Survivor'da Nisa ile yakınlaşan Sercan'ın sevgilisi olduğu ortaya çıktı! Dedikodular sonrası yıldız futbolcu terk edildi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Survivor'da Nisa ile yakınlaşan Sercan'ın sevgilisi olduğu ortaya çıktı! Dedikodular sonrası yıldız futbolcu terk edildi

Haberler.com - Haberler | Spor

Survivor ünlüler takımında yarışan ve adı Nisa ile aşk dedikodularına karışan Sercan Yıldırım'ın sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Dominik'e gitmeden önce havaalanında sevgilisi Elif Aydın ile objektiflere yansıyan Yıldırım, adada ortaya çıkan aşk iddiaları sonrası sevgilisi tarafından terk edildi.

Survivor 2020 takımında yer alan Sercan Yıldırım'ın uzun zamandır Elif Aydın ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Survivor'da Nisa ile adı aşk dedikodularına karışan Sercan Yıldırım'ı sevgilisi Elif Aydın terk etti.

Sabah Günaydın yazarı Bülent Cankurt, çok konuşulacak olayı köşesine taşıdı. Bülent Cankurt, ilişkiye dair verdiği detayda Elif Aydın'ın, Survivor'da Nisa ile adı aşk dedikodularına karışan Sercan Yıldırım ile olan ilişkisini sonlandırdığını ve tecrübeli futbolcunun eşyalarını ailesine gönderdiğini aktardı.

Sahadaki süratiyle tanınan futbolcu Sercan Yıldırım'ın aşk hayatındaki hızına da yetişilmiyor. Survivor Ünlüler Takımı'nda yarışan Sercan, konuşulanlara göre adada da huyundan vazgeçmedi; Gönüllüler Takımı'nda yarışan Nisa ile adı aşk dedikodularına karıştı.

Aşk haberi doğru-yanlış bilmiyorum ama bildiğim; 'Ada Çapkını' Sercan, Dominik'ten İstanbul'a döndüğünde hayatının şokunu yaşayacak.

Survivor'da yarışan Sercan Yıldırım'ın sevgilisi olduğu ortaya çıktı! Eşyalarını ailesine gönderdi

Çünkü kendisini 15 Şubat'ta Dominik'e uğurlayan sevgilisi Elif Aydın, çıkan aşk haberlerinin ardından, gıyabında da olsa Sercan'ı kapının önüne koydu. Önceki gün birlikte yaşadıkları evden Sercan'ın pılısını pırtısını toplayıp, bir kamyonla Bursa'ya ailesinin evine yolladı.

Dominik'te dış dünya ile iletişimi yasak olduğu için her şeyden habersiz olan Sercan, İstanbul'a döndüğünde neye uğradığına şaşıracak! Burada, hem evden atıldığını hem de sevgilisinden olduğunu öğrenecek olan Sercan'ın o anki yüz ifadesini çok merak ediyorum doğrusu.

Bu arada Sercan ile sevgilisi Elif Aydın ile yaklaşık 1.5 yıldır Zekeriyaköy'de lüks bir sitede oturuyordu. Medeniyetten uzak bir adada, aç susuz, hayatta kalmaya çalışmasına rağmen çapkınlıktan vazgeçmeyen Sercan'a bu yaşayacakları büyük bir ders olacaktır herhalde.

Haberler.com - Spor Haberleri

Dominik Cumhuriyeti, Sercan Yıldırım, Elif Aydın, Survivor, Spor, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (14)
mehmet:terimin adam edemediği sercanı kimse adam edemez kaypak bir karakter yakında acunun yanında survivorda sunuculuk yaparsa şaşırmam ama acunun aklı varsa oyle bir hata yapmaz Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
mabolla:sercana iş, aş, aşk veren yanar bence güvenilmez bence Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Nihal:Çok komik bir durum kız az bile yapmış erkek milletine daha beterini yapacaksın aslında köküne kibrit suyu cakicaksin aslın ?????????????? Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title