WİLMA ELLES HABERLERİ

Wilma Elles haber, Wilma Elles son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Wilma Elles - 12.12.2015
Filinta İki Ateş Arasında!
Şehzade'ye Filinta Mustafa'dan gözdağı Geçtiğimiz hafta diziye dahil olan Şehzade (Hakan Kurtaş), kendisini korumakla görevlendirilen Filinta Mustafa ile ilginç bir konuşma yaptı. Filinta Mustafa'nın Davut Paşa ile konuşması sırasında halkın ayaklanması, Padişah'a kurulacak tuzağın gündeme gelmesi ve tahta yeni bir veliahttın oturtulması bilgileriyle çalkalanan gündemden şüphelenen Filinta Mustafa, Şehzade'nin bu başkaldıran karışıklıkla bir ilgisinin olabileceğini düşündü. Ve Şehzade'nin Gizli Teşkilat ve İstihbarat konusundaki 'Ya karşınıza çıkan en yakınınızdakiyse?' sorusuna; 'Devletimizin bekası ve Şanlı İstikbalimiz için baş kaldıran babamız dahi olsa gözünün yaşına bakmayız Şehzadem. Kaldırdığı başı gövdesinden ayırırız Evelallah.' dedi. Anita'dan Süreyya'ya bomba şoku! Anita von Wilhelm (Wilma Elles) Almanya'ya gitmeye karar verirken, gitmeden önce Süreyya'nın (Nur Fettahoğlu) evine bir kutu içinde bomba gönderdi.
Wilma Elles - 5.12.2015
Filinta'da Büyük Oyun Başlıyor
Anita artık bankada! Yüce Efendinin emriyle Boris'in bankanın üyeliğine getirdiği Anita von Wilhelm (Wilma Elles), Osmanlı'nın içine sızarak Almanya için elinden geleni yapmaya devam ediyor.
Wilma Elles - 6.11.2015
İhsan Taş'ın Filmi Frankfurt Türk Filmleri Festivalinde
Bulgaristan'dan Türkiye'ye kaçmaya çalışan 3 Türk gencin hikayesini konu alan filmin oyuncu kadrosunda Atilla Saral, Zeynep Gülmez, Burak Kaya, Mehmet Vanlıoğlu, Efe Kopuz, Mesut Eray, Ender Turan, Ali Özkan Dinkçi, Faruk Anbarcıoğlu, Hüseyin Elmalıpınar, Zülkef Yeşilbahçe ve Onur Bayraktar'ın yanı sıra bir çok ünlü isim yer aldı. Şu sıralar Wilma Elles, Alay Cihan, Hülya Polat, Esra - Ceyda kardeşler, Nuri Alço, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Yakup Yavru, Muharrem Erdemir, Alparslan Özmol, Özlem Savaş, Metin Yıldırım, Selma Hoşafçı ve Mehmet Kurt'un yanı sıra Eşref Kolçak, Yavuz Karakaş ve bir çok Yeşilçam emektarlarınında yer aldığı yeni projesinin çalışmalarını sürdüren İhsan Taş'a eski projesi "Kaçış 1950" filminin Frankfurt Türk Filmleri Festivalinde gösterilmesi genç yapımcıya yeni proje öncesi büyük moral oldu.
