Fotomaç Gazetesi

GİT
Bugünkü Fotomaç Gazetesi
YORUMLAR

 • BARAKLI MUSTAFA:
  TRABZONDAKI HAKEMI DÖVENI MESRU KILAN TRT SPOR YORUMCULARI ERSIN, OGUZ VE HAKAN KARABÜK MACINDAKI OLAYDA, DA ELAZIGLI OYUNCUYU SUCLU BULDULAR, HELAL SIZE NASILSA YAPANIN YANINA KAR KALIYOR.
 • ANTİ AKP:
  MİLLETİ ÇEŞİTLİ MASALLARLA DİZİLERLE SURVİVORLA EVLENME PROGRAMLARIYLA UYUTARAK ŞÖYLE VURDUM BÖYLE VURDUM DİYORSUNUZ NE YAZIKTIR Kİ MEMLEKETİN DÖRT BİR YANINDAN ŞEHİT CENAZELERİ ART ARDA GELMEKTEDİR TERÖRİST CENAZELERİNDEN BAHSEDİYORSUNUZ OYSA Kİ ORTADA SADECE VE SADECE BİZİM KENDİ ASKERİMİZ POLİSİMİZ VE SİVİL HALKIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE ORTALIK YERDE GÖRÜNMEMEKTEDİR. . .
 • ANTİ AKP:
  DEVLETİN ÖNEM ARZ EDEN 3 ADET GÖREVİ VARDIR 1 EĞİTİM 2 SAĞLIK 3 GÜVENLİK BU ÜÇ GÖREVİ ADAM GİBİ YAPAMIYORSAN ÇEKİP GİDECEKSİN AMA SİZİN DURUMUNUZ FARKLI MUHTEMELEN CEYLAN DERİSİNDEN YAPILMIŞ OLAN KOLTUKLARINIZIN ALT TARAFINA JAPON SÜRMÜŞLER O BAKIMDAN BIRAKAMIYORSUNUZ O KOLTUKLARI MADEM Kİ BIRAKAMIYORSUNUZ O VAKİT İŞİNİZİ ADAM GİBİ YAPIN TERAZİYİ DOĞRU KULLANIN. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • BARAKLIMUSTAFA:
  KLASIK YORUM BUNU YAPANTRABZONLU OLAMAZ SN KILIC ÖYLE DIYECEGINIZE BUNU YAPAN VEYA YAPTIRANLARA ADAM GIBI CEZA VERIN KÜLÜBÜN NE SUCU VAR, MESALA HAKEMI REHIN ALANLARA, BU SAHISA DESTEK CIKANLARA KAMERADA GÖRÜNÜYOR ALTI YEDI KISI , MESELA ONU SERBES BIRAKTIRANLAR KIMSR
 • BARAKLIMUSTAFA:
  TRABZONDA VE ANKARADAKI OLAYLARIN SORUMLUSU SIYASILERDIR , BIRINCISI TS, YI COK SIMARTTILAR, IKINCISI TÜRKIYEDE AMED DIYE SEHIR YOK BENIM BILDIGIM DIYARBAKIR VAR VE O KÜLÜP DIYARBAKIRSPOR
 • WAGNER GOETTERDAEMMERUNG:
  fenerbahçe üzerinden türkiye kaos a suruklenecekmış çocuk bıle ınanmaz buna . . . . hakem de fener de hakketti
 • IRKÇI ANKARAGÜCÜ TARAFTARLARINI KINIYORU:
  BU GAZETE NEDENSE ANKARAGÜCÜNÜN FANATİK, IRKÇI, FAŞİST TARAFTARLARININ AMED SPORA SALDISINI GÖRMEZDEN GELMİŞ
  ELEŞTİREN: DİYARBAKIRSPORUN IRKÇI FAŞİST FANATIK TARAFTARININ GÖZTEPEYE VE TARAFTARINA YAPILAN SALDIRIYI BAKIYORUM SENDE GÖRMEZDEN GELMİŞSİN. SANA BİR ATASÖZÜNDEN ÖRNEK VEREYİM. ATASÖZÜ DERKİ; ÖNCE İĞNEYİ KENDINE , ÇUVALDIZI DA BAŞKASINA BATIR. BILMEM ANLATABILDIMMÌ.
 • BARAKLIMUSTAFA:
  HAYRET GS, LILER BJK, LILERDEN DAHA COK KORKUYOR SAMPIYONLUK GIDECEK DIYE, DEMEK ABI KARDES SEVGISI BU DEMEK OLSA VAYBE.
 • BARAKLIMUSTAFA:
  O BANA GERI ZEKALI DIYEN SENOL KIMIN GERI ZEKALI OLDUGU BELLI OGUZHAN O PARMAGI KIME GÖSTERMIS YOKSA PARELELCILER FOTOMONTAJMI YAPMIS, , AT GÖZLÜGÜNÜ CIKARINDA BIRAZ REALIST OLUN.
