Fotomaç Gazetesi

GİT
Bugünkü Fotomaç Gazetesi
YORUMLAR

 • ELEŞTİREN:
  FENERE ŞİKECİ DİYENHANGİ TAKIM YÖNETİCİSİ VEYA TARAFTARI OLURSA OLSUN. ÖNCE AYNADA KENDINE BİR BAKSIN!!!ZAMAN KALIRSA SONRADA FENERE LAF SOKSUN .
 • ELEŞTİREN:
  ŞIKEYLE ŞAMPIYONLUK DIYENLER, FENERIN ŞAMPIYON OLDUĞU, TRABZONUNDA KARŞIDAN BAKTIĞI ŞAMPIYONLUK MAÇLARINDAN TS VE KARABÜK MAÇINI SEYRETMESİNİ ÒNERİRİM. ADAM KALECIDEN ALDIĞI TOPU, HİÇ ABARTISIZ SÖYLÜYORUM. KIMSEYE TAKILMADAN BIR KALEDEN DÎĞERINE GIDEN VE GOL ATAN ILK TAKIM TRABZON OLMALI. GOLÜNNASILOLUŞTUĞUNU SORAN SPIKERE VERILEN CEVAPTA GOL GIBI BIR ACAIP OLAY. GOLCÜ SPIKERE CEVAP OLARAK; HERKESTRABZONUN ŞAMPIYON OLMASINI İSTİYOR DİYOR TRABZONLULAR BUNA NE CEVABINIZ VAR???
 • BARAKLI MUSTAFA:
  ANTI FB, LI SENIN TS, LI OLDUGUN BELLI, SENIN GIBI OLANLAR OLDUKCA TÜRK FUTBOLU AYNI KALIR, ISINIZ GÜCÜNÜZ AZIZ YILDIRIM , YOK SIKE YOK AZOZ GITMEZSE FUTBOL ZARAR GÖRÜR, UFKUNUZ DAR BAK BJK SAMPIYON OLDU KUTLAMASINI BILMIYORLAR FENERLE UGRASIYORLAR, FUTBOL DOLU TRÜBÜNLERLE GÜZEL ONA BUNA KÜFÜR HAKARETLE DEGIL, AVRUPA LIGLERINI DEGIL IKINCI HATDA ÜCÜNCÜ LIGINI SEYREDIN ARADAKI FARKI GÖRÜRSÜN OZAMAN AAA FUTBOL NE GÜZEL BIR SPORMUS DERSIN , SAGLIKLAR
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • ELEŞTİREN:
  GELECEK YENİ FUTBOL SEZONUNDA, TARAFTARI , YÖNETİCISİ HAKEMİ, TFF ESİ, ŞAPKALARINI ÖNLERİNE KOYUP DÜŞÜNSÜN. TEMIZ FUTBOL ISTIYORMUYUZ, YOKSA ISTEMIYORMUYUZ DIYE. ONA GÖRE''DE ÖNLEM ALSINLAR
  ANTİ FB: BARAKLI MUSTİ O DEDİKLERİN OLURSA FB NASIL ŞAMPİYON OLCAK FByi BİTİRDİNYA LAAA ADAMLAR ŞİKESİZ ŞAMPİYONLUK NASI KAZANSIN ÖNCE AZİZE İSTİFA ETMELİ DAHASONRA TEPEDEN TIRNAĞASINA BAKILIR
  BARAKLI MUSTAFA: TEMIZ FUTBOL ICIN TEMIZLIK TEPEDRN TIRNAGA YAPILMALI, BIR SIYASET , IKI YENI TFF, ÜC TAKIM TUTMAYANHAKEMLER, DÖRT KENDINI BIR SEY SANAN YRUMCULAR, BES YAPANIN YANINA KAR KALMAYACAK VAKALAR ISTE OZAMAN FUTBOLUMUZ DÜZELIR, VE TABI BIRDE BU TS, YI FAZLA SIMARTMAYACAKLAR
 • ANTİ AKP:
  ŞÖYLE ÖLDÜRDÜK BÖYLE DURDURDUK DİYEREK SAĞDA SOLDA SALUSLUK SATIYORSUNUZ IŞİD YADA PKK TERÖR ÖRGÜTLERİ EYLEMLERİNİ YAPMAKTAN GERİ KALMIYORLAR ÖRGÜT ÜYELERİNİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNDEN BAHSEDİYORSUNUZ ORTALIK YERDE BİZİM KENDİ VATANDAŞLARIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİL CENAZE CENAZE GETİRİYOR ARKASI KESİLMİYOR BIRAKIN MİLLETE MAVAL OKUMAYI ATIP TUTMAYI DA GERÇEK ANLAMDA NE YAPACAKSANIZ İVEDİ BİR ŞEKİLDE YAPMAYA GAYRET EDİN ŞAYET YARIN TÜRKİYE MİZ VE BİZLER İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR. . .