Wilma Elles - 5.11.2015
001 Hakan Eratik'ten Filinta Show
Ünlü oyuncu, geçtiğimiz sezon 001/ Janti" karakteriyle konuk oyuncu olarak yer aldığı, TRT'nin, Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisininin 33. bölümünde, tekrar izleyenlerin karşısına çıkacak olmanın heyecanını yaşıyor. Geçen sezon, diziye İngiliz Ajanı "001/ Janti" olarak giren Hakan Eratik'i, Filinta izleyicisi İngiltere Sarayı'na bağlı, servisin en iyisi olan ve çok özel eğitimlerden geçen hırslı bir karakter olarak izlemişti. Yetenekli bir ajan olarak kendine ait meziyetlerini de üzerine koyarak Filinta Mustafa'yı ve Osmanlı'yı yok etme planlarında olan Hakan Eratik'in canlandırdığı karakter, geçtiğimiz sezon başarılı olamayarak, 'Geri geleceğim Mustafa!' diyerek intikam yeminiyle ülkesine geri dönmüştü. Yakışıklı ve ünlü oyuncuyu seyirci bu kez yeni intikam planları, hırsları ve Filinta Mustafa'ya karşı yapacağı şovuyla izleyecek. Yönetmenliğini Osman Kaya'nın üstlendiği; Başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Mustafa Avkıran , Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Ceyhun Ergin, Emre Canpolat, Engin Yüksel, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Gülşah Şahin, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Gurur Çiçekoğlu, Batın Deniz Uçan, Şahin Karakuş, Özgür Onan, Yavuz Sepetçi, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin ve konuk oyuncular Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz ve Hakan Eratik' in de yer alacağı, Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisi 33.
Wilma Elles - 24.10.2015
Filinta Mustafa Yine Tehlikeli Sularda
Süreyya, Padişah'a söz verdiği gibi toplantıda, Başkanlık için Boris Zaharyas'ı destekledi. Fakat Boris, toplantı öncesinde bankada karşısında dikilen, Yüce Efendi Kenan Miloş'u görünce şoke oldu. Üzerine kendisine emredilen 'Bankanın ilk icraatı Silah Fabrikası kurmak için bir tüccara kredi verdirmek…' şartıyla da ecel terleri döktü. Ve bu zorunlu teklifi toplantıda üyelere açıklamak zorunda kaldı. Süreyya, bu teklife karşı çıksa da, Boris, Padişah'ın huzuruna çıkarak bu teklifini sundu. Ve Padişah'tan ilginç bir şekilde, 'Memnun oluruz, bu yatırımcıyı görmek isterim' sözüyle onun huzurundan ayrıldı! Padişah'ın kafasındaki plan nedir, sonraki bölümlerde izleyeceğiz… Dizinin dün gece ki final sahnesinde, İstanbul'daki Kardeşlik Teşkilatına ulaşmak için okulların peşine düşen Filinta Mustafa, sokaklardaki çocuk çetesinin başındaki Melon'dan operasyonla ilgili yardım istemeye gittiği anda karşısında Kardeşlik Teşkilatının kendisini öldürme yemini eden Maaruf'u buldu. Filinta Mustafa ile kıyasıya dövüşmeye başlayan Maaruf, yeminini tutacak mı? Filinta Mustafa canını kurtaracak ve Maaruf'tan Kardeşlik Teşkilatının bilgilerine ulaşacak mı? Dizinin bir sonraki bölümünde izleyeceğiz… Yönetmenliğini Osman Kaya'nın üstlendiği, başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Mustafa Avkıran , Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Ceyhun Ergin, Emre Canpolat, Engin Yüksel, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Gülşah Şahin, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Gurur Çiçekoğlu, Batın Deniz Uçan, Şahin Karakuş, Özgür Onan, Yavuz Sepetçi, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin ve konuk oyuncular Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz ve Naşit Özcan'ın da yer aldığı Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisi 33.
Wilma Elles - 17.10.2015
Filinta Mustafa Mayınların Ortasında!
Filinta Mustafa mayınların ortasında! Dizinin en can alıcı sahnesi Filinta Mustafa'nın Kadı Gıyaseddin'in ve Padişah'ın evlatlarına karşılık Farah'ı, Padre Celal ile takas etmeye gittiği son sahneydi… Kendilerine tuzak kuran ve ölmelerini isteyen Padre Celal, orman yoluna mayınları döşedi. Ve Filinta Mustafa, canını hiçe sayarak mayınların ortasında ilerledi. Mustafa, bu görevin de üstesinden gelip, ölmeden kızı Neslihan Sultan'ı (Duru Alkış) Padişah'a ve Gıyaseddin'in yadigarları, evlatlarını anneleri Ayşe Hatun'a (Burcu Çoban) kavuşturacak mı? Dizinin 32. Bölümünde izleyeceğiz… Yönetmenliğini Osman Kaya'nın üstlendiği, başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Mustafa Avkıran , Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Ceyhun Ergin, Emre Canpolat, Engin Yüksel, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Gülşah Şahin, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Gurur Çiçekoğlu, Batın Deniz Uçan, Şahin Karakuş, Özgür Onan, Yavuz Sepetçi, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin ve konuk oyuncular Özcan Varaylı ile Mustafa Uzunyılmaz'ın paylaştığı Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisi 32.
