Tff Yönetim Kurulu Kararları Açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Bugün Yaptığı Toplantıda, Başkanvekili Kemal Kapulluoğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Galip Asal'ın İstifalarını Kabul Etti.

Tff Yönetim Kurulu Kararları Açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, bugün yaptığı toplantıda, başkanvekili Kemal Kapulluoğlu ile yönetim kurulu üyesi Galip Asal'ın istifalarını kabul etti.

Federasyonun Beylerbeyi'ndeki binasında Haluk Ulusoy başkanlığında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısının ardından yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklamada, Kapulluoğlu'ndan boşalan başkanvekilliği ile Asal'dan boşalan yönetim kurulu üyelikleriyle ilgili görevlendirmenin daha sonra yapılacağı, yedek listedeki üyeler arasından belirlenecek yeni yönetim kurulu üyelerinin bir sonraki yönetim kurulu toplantısına davet edileceği belirtildi.

Yönetim kurulu ayrıca, Futbol Müsabaka Talimatı'nın 29 B maddesi uyarınca 17 Mart 2007 tarihinde oynanan ve hakem tarafından tatil edilen Vestel Manisaspor-Sakaryaspor maçında Sakaryaspor'un 3-0 hükmen galibiyetine karar verdi. 4 Mart 2007 tarihinde yapılan ve skor 3-4 iken hakem tarafından tatil edilen Mardinspor-Uşakspor maçında ise Uşakspor'un 4-0 hükmen galibiyeti karara bağlandı.

Yönetim kurulu toplantısında, 22 futbolcu ve 5 teknik adam ile ilgili ihtilaf dosyaları da karara bağlandı.

(EYB-OK-OK-S)

Kaynak: İHA