ ET. IŞID''İ ONLARMI YOLLADI SANA. İSTANBULUN GÖBEĞINDE EĞİTİMLERINI YAPARKEN NEREDEYDIN , UZAYDAMI. ASKER , POLIS, SİVİL YURTTAŞI ÖLDÜREN İŞİD MİLİTANLARINI YABANCILARMI SERBEST BIRAKTI. ANTEPTE İŞİD''E YABYNCILARMI MILITAN YOLLADI. DAHA DÜNE KADAR HASTAHANELERDE İŞİDLİ TERÖRİSTLER YARALARINI SARDIRIP IYLEŞİP SURİYEYE DÖNERKEN SEN UZAYDAMIYDIN. AYIP AYIP .
 • ELEŞTİREN:
  PKKANIN UYUŞTURUCU TARLALARI YAKARAK İMHA EDİLMESİ SEVİNDİRİCİ. FAKAT TEK GELİR UYUŞTURUCU DEĞİLKİ. !!! UYUŞTURUCU YANINDA BEYAZKADIN TİCARETİ , SİLAH TİCARETİ , KARAPARA AKLAMA MENECERLİĞİ, ÎNSAN KAÇAKÇILIĞI, DAHATÜRKIYEDE SANATÇILARIN NEREDEYSE TAMAMINDAN ALINAN HARAÇLAR HARİÇ. ÇEK SENET YOLSUZLUĞU , VELHASILI TAM BİR IBLISLER TOPLULUĞU. BUNLARIN HEPISINLE MUCADELE EDILINCE TERÖR SIFIRLANMA DERECESINE VARIR.
 • ELEŞTİREN:
  NEYİN GOOTMORNINGİ, ! İNGİLİZLER ZATEN AVRUPA BIRLIĞINDE LAF OLSUN DİYE ÜYEYDİ. ADAMLAR KENDÎ ÇIKARLARINDAN ÖDÜN VERMEMEK ADINA GÖYA ABEYE ÜYE OLDU. ABD VE INGILIZ PLANI DAHILINDE TOPLULUĞA KATILDI. ONLAR BUNU ATLATIR. EKONOMISI SAĞLAM , YANİ ÜRETEN EKONOMISI VAR. SÖYLEYÎN TAHINLE, PEKMEZLE, HELVAYLA PEYNIRLE PÜSKEVİTLELAHMACUNLA DONERLE YÜRÜYEN EKONOMI OLURMU? ÜRETÌM YOK SADECE TÜKETİME ENDEKSLİMEKONOMİ. ASLINDA BIZKENDİMÎZ İÇİN GOODMORNING''İ KULLANMALIYIZ. YANİ YOKSA İYİ UYKULARMI DESEK YAKIŞIR.
 • SAHTE İLE GERÇEĞİN KAVGASI:
  Namaz, oruç, hac ile cenneti garantilediğini, dolayısıyla da hırsızlığa, yolsuzluğa, yağma talana, ihanete ha kazandığını düşünenler onu, Yaşar Nuri Hoca da Allah ile aldatanları hiç sevmedi.
 • ELEŞTİREN:
  AB İSLAMOFOBİKMİŞ. HA HA HA HİÇ GÜLECEĞİM YOKTU. SALLA BAKALIM SALLA, NASILSA YUTACAK BADEMLER VAR. AMA YUTMUYANLARDA VAR BUNU BİL. BİR CEVİZ KABUĞUNU DOLDURMAYACAK IDDALAR. REFERANDUMDAN ÖNCE BIRLIKTE KALACAK DIYEN, SENDİN . AVRUPANIN TÜRKİYEYİ ÜYE YAPMAYIŞININ SEBEBİ İSKAMOFOBI DİYE SALLAMAN ÇOK YANLIŞ. AVRUPANIN TÜRKİYEYİ 17 MILYON İŞSIZİYLE KAPILARINDA GÖRMEK İSTEMEDİĞINDEN ALMIYOR. YANİ EN AZ TÜRKİYENIN YARISI ERTESİ GÜN AVRUPADA BAVULUYLA HAZIR KITA. !!!!