 • BARAKLIMUSTAFA:
  TÜRK FUTBOLUNUN SELAMETI ICIN, 1996 YILINDAN BASLAMALI O ÜST ÜSTE 4 YIL SAMPIYON YAPANLAR VARYA, ISTE ONLARDAN BASLAYIP, KENDILERINI TÜRK FUTBOLUNUN DUAYINI SAYANLARLA BIRLIKTE YARGILAMALI.
 • ELEŞTİREN:
  BARAKLI MUSTAFA ARKADAŞ DOĞRULARI DILE GETİRMİŞ. TÜRK FUTBOLUNUN BAŞ ÇALANINI FUTBOL SORUMLUSU YAPTIK. ONA AVANTA VERMEYİ KABUL EDEN FUTBOLCU MILLI TAKIMA ÇAĞRILIYOR. VERMEYENDE YA AYAKLARINA SIKILIP GELDIKLERI YERE YOLLANIYOR. HANI DEVEYE BOYNUN EĞRİ DEMIŞLER YA. O DA NEREM DOĞRU DEMIŞ . DEVLET VE IDARECILERİ NE KI . FUTBOLU NE OLSUN. HA SORUYORUM BURADAN, ;BALIK NİÇİN BAŞTAN KOKAR!?????
 • ANTİ AKP:
  İNSANOĞLU ÇİĞ SÜT EMDİĞİNDEN DOLAYI HER ŞEYİN SAHTESİNİ YAPABİLİYOR SAHTEKARLIK İNSANOĞLUNUN KANINDA VAR DAMARLARINDA DOLAŞIYOR DEĞİL Mİ Kİ YALANDAN YÜZÜNE GÜLÜYOR GERİSİNİ BOŞVER. . .
 • BARAKLIMUSTAFA:
  GÖRECEGIZ, KÜFÜRBAZ CAKMA FILOZOFUN, TALEBESI HAKEME PARMAK GÖSTEREN OGUZHANA, NASIL BIR CEZA VERILECEK, GERCI ONLAR FENERIN OYUNCUSU DEGILLER. AMA , BAS KÜFÜRBAZ NEYAZIKKI MILLI KAKIMIN BASINDA, FILOZOFDA ONUN YOLUNDA. SÖZE GEREK YOK.
  ŞAHİN: gerzekalı onun parmağın hakeme olmadığı ve öyle bir areketin olmadığı günlerce tv lerde çıktı sen uzaydamı yaşıyorsun
 • ANTİ''Cİ TERÖRÜ:
  HALKA AYAR VERME SEVDASINA DÜŞEN , NE OLDUĞU , KİMDEN OLDUĞU BELLİ OLMAYAN, ANTİ AKP'' CİYİM DİYE YAZILARILA TERÖR ESTİREN ZAT, BİRLEŞİK TERÖR ÖRGÜTLERİN TERÖRİST''Tİ OLMA OLASILIĞI YÜKSEK İHTİMALDİR. BU ZAT SPOR GAZETESİNİN SAYFASINA KİNDAR YAZI YAZACAK KADAR GÖZÜ DÖNMÜŞ. MİLLET BUNUN GİBİLERLE VE BİRLEŞİK TERÖR ÖRGÜTLERİLE HER DAİM MÜCADELESİNİ VERECEK TÜRKİYE''NİN BÖLÜNMESİNE İZİN VERMİÇEKTİR.
 • RAFETYURT:
  korkma gökhan bu ülkede kalbur üstü vatandaşlara cezasını veremiyor daha çok doping yap üst düzey insanlara ceza verecek duruma gelmek için çok fırın tüketmek lazım
 • ANTİ AKP:
  HİÇ HAYIFLANMA ÜZÜLEREK GOCUNMA EY HALKIM ZAMANINDA HEPİNİZ CAN HAVLİYLE AK PARTİNİN PEŞİNDEN KOŞTURDUNUZ ŞİMDİLERDE İSE KATLANMA ZAMANI AK PARTİNİN TERTİP VE DÜZENİ İLE KARŞI KARŞIYASIN EY HALKIM EY MİLLETİM NE ZAMAN AYILIP UYANMAYI DÜŞÜNÜYORSUN ADETA RÜYA ALEMİNDE GİBİSİN AMA BUNUN BİRDE UYANIP AYILMASI VAR İŞTE O ZAMAN HALİN YAMAN VE NİCE OLACAK YENİ TÜRKİYE İLE BİRLİKTE NASIL BİR YERE GETİRİLDİĞİNE HEP BİRLİKTE ŞAHİT OLACAKSIN BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR DERLER EY HALKIM. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.