Tokat: Ak Parti Tokat İl Başkanı Boyraz, Yeni Yönetimi Tanıttı
Haberler » Yerel » Haber

Tokat: Ak Parti Tokat İl Başkanı Boyraz, Yeni Yönetimi Tanıttı

AK Parti Tokat İl Başkanı Mustafa Boyraz, yeni yönetimini basın mensuplarına tanıttı.

Tokat: Ak Parti Tokat İl Başkanı Boyraz, Yeni Yönetimi Tanıttı

AK Parti Tokat İl Başkanı Mustafa Boyraz, yeni yönetimini basın mensuplarına tanıttı.

Parti binasında düzenlenen programda AK Parti Tokat 2. Olağan Kongresi'nde tekrar göreve seçilen Mustafa Boyraz, yönetimiyle birlikte basın mensuplarının karşısında çıktı. Boyraz, İsrail'in Ortadoğu'da yapmış olduğu katliamı ve işgali nefretler kınadıklarını ifade ederek toplantıya başladı. Türkiye'deki siyaset geleneğine yeni bir anlayış getirdiklerini ifade eden Boyraz, "Yaz gelince siyaset tatile girerdi ama partimiz bu anlayışı değiştirdi. Bugün Anadolu'yu karış karış gezerek partimizle milletimizin büyük buluşmasını sağlanmaktadır. Milletvekillerimizin yaptığı bu çalışmalarda Tokat'ımızın röntgenini çekiyoruz. Bir ilk olan bu çalışmaları rapor halinde genel merkezimize sunacağız" dedi.

Boyraz, konuşmasında ayrıca yol, içme suyu, eğitim ve sağlık alanında yapılan çalışmalara değindi. Tokat'a yapılması planlanan 600 yataklı modern hastanenin temelinin kısa sürede atılacağını belirten Boyraz, "Hastane konusunda bürokratik süreç uzayınca durumdan vazife çıkaranlar harekete geçerek, milletimizin kafasını bulandırmaya çalışmaktadır. Yarın hastanemizin temelini birlikte attığımız zaman bu insanlar hangi renge bürüneceklerdir merak ediyorum" diye konuştu.

Boyraz, yaptığı konuşmanın ardından 8 Temmuz 2006 tarihinde yapılan Olağan İl Kongresi'nde göreve gelen yeni yönetimini basına tanıttı. AK Parti Tokat İl Teşkilatı şu isimlerden oluşuyor:

"İl Başkanı Mustafa Boyraz, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı İsmet Yiğit, Teşkilat Başkanı Eyüp Akın, Seçim İşleri Başkanı Sadık Aktaş, Tanıtım ve Medya Başkanı Mesut Özdemir, Dış İlişkiler Başkanı Tuğba Uçar, Sosyal İşler Başkanı Gül Gervan, Yerel Yönetim Başkanı Adem Dizer, Ekonomik İşler Başkanı Faruk Kara, Halkla İlişkiler Başkanı Salih Çolak, Mali ve İdari İşler Başkanı Salih Yıldırım, AR-GE Başkanı Haluk Bostancı."