Zico Kadroda Değişiklikler Yaptı

Zico Kadroda Değişiklikler Yaptı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Fortis Türkiye Kupası (C) Grubu'nda Şanlıurfaspor ile Yaptıkları Maçta Takımının Kadrosunda Değişiklikler Yaptı.

Zico Kadroda Değişiklikler Yaptı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Fortis Türkiye Kupası (C) Grubu'nda Şanlıurfaspor ile yaptıkları maçta takımının kadrosunda değişiklikler yaptı.

Savunmada Lugano'nun yerine Yasin, sağbekte Gökhan'ın yerine Önder, orta alanın sağında Deivid'in yerine Kazım, orta alanın solunda Uğur'un yerine Vederson'a görev veren Brezilyalı çalıştırıcı, forvet hattını 2 oyuncuyla (Kezman-İlhan) oluşturdu.

Zico, son dönemde ilk 11'lerinin değişmez isimleri Semih, Deivid, Gökhan ve Uğur'a yedekler arasında yer verdi.

Sarı-lacivertlilerin Şanlıurfaspor maçı kadrosunda, sakatlıkları nedeniyle tedavileri süren kaleci Serdar, Deniz ve Alex ile Lugano, Can ve Gürhan yer almadı.

Fenerbahçe'de, son dönemde medyada futbolundan çok transferi konuşulan Mateja Kezman, uzun bir aradan sonra ilk 11'e girdi.

Bu arada FB Şükrü Saracoğlu Stadı alışık olmadığı günlerden birisini yaşadı. Karşılaşmaya fazla ilgi göstermeyen sarı-lacivertli taraftarlar, tribünlerin büyük bölümünü boş bıraktı.

Fenerbahçe, Şanlıurfaspor maçında turkuaz formayla çıktı.

Fenerbahçe sempatizanı Şanlıurfalı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses de karşılaşmayı izleyenler arasında yer aldı.