 • ALİ:
  AB , de görünümde olan birlik Sn. Cumhurbaskanimiz Erdogan düsmanligi üzerinen Türk ve Türkiye düsmanligi yapilarak ayakta tutuluyordu. Bundan böyle artik bir birine cok gireceklerdir. Türkiye düsmanligi istedikleri gibi bundan böyle yürümüyecektir. AB türkiyeyi Suriyelestirmek icin basin yayinlariyla son bir kac yildir resmen savas acmislardi.
 • ELEŞTİREN:
  AB BAKANI ÖMER ÇELİK''İN İÇTİĞİNDEN BENDE İSTİYORUM. IYI KAFA YAPIYOR GALIBA
 • KAYAŞLI ALİ:
  KAYIP KAÇAK ELEKTRİKTEN KİMLERİN CEBİ DOLUYORDA MAHKEMECE KABUL EDİLMİYOR DÜRÜST VATANDAŞ ÖDESİN DURSUN NASIL OLSA ALINIYOR. ARTIK MUMLA İDARE LAMBALARIYLA OTURURSAK NE BEDELİ ALACAKLAR YÜCE ALLAH BUNLARI ÖLDÜRMESİN SÜRÜNDÜRSÜN HAKKIM HELEL DEGİL.
 • ÇÖPÇÜ MURTEZA:
  habertürk ya hemşerim nereye kayıp gittin ne bir işçi nede bir emekli haberi var kayboldun ya
 • HAKKI:
  REİSİCÜMHURUN GÖREVİ BELLİDİR. AMA ZANNETTİĞİM GİBİ DEĞİL GALİBA, AVUKATLIK , SAVCILIK DUYGULARI DEPREŞMİŞOLACAK Kİ, MİLLİTAKIMDAKİ MİLLİ OLMAYANLARI SAVUNUR DURUMDA. HADİ MİLLİ DÜŞÜNMÜYOR OLABİLİRLER, FAKAT BEDAVA BABALARININ HAYRINADA OYNAMIYORLAR. PARAVALIYORLAR PARA, !!! HEMDE ASGARİ ÜCRETİN ONBINLERDEN FAZLASINI. BENDEN , SENDEN DEĞİL, ONDAN KESİLEN VERGİLERDEN ALIYORLAR PARALARINI. TABİ Kİ BOYNUYACAKLARHEMDE MECBUREN. OYNAMAZLARSA PTT 1. LIĞ NE İÇİN VAR. ŞENOL GÜNEŞ NE İÇİN VAR.
 • DEDEM KORKUT:
  mhp kongresi herkese hayırlı olsun. . artık bundan sonra adam gibi seöim kurultayını yapıp, partiyi-tabanı-muhalefeti kalkındıracak başkan-yönetim seçilsin. . yine baston-diyetci olunacaksa yazık olacak. . ilk seçimde ya batarlar ya bölünürler artık. . . vebali olanlarda kına yaksın. . yazık olmasın millete. . . merkez sağ (milliyetçi-muhafazakar) kesim canlanmalı. . yoksa marjinal parti-yönetim olmaya devam. .
 • ELEŞTİREN:
  İŞİD''E EN AĞIR CEZA DİYORSUNUZ AMA, BULURSANIZ BU CEZAYI VERİRSİNİZ. YANLIŞ DEĞİLSE, BİLDİĞİM KADARIYLA BU İŞİD TERÖRİSTLERİ GEÇEN SENE SERBEST BIRAKTILAR.
  MAL DÜZENCİ: ya tüm örgütler cezalansın yada hiçbiri. . yoksa diğerleri güçlenir, denge bozulur, daha büyük bela olur. . sınırlarını-içeriyi sağlam tut, gerisine karışma. . karıştıran da yok zaten. . anca sınırdan top atarsın ve içerden de laf atarsın. . yerse hesabı. . . ki içerde yiyen çok dışarda gülen çok. . .