Wilma Elles - 10.10.2015
Berrak Tüzünataç Ve Onur Tuna'nın Gerilimli Anları
Berrak Tüzünataç'ın canlandırdığı casus kadın savaşçı Farah karakterinin, hapiste Filinta Mustafa (Onur Tuna) ile karşılıklı sorgu sahnesi geceye damgasını vurdu. Padişah'ın kızının ve Kadı Gıyaseddin'in çocuklarının kaçırılmasının baş mimarlarından casus savaşçı kadın Farah'ı konuşturmak için farklı sorgu teknikleri ve yöntemleri deneyen Gizli Teşkilat'ın başındaki Filinta Mustafa ve Farah'ın bu sahneleri tam bir gerilim filmi tadındaydı. Nur Fettahoğlu'ndan okkalı bir tokat… Dizinin bir diğer önemli karakterlerinden Süreyya'nın (Nur Fettahoğlu) dizide evleneceği Bıçak Ali karakterindeki Cem Uçan'a attığı okkalı tokat sosyal medyada sevenleri tarafından en çok konuşulan sahneler arasında yer aldı. Süreyya'nın, Padişah'ın (Bülent Alkış) kendisini Osmanlı'yı düşman güçlerden kurtarmak için yaptığı zeki planlarının yanında olan güvenilir ismi olarak seçilmesini, bir türlü nişanlısına açıklayamaması ve yaşadıkları tartışma, Bıçak Ali'nin yüzüne atılan bir tokada mal oldu. Rıza Kocaoğlu'nun zor anları… Dizide Psikopat Celal karakterini canlandıran Rıza Kocaoğlu, gücüne güç katacak bir görevi alarak, 'Kardeşlik Teşkilatı'nın yeni Padre'si oldu. Diğer taraftan, bu göreve gelmesini onaylayan Boris Zaharyas (Serhat Tutumluer) tarafından, daha ilk andan itibaren zor anlar yaşamaya başladı. Çünkü gücün ve Yüce Meclisin her şeyden önemli olduğunu iyi bilen Boris tarafından, kendisine içten bir zaafı olduğu Farah (Berrak Tüzünataç) ve Filinta Mustafa'nın hayatlarının önemsiz ve yok edilebileceği tehdidi ile karşılaştı. Muhteşem üçlü bir arada Geçtiğimiz sezon Osmanlı'nın başına belalar açan, Filinta Mustafa ve ekibi tarafından yakalanan, Haritacı Şifahi (Mustafa Uzunyılmaz), Uzun Tüfek (Özcan Varaylı) ve Bekri (Ebubekir Öztürk), özgürlükleri için, Filinta Mustafa ve ekibiyle bir anlaşma yapmayı kabul ettiler. Onların Osmanlı için yapacakları, dizinin bir sonraki bölümünün sürprizleri arasında… Yönetmenliğini Osman Kaya'nın üstlendiği, başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Mustafa Avkıran , Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Ceyhun Ergin, Emre Canpolat, Engin Yüksel, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Gülşah Şahin, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Gurur Çiçekoğlu, Batın Deniz Uçan, Şahin Karakuş, Özgür Onan, Yavuz Sepetçi, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla ve Muhammed Kerem Şahin'in paylaştığı Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisi 31.