 • ELEŞTİREN:
  TRABZON VE TARAFTARINI ELEŞTİRMEK YASAKMI . FBEYE YAPILAN HAKSIZLIKLARI BU SAYFADA IFŞA ETMEK YASAKMI. BU SEFER DAHADA AĞIRINI SÖYLÜYORUM. TRABZON VE TARAFTARLARI BU KIRALIK KATILLIK HIKAYESININ ORTAKLARIDIR. TA Kİ BIR YONETICI ÇIKIP YAPILANLAR İÇİN ÖZÜR DILEYİP FAILLERI ADALETE TESLIM ETSINLER. AKSİ OLURSA, KI BUNA BIR OTOBÜS DOLUSU CANIN BIR KUPA ETMEDIĞININ INANCI ÇIKAR BURADAN
 • BARAKLI MUSTAFA:
  NE GÜZEL DÜNYA ÖNCEDEN SONU BELLI OLAN BIR FILM , ILK YARI GS ÜSTÜN GÖRÜNTÜSÜ BJK AKILLI OYNAMIS GIBI, IKINCI YARI BJK ÜSTÜNMÜS GÖRÜNTÜSÜ, YAKISIR TÜRK FUTBOLUNA, KÜCÜK INSANLARIN BÜYÜK MUTLULUGU FENER SAMPIYON OLMASIN
 • ELEŞTİREN:
  YA ARKADAŞ HER KÖSEDE SİYASİ YORUMMU YAPILIR YAHU. BU BİR SPOR SAYFASI . ! LÜTFEN !!SPOR YORUMU YAPALIM. TÜRKIYEDE SPORUN BITTIĞINI SÖYLİYENLER . SPORLA SİYASETI KARIŞTIRMALARIDIR. BIRAKIN BU SAYFA SPOR YORUMLARINA HİZMET ETSİN.
  BARAKLI MUSTAFA: ARKADAS TÜRKIYEDE OKUMA SEVIYESI COK DÜSÜK OLDUGUNDAN NE SRORDAN NEDE SIYASETTEN ANLIYORLAR DIKKAT ET HER YORUMDA YA KÜFÜR YA HAKARET CAHILI BOL OLAN ÜLKEDE NORMAL KARSILAMALI CÜNKÜ BILGILERI OKADAR
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
 • ELEŞTİREN:
  BENDE FUTBOL OTORİTERLERİNİN YORUMUNUN TAM TERSİ OLACAK DİYORUM. MADEM BU ŞAMPİYONLUK LİG TV VE IDDANIN GİRİŞİMİYLE SON HAFTAYA SARKACAK GALATASARAY BEŞİKTAŞI YENECEK. FENERBAHÇEDE BAŞAKŞEHİRE YENİLEREK ŞAMPİYONLUĞUN SON HAFTAYA KALMASI AYARLANACAK.
 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • BARAKLI MUSTAFA:
  TFF DIPSIZ KUYU TS, YE 4MAC CEZA VERMIS YAZIK GÜNAH HIC VERMESEYDINIZ DAHA MAHBULE GECERDI, YOKSA EMIR SEVDIKLERI BÜYÜKTENMI GELDI, SÖYLENECEK SÖZ BULAMIYORUM, SENEYE KALDIGI YERDEN DEVAM EDERLER
 • BARAKLI MUSTAFA:
  TRABZONDAKI HAKEMI DÖVENI MESRU KILAN TRT SPOR YORUMCULARI ERSIN, OGUZ VE HAKAN KARABÜK MACINDAKI OLAYDA, DA ELAZIGLI OYUNCUYU SUCLU BULDULAR, HELAL SIZE NASILSA YAPANIN YANINA KAR KALIYOR.
 • ANTİ AKP:
  MİLLETİ ÇEŞİTLİ MASALLARLA DİZİLERLE SURVİVORLA EVLENME PROGRAMLARIYLA UYUTARAK ŞÖYLE VURDUM BÖYLE VURDUM DİYORSUNUZ NE YAZIKTIR Kİ MEMLEKETİN DÖRT BİR YANINDAN ŞEHİT CENAZELERİ ART ARDA GELMEKTEDİR TERÖRİST CENAZELERİNDEN BAHSEDİYORSUNUZ OYSA Kİ ORTADA SADECE VE SADECE BİZİM KENDİ ASKERİMİZ POLİSİMİZ VE SİVİL HALKIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE ORTALIK YERDE GÖRÜNMEMEKTEDİR. . .
 • ANTİ AKP:
  DEVLETİN ÖNEM ARZ EDEN 3 ADET GÖREVİ VARDIR 1 EĞİTİM 2 SAĞLIK 3 GÜVENLİK BU ÜÇ GÖREVİ ADAM GİBİ YAPAMIYORSAN ÇEKİP GİDECEKSİN AMA SİZİN DURUMUNUZ FARKLI MUHTEMELEN CEYLAN DERİSİNDEN YAPILMIŞ OLAN KOLTUKLARINIZIN ALT TARAFINA JAPON SÜRMÜŞLER O BAKIMDAN BIRAKAMIYORSUNUZ O KOLTUKLARI MADEM Kİ BIRAKAMIYORSUNUZ O VAKİT İŞİNİZİ ADAM GİBİ YAPIN TERAZİYİ DOĞRU KULLANIN. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.