Şampiyon Karayazı Belediyespor Atletizm takımına GSİM'den ödül - Haberler
Haberi Paylaş

Şampiyon Karayazı Belediyespor Atletizm takımına GSİM'den ödül

İhlas Haber Ajansı - Spor
 - Güncelleme:
Şampiyon Karayazı Belediyespor Atletizm takımına GSİM'den ödül

Kros Liginde Türkiye Şampiyonu olan Karayazı Belediyespor Atletizm takımı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi.

Kros Liginde Türkiye Şampiyonu olan Karayazı Belediye spor Atletizm takımı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi.

Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) tarafından Adana'da düzenlenen Kros Ligi Türkiye Şampiyonası'nda Yıldız erkekler kategorisinde şampiyon olan atletler ve antrenör Cahit Demir ödüllendirildi. Aynı zamanda Erzurum TOHM ve SEM sporcuları olan Karayazı Belediye spor Atletizm Takımı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk ve diğer davetliler, Karayazılı şampiyon atletlere çeşitli hediyeler verdi.

Hediye takdim töreninde TOHM ve SEM Müdürü Murat Tanas da yer aldı. Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, Karayazı Belediye spor'un yanı sıra TOHM ve SEM sporcuları olan yıldız atletlerin elde ettiği başarının kendileri için gurur vesilesi olduğunu belirterek, "Antrenörümüz Cahit Demir ve sporcularını elde ettiği başarıdan dolayı tebrik ediyoruz" dedi.

Karayazılı atletlerin bu başarılara gelmesinde büyük payı olan Antrenör Cahit Demir, Karayazı'nın spor geleceğini daha da güçlendirmek, gençlerimizi her konuda ve her alanda yarınlara daha da donanımlı taşımak ve sporunun tabana yayılması adına farkındalık oluşturmak için bu tür girişimlerin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Demir, "Karayazı kaymakamımıza, il müdürümüze ve TOM ile SEM Müdürümüze destekleri için teşekkür ediyoruz" dedi. - ERZURUM

İhlas Haber Ajansı / Spor

Atletizm Karayazı Şampiyon gençlik Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title