Wilma Elles - 8.10.2015
Filinta'da Savaş Başlıyor
Padişah, (Bülent Alkış) Süreyya (Nur Fettahoğlu) ile neden hususi görüşmek isteyecek? Ve kendisine ne teklif edecektir? Bıçak Ali (Cem Uçan), evleneceği kadın Süreyya'nın, Boris ile verdiği karar üzerine nasıl bir tepkide bulunacak? Ve Süreyya Ali'ye gerçeği açıklayacak mıdır? Geçtiğimiz sezon Osmanlı'nın başına belalar açan, Filinta Mustafa ve ekibi tarafından yakalanan, hapiste bir arada olan Haritacı Şifahi (Mustafa Uzunyılmaz), Uzun Tüfek (Özcan Varaylı) ve Bekri (Ebubekir Öztürk), özgürlükleri için hangi teklifle karşılaşacaklardır? Mustafa'nın bulduğu iz, onu ve can yoldaşlarını nereye götürecektir? Bu sorular ve dahası, 9 Ekim Cuma akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanan, ES Film'in yapımcısı olduğu Filinta 'Bin Yılın Şafağında' cevap bulacak… Yönetmenliğini Osman Kaya'nın üstlendiği, başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Mustafa Avkıran , Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Ceyhun Ergin, Emre Canpolat, Engin Yüksel, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Gülşah Şahin, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Gurur Çiçekoğlu, Batın Deniz Uçan, Şahin Karakuş, Özgür Onan, Yavuz Sepetçi, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla ve Muhammed Kerem Şahin'in paylaştığı Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisi bu hafta da sevenlerini soluksuz bırakacak.
Wilma Elles - 6.10.2015
Filinta Cannes'a Çıkarma Yaptı
Fuar kapsamında TRT'nin sevilen dizilerinden ES Film'in yapımcılığını üstlendiği Filinta 'Bin Yılın Şafağında' en çok ilgiyi gören diziler arasında yer alırken, başrol oyuncuları Onur Tuna, Nur Fettahoğlu, Wilma Elles ile dizinin yapımcıları Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici, katılımcılar ve diğer yapımlarla birlikte buluşmanın mutluluğunu yaşıyorlar.
Wilma Elles - 6.10.2015
Yeni Anne Podyumda Fırtınalar Estirmeye Hazırlanıyor!
Sevilen oyuncu Wilma Elles geçtiğimiz günlerde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Wilma Elles - 5.10.2015
Türkiye'nin Aradığı Markalaşma Televizyon Kumandasında"
Bu yıl MIPCOM fuarına rol aldıkları filmlerle dünya çapında başarı kazanan Hülya Avşar, Halit Ergenç, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Tuğba Büyüküstün, Engin Altan Düzyatan, Wilma Elles, Nur Fettahoğlu, Onur Tuna, Didem Balçın, Kaan Taşaner gibi Türkiye'den birçok sinema oyuncusunun da katılması bekleniyor.
Wilma Elles - 3.10.2015
Filinta Mustafa Artık Bambaşka Biri
Osmanlı'nın içine sızan ve yaptığı kötülüklerin cezasını kendi canına kıyarak veren Üsküplü'nün şifreleriyle, Filinta Mustafa ve Bıçak Ali'nin ulaştıkları adres Manastır savaşçıları oldu. Kadı Gıyaseddin'in ölüm emrini veren Padre'yi kendi elleriyle öldüren Mustafa, bir anda karşısında Külliye'ye öğretmen olarak sızan Farah'ı buldu. İkilinin karşılıklı dövüş sahneleri, Farah'ın Mustafa'nın elinden kurtulamaması ve maskesini çıkarttığı anda onu tanıması 29. Bölümün çarpıcı finali oldu. Başrollerinde, Onur Tuna , Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Mustafa Avkıran , Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Ceyhun Ergin, Emre Canpolat, Alican Bayhan, Engin Yüksel, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Gurur Çiçekoğlu, Batın Deniz Uçan, Şahin Karakuş, Özgür Onan, Yavuz Sepetçi, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin ve yeni karakter Gülşah Şahin'in paylaştığı Filinta Bin Yılın Şafağında dizisinde bu hafta, ayrıca dizinin ilk sezonunda 'Uzun Tüfek' olarak izlediğimiz ve bu bölümde de tekrar ekranda gördüğümüz Özcan Varaylı yer aldı.
