Fotomaç Gazetesi

GİT
Bugünkü Fotomaç Gazetesi
YORUMLAR

 • EZBERBOZAN:
  GS TAM BİR MAFYA TAKIMI. KONUŞANLAR YA DAYAKLA YADA BEYAZLA KORKUTULUP SINDIRILIYOR. 8 YEMEDIKLERINI IDDA EDENE 6 TANE DOYURMADIYSA ÜSTÜNE ILAVE YAPABILIRIZ DIYORUM. NEDENSE BEYIN MINCIKLAMASI OLANLARDAN MAKULSÖZLER BEKLEMEK, ŞANS TOPUNDA SAYILARIN HEPSINI TUTTURMAK GIBI BIR ŞEY. AYRICA FB MUHBIRLIKLE İŞİ OLMAZ. MUHBİRLIK GS LİLERE MAHSUS BIR YETENEK. FB KURULDUĞUNDAN BERİDİR NE UEFA''YA, NEDE FİFA''YA KIMSEYİ JURNALLEMEDİ. ADAM GIBI ERKEK TAKIM FENERBAHÇE. ÇEKEMEYENLERE DUYURULUR.
 • ANTİ AKP:
  ADAMLARIN GÖZÜ NEDEN TÜRKİYE DE NEDEN BÖLÜP PARÇALAMA GAYRETİ İÇERİSİNDELER YERALTI KAYNAKLARI İLE BOĞAZLARI KULLANMAK İÇİN HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF VE MAKSATLARI BELLİDİR ORTALIĞI KARIŞTIRIP TOZ DUMAN ETMEK SURETİYLE BİR ŞEKİLDE KAFALARINA KOYMUŞ OLDUKLARI ŞEYİ YAPMA GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAKLARDIR SİYONİZM VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT ETMELERİNİN YEGANE SEBEBİ BUDUR. . .
 • TÜRKOĞLU:
  SPORDA SİYASETİN NE İŞİ VAR ZATEN ŞU YAZDIĞINIZ SPOR BAKANININ SÖZLERİ HAVUZDA FAZLASIYLA VAR SADECE SPOR HABERİ VERİN
 • DONK SNEIJDER:
  galatasaray yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy okadar
 • DOKUZKÖYLÜ:
  SENOL HOCA HEDEFINI SEÇMİŞ. NE DIYOR IKINCILIK BAŞARISIZLIKTIR. AMA SUPER LIGDE BIR ŞAMPIYON OLACAK. BENCEİYİ VE TARAFTARI MEMNUN EDECEK FUTBOLOLSUN, ZARARI YOK IKINCILIK ÜÇÜNCÜLÜK FARKETMEZ. DEDIMYA IYI FUTBOLVE FAIRPLAY''İ DIKKÂTE ALMAK, TARAFTARLARI BIRBIRINE AZMETTIRMEMEK 2016 ININ SLOGANI OLMALI.
 • HAKKI:
  ROBBEN FENERİ SORMUŞ ::::::))))))))))) TABİ SORAR . TÜRKİYEDE SORUN OLMADAN PARASINI ALACAĞI KULÜBÜ BILIYOR. FENERİN DÜNYA TAKIMI OLDUĞUNU TÜRKIYEDE BAZILARI ÇEKEMIYOR.
 • DOKUZKÖYLÜ:
  ALDIĞIMIZ BİR HABERDE, FB MUHAMMED TRANFERİYLE İLGİLENMEDİĞİNİ SÖYLEYEREK, TRABZONA JEST YAPTIGI SÖYLENİYOR. TÜRK FUTBOLU ADINA VE FAİRPLAY ADINA GÜZEL BİR GELİŞME.
 • DOKUZKÖYLÜ:
  GS REKLAMI BOŞA YAPILIYOR. GERÇEKÇİ OLALIM. KASA TAMTAKIR BAKIYORSUN. BİR SÜRÜ OYUNCUYLA İRTİBATLI, OYUNCUYLA ANLAŞILMIŞ KULÜBÜYLE PÜRÜZ OLDUĞU SÖYLENİYOR. BÖYLE ASPARAGAS TRANSFER HABERLERİ GS GİBİ BİR CAMİAYA YAKIŞMIYOR. HELE , HELE GSENİN FENERE TRANSFER ÇALIMI ADIYLA YAPILAN HABER GÜLÜNÇ. GS NİN VE FB NIN BORÇLARI VE BÜTÇELERİ BELLİ. TRANSFER ÇALIMINI ATSA, ATSA BURADA FENER ATAR. GERÇEK BU
 • KARTAL:
  allah askına ismi bile duyulmamış futbolcuları manşet edip insanları aldatmayın. yok gol makinesiymiş. yok süpermiş. sıradan futbolcu işte
 • KADRİ:
  AĞIR HASTA TANIMLAMASI BİRAZ AĞIR DEĞİLMİ. ONU ŞÖYLE DEĞİŞTİRELİM, ; ÜMİTSİZ VAKA DESEK DAHA IYİ BENCE.
 • HAKKI:
  Bizde transferler uzun döneme göre değilde , Maç kazanıp kaybetmeye göre yapılıyor. Hele birde arada rekabet varsa, uçuk paralardışarîya akıtılıyor. . Yok çilekmiş yok mangoymuş yok karpuzmuş , ligi kabzımal hal''ine dönüştürdüler Eskiden bir söz vardı fulbolcuyu öven (Star)derlerdi olur biterdi.
 • EZBERBOZAN:
  GENÇLERE ÖNEM VERİLSİN. FIRSAT TANINSIN, ÇOCUKLAR YAVAŞ YAVAŞ PİŞSİN. KAZANAN TÜRK FUTBOLU OLUR. BÖYLE UÇ-UK PARALAR VERİP NE YABANCI KIRALANSIN, NEDE TRANSFERİ YAPILSIN. BAKIN AVRUPAYA , ARTIK FUTBOLCULARA ÖYLEUÇUK PARA ÖDEMİYOR. BİRKAÇ BURNU BÜYÜK KULÜP HARİCİNDE. BENCE İLHAN CAVCAV TRANSFERDE ÖRNEK ALINMALI.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.