Bizim Çocuklar için yolun sonu! Yusuf Yazıcı takımdan gönderiliyor - Haberler
Haberi Paylaş

Bizim Çocuklar için yolun sonu! Yusuf Yazıcı takımdan gönderiliyor

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Forma şansı bulamayan Yusuf Yazıcı, Lille'de iyice gözden düştü. Yeni Teknik Direktör Gourvennec ile anlaşamayan Yusuf, ayrılığa mecbur bırakılıyor. Formaya hasret kalan Milli futbolcumuz, satış listesine koyuldu.

Teknik direktör Galtier'in Nice'e geçmesiyle Milli futbolcularımızın performansları da düştü. Burak ve Zeki düzenli olarak oynasa da Yusuf, ilk 11'e hasret kaldı. Milli futbolcumuz hamle oyuncusu olarak da değerlendirilmiyor.

Bizim Çocuklar dağılıyor! Yusuf Yazıcı satış listesine koyuldu

"TEKNİK DİREKTÖRLE ANLAŞAMIYOR"

L'Equipe'teki haberde, "Gourvennec, Lille'e geldiğinden beri Yusuf Yazıcı, forma hiyerarşisinde o kadar aşağı indi ki artık şansının kalmadığını düşünüyor. Motive olunca çok daha iyi performanslar sergileyen Yusuf Yazıcı için moral durumu da önemli. Kaçınılmaz olarak, Yusuf Yazıcı için ayrılık ihtimali de ortada" denildi.

DEĞERİ DÜŞMEDEN GÖNDERİLECEK

Formaya hasret kalan Yusuf'la ilgili satış planı yoktu. Ancak Yusuf'un değerinin düşmesinden korkuluyor. 17 milyon euro yatırım yapılan futbolcu için gelecek makul teklifler değerlendirilecek.

Haberler.com - Spor

Yusuf Yazıcı Lille Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title