Wilma Elles - 2.10.2015
Filinta 'Bin Yılın Şafağında' Ekibi Cannes Yolcusu
Filinta 'Bin Yılın Şafağında' Cannes'da! Es Film Yapımcıları Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici'nin ve başrol oyuncularından Onur Tuna, Nur Fettahoğlu ve Wilma Elles'in de katılacağı TRT'nin sevilen dizisi Filinta 'Bin Yılın Şafağında', 5-8 Ekim tarihlerinde Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenecek MİPCOM – Dünya Eğlence İçerik Fuarında olacak.
Wilma Elles - 1.10.2015
Filinta Mustafa'yı Artık Kimse Durduramayacak
Kenan Miloş -Yüce Efendi- (Suavi Eren) başına geleceklerden habersiz, Osmanlı'nın en önemli adamlarıyla uğraşmaya devam eder. Bunu yalnız yapmayacaktır. Miloş, Yüce Meclis'in müttefiki olarak hangi ülkeyi seçecektir? Gıyaseddin ve Ayşe'nin kalleşçe vurulması ile çocukların kaçırılması olayına Filinta Mustafa'nın tepkisi çok sert olur. Filinta Mustafa kendisinden bir şeyler sakladığını düşündüğü Davut Paşa'yla (Mustafa Avkıran) karşı karşıya gelerek neler yaşayacaktır? Mustafa'nın hedef tahtasında artık neden Davut Paşa da vardır? Kenan Miloş, baskından sonra arkalarında şahit bırakılmasına oldukça öfkelenmiştir. Suikastçi Farah'ın (Berrak Tüzünataç) bu işte parmağı var mıdır? Filinta Mustafa ve Bıçak Ali, Üsküplü'yü (Alican Bayhan) bu bölümde bulacak mıdır? Filinta Mustafa intikam alabilecek, hedefindeki isimlere ulaşabilecek midir? Kenan Miloş, Boris'e ne görev verecektir ki , Yüce Meclis'teki bütün gözler ona çevrilecektir? Bütün bu sorular ve devamı, 2 Ekim akşamı TRT 1'de 29. Bölümü yayınlanacak olan Osman Kaya'nın yönetmenliğini üstlendiği Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisinde… Başrollerini Onur Tuna , Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Mustafa Avkıran , Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Ceyhun Ergin, Emre Canpolat, Alican Bayhan, Engin Yüksel, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Gurur Çiçekoğlu, Batın Deniz Uçan, Şahin Karakuş, Özgür Onan, Yavuz Sepetçi, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla ve Muhammed Kerem Şahin'in paylaştığı, ayrıca dizinin ilk sezonunda 'Uzun Tüfek' rolünde konuk oyuncu olarak izlediğimiz ve bu bölümde de tekrar ekranda göreceğimiz Özcan Varaylı'nın yer alacağı, her bölümü sinema kalitesinde çekilen Es Film'in yapımcılığını üstlendiği Filinta 'Bin Yılın Şafağında' 29.
Wilma Elles - 19.9.2015
Filinta "Bin Yılın Şafağında"
Yeni sezonda dizinin müziklerini yapan Murat Evgin, bu diziyle ilk kez bir dönem projesinin müziklerini üstlendiklerini belirterek, şöyle konuştu:  "Filinta, dekoruyla, oyunculuğuyla, prodüksiyonuyla bir sinema filmi gibi. Çok uğraşılmış bir iş. Aslında yaptığımız müzikler de Türkiye'nin en iyi müzisyenlerinin çaldığı, dizi müziğinin çok ötesinde film müziği diyebileceğimiz müzikler. Yönetmenimiz epik tarzda müzikler istiyordu. Bunu Osmanlı tınılarıyla buluşturduk. Benim, 'Osmanlı epik' dediğim, 'Ortadoğu epik' diye adlandırılabilecek çok hoş müzikler ortaya çıktı. Hem diziyle bütünlük halinde olacak hem de izleyicinin hoşuna gidecektir." Senaryosunu Altuğ Küçük'ün yazdığı Filinta'nın çekimleri, İzmit'te 300 bin metrekarelik alanda ve 55 bin metrekare kapalı inşaat alanında kurulan İzmit Sekapark'ta gerçekleştiriliyor.  Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Yosi Mizrahi, Wilma Elles ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuların rol aldığı dizi cuma akşamları yayınlanacak.
