Haberler » Spor » Wenger, Arsenal'da Geçen Yıllarına Yanıyor - Spor

Wenger, Arsenal'da Geçen Yıllarına Yanıyor

Tecrübeli menajer, 22 yılını Londra kulübünde geçirdiği için pişman.

Wenger, Arsenal'da Geçen Yıllarına Yanıyor

22 yıllık serüveni geçtiğimiz sezonun tamamlanmasıyla birlikte son bulan , geriye dönüp baktığında kulübünde bu kadar uzun süre kalmasına anlam veremediğini söyledi.


Ülkesi 'da katıldığı bir radyo programında samimi ifadeler kullanan tecrübeli menajer, kariyerindeki en büyük hatanın 22 sezon boyunca aynı kulüpte kalmak olduğunu belirterek, "Aslında hayatta sık sık değişiklik yapmaktan hoşlanan biriyim, ancak bir o kadar da rekabeti severim. Arsenal'daki 22 yılımda ise maalesef kendi rekabetlerimin esiri oldum." dedi.


Wenger, Londra ekibini Premier League'in 2003-2004 sezonunda namağlup şampiyonluğa taşıdıktan sonra Avrupa'nın birçok önemli kulübünden teklif aldığını hatırlatarak, o dönem kariyerinde yeni bir sayfa açma imkanı varken Arsenal'da kaldığı için pişmanlık duyduğunu da sözlerine ekledi.


Arsenal ile 3 Premier League, 7 FA Cup ve 6 Community Shield zaferi yaşayan 68 yaşındaki Arsene Wenger, son sezonlarda takımının sergilediği başarısız performans sebebiyle bazı taraftarların hedefi haline gelmişti.


Manşet

Haberler