Türk kızından olay Hamilton itirafı: Çıplak vücudumun üstünde meyve yemek istedi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Türk kızından olay Hamilton itirafı: Çıplak vücudumun üstünde meyve yemek istedi

Haberler.com - Haberler | Spor

F1'in en iyi pilotları arasında gösterilen Lewis Hamilton'ın çalkantılı özel hayatıyla ilgili ilginç detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. 2007 yılında Hamilton'la 10 ay birliktelik yaşayan Cemre Mirel'in İngiliz pilotla yatak odasında yaşadığı sırlar yeniden gündem oldu. Mirel röportajında, "Gece kulübünde tanıştık. Onu tanımıyordum. Benimle McLaren arabasında sevişmek istedi. Sekreter kılığına girmemi istiyordu ve çıplak vücudumdan meyve yemek istedi" diye sırlarından bahsetti.

Lewis Hamilton'ın kariyerinin başlarındayken Londra'da bir gece kulübünde tanıştığı Türk kızı Cemre Mirel'le 10 ay birliktelik yaşadığı ortaya çıktı. Mirel'in o dönemde verdiği röportaj Hamilton'ın zirveye çıkmasıyla gündeme düştü. 20 yaşındayken Hamilton'la ilişki yaşayan Cemre Mirel, o dönem yatak odasındaki özelleriyle ilgili de birçok detay paylaşmış.

İşte o röportaj:

"McLaren takımı tarafından verilen siyah bir Mercedes'te benimle birlikte olmak istedi ama bunu kabul etmedik. Sürekli ilişki fantezileriyle ilgili SMS gönderirdi. Özellikle sekreter kılığına girmemi arzu ediyordu. Çıplak vücudumdan bir şeyler yemeye bayılırdı.

Türk kızından olay Lewis Hamilton itirafları: Benden fantezisi için sekreter kılığına girmemi istedi

Sürekli duş almamı istiyordu. Pedikür yaptırmamı isterdi ve hep ayaklarımın bakımlı olup olmadığını kontrol ederdi. Gözlerimi bağlar ve vücudumla oynardı. Çıplak vücudumdan meyve yemeye bayılırdı.

Sinema salonunda birlikte olmayı çok istedi ama bunu yapmadım. Bana 'Lezzetli Türk lokumu' derdi.

Sonsuza kadar onunla olmak isterdim ama çalışması buna fırsat vermedi. Bana hayatımdaki tek kadınsın derdi ama şüphelerim vardı. Ama yine de bana kendimi özel hissettirdi."

Türk kızından olay Hamilton itirafı: Çıplak vücudumun üstünde meyve yemek istedi
Haberler.com - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (4)
Muhammed ÖZKOCA:Girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep, dediler ilim geride, illa edep illa edep.
Timur Cakir:Türk kızı değil o!Türk kızı edepli olandır!Hanım efendi olandır!Sağda solda açılan,paralı peşinde koşan,Özgürlüğünde bir sınırı olduğunu bilendir.
Sadullah Demir:bu haberi yaparken aklınızdan ne geçiyordu.
500