Wilma Elles - 4.9.2015
Filinta'dan Muhteşem 2 Özel Bölüm Geliyor
Ekranların en iddialı ve sevilen dizilerinden Filinta, kadroya yeni katılan bomba transferleriyle 18 Eylül günü TRT1 ekranlarında yeni sezona 'Merhaba' diyecek.
Wilma Elles - 1.9.2015
Filinta 11 Eylül'de Başlıyor
Ekranların en iddialı ve sevilen dizilerinden, yapımcılığını ES Film'in üstlendiği; ''Filinta'' bomba transferlerle 11 Eylül'de yeni sezona 'Merhaba' diyecek.
Wilma Elles - 30.7.2015
Refaeli, Laleli Podyumunda
Dünyaca ünlü model Bar Refaeli, Türkiye'ye gelmeye hazırlanıyor. Refaeli, Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (LASİAD) bu yıl 4'üncüsünün gerçekleştireceği Laleli Fashion Shopping Festivali'nde yer almak için İstanbul'un yolunu tutacak. Geçen sene Çağla Şıkel ve Wilma Elles gibi isimlerin boy gösterdiği etkinlikte, şirket bu kez dünyaca Bar Refaeli'yle el sıkıştı.
Wilma Elles - 26.7.2015
Doktor Yönetmen, Hastane Film Seti Oldu
Filmde Merve Akaydın, Sinan Bengier, Ali Erkazan, Wilma Elles gibi ünlü oyuncularla, ilk kez kamera karşısına geçen amatör oyuncuları harmanladıklarını vurgulayan Eraydın, "Bu filmde en büyük şansım dışarıdan getirdiğimiz oyuncuların kaprisli olmamasıydı.
Wilma Elles - 22.7.2015
Wilma Elles'e Ağır Suçlama
Zilin Sesi filminin yapımcısı, 'Eşi ve avukatlarıyla beni tehdit ederek zorla 50 bin liralık senet imzalattı' diyerek Wilma Elles'ten şikayetçi oldu.
Wilma Elles - 18.6.2015
Filinta'dan Müthiş Sezon Finali
Anita babası tarafından kurtuldu, Vivian öldü Dün gecenin bir diğer çarpıcı sahnelerinden biri de, Anita von Wilheim'in (Wilma Elles), babası Kurt Wilheim (Ahmet Somers) tarafından hapisten kurtarılma sahnesiydi.
Wilma Elles - 10.6.2015
Filinta'da Kartlar Yeniden Dağıtılıyor...
Anita kaçayım derken hapisi boylar! Wilma Elles'in oynadığı dünyaca ünlü şarkıcı ve Alman casus Anita von Wilhelm, dün gece yayınlanan bölümde, İstanbul'daki kaos dolu olaylara dayanamayarak, bebeğini başka bir ülkede doğurmak için sahte bir kimlik çıkartıp şehri terkedeceği sırada yakalandı.
Wilma Elles - 8.6.2015
Filinta'da Şaşırtan Kararlar Haftası
İlk ve tek Osmanlı Polisiyesi Filinta'nın 9 Haziran akşamı sezon finaline bir hafta kala yayınlanacak 25. Bölümünde, tansiyon iyice yükselecek ve izleyenleri şaşırtan kararlar haftası olacak...
Wilma Elles - 4.6.2015
Mıpcom 2015'in Onur Konuğu Türkiye
Oyuncu Wilma Elles ise artık kendilerine 70'in üzerinde ülkeden mektuplar, mesajlar geldiğini, herkesin Türk dizilerinin farkına vardığını söyledi.
Wilma Elles - 3.6.2015
Filinta'nın Aksiyon Dolu Sahneleri Nefes Kesti !