 • ELEŞTİREN:
  GÜN BİRLİK OLMA ZAMANI DİYORSUN AMA, YİNE MUHALEFETE GİYDİRMEDEN DURAMIYORSUN. DAHA DOĞRUSU HALK''I AYRIŞTIRMAK KUTUPLARA AYIRMAK İÇİN DE ELINDEN GELENİ YAPIYORSUN. BU MUBAREK AYDA ŞEHİT CENAZESINDEN BILE NEMALANMAK ÎSTEMEN, SENIN SAMIMI OLMADIĞINI GÖSTERİYOR. BİRLIK BERABERLIK İSTEYEN BÖYLE KIŞKIRTICI SÖZ SÖYLEMEZ. O BAYAN ŞEHİDİN BEYİ DE KARAKTER YOKSUNUYMUŞ. HAREKETİYLE IKTIDARDAN BEKLENTİSİ OLDUĞUNU IMA -ETMİŞ OLDU. İNSAN HANIMININ CENAZESİNDE BU HAREKETİ YAPARMI.
 • TARİK:
  Ise yaramak icin , siyasetin yeniden sekillendirilmesi gerekir. Liderlerden tek duydugumuz sey bagirip cagirmak. Cogu kim yapip kurmayi hatirlayip , issizligi bertaraf ederek sikintilari gidermekten, bahsedmiyor.
  CANBAZA BAK: muhalefet-iktidar, ekonomi-işsizlik mevzularında zayıf. . işler konjukturel dalgalanmaya göre düşe-kalka gidiyor. . enkolayı birbirlerine sataşmak, suni gündemler, rant-canbaz işler. .
 • ELEŞTİREN:
  TERÖRE TÜRKİYE İÇİNDEN DESTEK OLAZSA , TERÖR ÇOKTAN BİTERDİ. HATTA ADAM GİBİ YÖNETSELERDİ TERÖR DİYE BİR KELİME LUGATLARDA BILE YER ALMAZDI. ANCAK TERÖRDEN NEMALANAN VEKILLER, YÖNETİCİLER, TOPRAK AĞALARI, ASKER VE POLISLER VAR. BİZ SAF VATANDAŞLARDA DAHA ÇOK BEKLERİZ TERÖRÜN BİTMESİNİ. YUKARDA SAYDIĞIM ETKENLERORTADAN KALDIRILMADIKÇA, TERÖR OLACAKTIR VE BİZ TERÖRÜ LANETLEMEKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMIYACAĞIZ. ÇÜNKÜTUZ KOKMAYA BAŞLAMADI, TUZ ZATEN KOKUYORDU.
 • ELEŞTİREN:
  KEŞKE O OLAY YAŞANMASAYDI DİYECEĞİNE HAVUZ MEDYASI ELİNİZDE. HAVUZ MEDYASININ YAPTIĞI ŞİŞİRİLMİŞ HABERLE HALK PROVOKE EDİLDİ. ÜSTÜNE ÜSTLÜK KILIÇDAROĞLUNUN SÖZLERİ ÇARPIRTILIP KAMUOYUNA AKSETİRİLİRSE BU OLANLARIN OLACAGINI GÖRMEK İÇİN KÂHİN OLMAYA GEREK YOK. AKPELİ KOMİSYON BAŞKANI VE VEKILLERİ O KOMİSYONDA YERALIRKEN, BIRAKIN AKPEYİ MHP, HDP VE CHPEDEN VEKILER DE VARDI. AMA NEDEN ÖZELLİKLE KILIÇDAROĞLU HEDEF YAPILDIYOKSA BAŞKANLIK İÇİN CHPEYİ TERÖRE DESTEK VEREN PARTİ KONUMUNA SOKMA TAKTİĞİMÎ .
 • ALİ:
  Almanyaya üst kurmaya onay vermek tarihi bir hata olacaktir. Birakin onay vermeyi, var olan ABD detiminde ki Incirlik üssünü hemen kapatmalidir. Adamlar bu üst sayesined burnumuzun dibinde yeni israilin temelini atiyorlar.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.