Haberler

  FIFA 2023'e 12 Ulusal Kadın Futbol Ligi takımı ekleniyor

  Güncelleme:

  FIFA 2023'te yeni 12 Kadın Futbol takımı ekleniyor. FIFA'ya kırılma noktası yaşatan bu gelişmenin tüm detayları haberimizde!

  En çok oynanan futbol oyunu FIFA 2023'ten yeni haberler var. Çok geniş bir takım ve oyuncu veri tabanı olan FIFA'ya yeni kadın kulüpleri geliyor. Yeni bir kırılma noktası olacak ve oyuna yön verecek gelişmelerin detayları haberimizde!

  FIFA 23'E NWSL SES GETİRECEK

  Popüler oyun şirketi Electronic Arts, pazartesi günü yaptığı duyuruda Ulusal Kadın Futbol Ligi'nin FIFA 2023'e geleceğini açıkladı. NWSL Players Association ile imzaladığı lisans ortaklığı sayesinde 12 NWSL (Ulusal Kadınlar Futbol Ligi) takımının tamamı oyun içerisinde yer alacak.

  Yıllardır erkek takımlarının yer aldığı FIFA'da, ilk kez kadın takımlarının yer alması kullanıcılarda büyük bir merak uyandırdı. Bununla birlikte 15 Mart'tan itibaren kullanıma sunulan oyunda, takımların tüm kadın sporcuları ileriye dönük yeni anlaşmaları yer alıyor.

  Oyun aynı zamanda Electronic Arts'ın kapakta ilk kez kadın futbolcuya yani Chelsea'den Sam Kerr'e yer vermesiyle gündem oldu. İngiltere ve Fransa'da 1. Ligden 24 takımının yer aldığı FIFA, 2016 yılından bu yana çok yol kat etti.

  12 NWSL takımının tamamı 15 Mart'tan itibaren Turnuva Modunda, Çevrimiçi Sezonlarda ve Dostluk Maçlarında yer alacak. Bunun yanı sıra formalar, amblemler, kupalar ve kutlamalar da dahil edilecek. Son olarak oyuna dört yeni NWSL stadyumu ekleneceğini de belirtelim.

  Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

  Ulusal Kadınlar Futbol Ligi'nden (UKFL) sorumlu komisyon üyesi Jessica Berman, FIFA 2023 için açıklama yaptı. Sözlerinde; "FIFA 2023'e kadın futbolcuların dahil edilmesi, futbolun sınırlarını genişlettiğini gösteriyor." dedi. Buna ek olarak " Bu lig, oyuncular ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca futbol taraftarı için bir kırılma noktası. Dünyada isim yapmış sporcuların, FIFA 23 sayesinde yeteneklerini daha fazla sergileme fırsatı bulmalarından ötürü oldukça heyecanlıyız." açıklaması yaptı.

  Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

  Futbol Gamegar Teknoloji Spor Güncel Haberler

  Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

  Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

  Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

  Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

  Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

  Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

  Bakmadan Geçme

  Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 25 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 25 Mayıs Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi!
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 7 üniversiteye rektör atandı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 7 üniversiteye rektör atandı

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title