Süreyya'nın Boris düşmanlığı dostluğa mı dönüşecek? Dizinin dün geceki en ilginç sahnelerinden biri de Süreyya'nın, yok etmeye ant içtiği Boris'i ziyaret ettiği sahneydi. İngilizlerin ve dış mihrakların peşlerinde ve özellikle Boris'in peşinde olduğunu dile getiren Süreyya, Banka ve Osmanlı'nın salahiyeti için bir müddet, sorunlar çözülene kadar Boris'e yardım edeceğini söyledi. Ve bunun sonrasında Boris, 'Düşmanlarımla dost oluyorum' cümlesini sarf etti. Bu dostluk nelere gebe olacak yeni bölümlerde gödeceğiz… Başrollerinde; Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Damla Aslanalp, Naz Elmas, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Wilma Elles, Kemal Topal, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Alona Kral, Ebubekir Öztürk, Ercan Demirel, Sencer Serta, Alican Bayhan, Emre Canpolat, Ceyhun Ergin, Çağrı Erceber, Uğur Yıldıran, Engin Yüksel ve Selim Gürata gibi önemli oyuncuların ve konuk oyuncu olarak Selma Güneri ve K​arla C​avalli'nin rol almış olduğu Filinta'nın 25.
Wilma Elles - 1.6.2015
Filinta'da Dönen Büyük Oyunlar!
Başrollerinde; Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Damla Aslanalp, Naz Elmas, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Wilma Elles, Kemal Topal, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Alona Kral, Ebubekir Öztürk, Ercan Demirel, Sencer Serta, Alican Bayhan, Emre Canpolat, Ceyhun Ergin, Çağrı Erceber, Uğur Yıldıran, Engin Yüksel ve Selim Gürata gibi önemli oyuncuların ve konuk oyuncu olarak Selma Güneri ve K​arla C​avalli'nin rol aldığı Filinta'nın 24.
Wilma Elles - 21.5.2015
Bu Hafta 11 Film Vizyona Girecek
"Zilin Sesi" Levent Demirkale'nin yönettiği ve Kutsi, Wilma Elles, Kemal Kuruçay, Ayhan Kavas, Esin Gündoğdu, Hakan Salınmış, Sümer Tilmaç, Bedri Hari, Merve Erdoğan ve Yelda Kırçuval'ın oynadığı "Zilin Sesi" izleyiciyle buluşacak.
Wilma Elles - 20.5.2015
Filinta'da Kötüler Köşeye Sıkıştı!
Bala Hatun geldi! Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Selma Güneri, dün gece yayınlanan 22. Bölümde Bala Hatun olarak Filinta severlerin karşısına çıktı. Dizinin 23. Bölümünde izleyeceğimiz Bala Hatun, diziye gizemli bir kadın olarak dahil oluşunun ardından, önümüzdeki hafta ortaya çıkartacağı büyük sırlarla yine izleyenlerin karşısında olacak. Yönetmenliğini Gökhan Erkut'un yaptığı, senaryosunu Altuğ Küçük'ün yazdığı ve başrollerinde; Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Damla Aslanalp, Naz Elmas, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Wilma Elles, Kemal Topal, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Alona Kral, Ebubekir Öztürk, Ercan Demirel, Sencer Serta, Alican Bayhan, Emre Canpolat, Ceyhun Ergin, Çağrı Erceber, Uğur Yıldıran, Engin Yüksel ve Selim Gürata gibi önemli oyuncuların ve konuk oyuncu olarak Türk sinemasının önemli isimlerinden Selma Güneri'nin de rol alacağı Filinta'nın 23.
Wilma Elles - 12.5.2015
"Zilin Sesi" 22 Mayıs'ta Çalıyor!
Kutsi ve Wilma Elles'in oynadığı 'Zilin Sesi' şimdiden büyük bir ilgiyle bekleniyor!
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Wilma Elles Haberleri | Wilma Elles Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Wilma Elles haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Wilma Elles kimdir, hayatı ve biyografisi. Filinta'da Büyük Operasyon.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 06:18:44. #1.14#
title