Haberler

Ricardo Quaresma'dan çok konuşulacak itiraflar: Beşiktaş'a dönmek isterim

Güncelleme:

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Ricardo Quaresma, İstanbul ziyareti sırasında açıklamalarda bulundu. İstanbul ve Beşiktaş'ın hayatının önemli bir parçası olduğunu belirten Quaresma, "Futbol oynar mıyım tekrar? Bunu bilmiyorum. Fırsat olursa oynarım ama bunun için bir endişem yok. Futbol oynayacaksam Beşiktaş ya da Porto olmalı" dedi.

Süper Lig devi Beşiktaş'ın eski yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma, İstanbul'u ziyaretinde çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

"BEŞİKTAŞ'A DÖNMEK İSTERİM"

Beşiktaş hakkında konuşan Quaresma, "İstanbul hayatımın bir parçası. Türkler, bana karşı çok iyi. Beşiktaş'ta büyük bir geçmişim oldu. Ölene kadar benimle olacak. İstanbul da bu yüzden hayatımın önemli noktası. Her gün idman yapıyorum, aynı zamanda teknik direktörlükle ilgili kurs alacağım. Aşağıdan başlayacağım ve yukarılara çıkmak istiyorum. Futbol oynar mıyım tekrar? Bunu bilmiyorum. Fırsat olursa oynarım ama bunun için bir endişem yok. Futbol oynayacaksam Beşiktaş ya da Porto olmalı! İki kulüp de negatif günler geçiriyor ama bu da futbolun parçası. Beşiktaş ve Porto'da hayatımın en güzel günlerim geçti. Hangi pozisyonda olursam, en iyisini yapmak istiyorum. Bu yüzden kurslar almak istiyorum" dedi.

"ŞENOL GÜNEŞ İLE ÇALIŞMAK İSTERİM"

İstanbul'a kişisel işleri için geldiğini vurgulayan yıldız futbolcu, ''Beşiktaş'tan kimse ile konuşmadım. Kişisel işlerim için geldim. Fernando Santos, Beşiktaş'a dönmemi ve futbol oynamamı istiyordu. Onun için de kolay bir dönem olmadı. hasan Arat ile bu konu hakkında konuştuk ama ne istediğini sonra söylemedim. Ben kişisel olarak böyle şeylerin üzerine gitmem. Telefon numaram var, istedikleri zaman beni arayabilirler. Şenol Güneş ile çalışmayı çok isterim. Çok tecrübeli, çok öğretici. Ona çok saygı duyuyorum ve Şenol Güneş'i çok seviyorum. Birlikte çok şey kazandık" ifadelerini kullandı.

Haberler.com / Betül Cirit - Spor

Şenol Güneş Beşiktaş İstanbul Futbol Güneş Porto Spor Haberler

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere 'Sen insan değilsin' diyerek tepki gösterdi

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere "Sen insan değilsin" diyerek tepki gösterdi

Bakmadan Geçme

Taksi parasını ödemeyen kadından ağızlara açık bırakan sözler: Ben rezillik duygusunu hissetmem

Taksi parasını ödemeyen kadından ağızlara açık bırakan sözler: Ben rezillik duygusunu hissetmem

500

Yorumlar (4)

Ahmet Melih ALEMDAR:

Hangi Beşiktaşlı havaya uçacak merak ettim :)

6
3
yanıtYanıtla
Seko:

Uçacağı kesinde ne

yanıt1
yanıt1
Seko:

Çabuk geri gel.....:)))))

4
2
yanıtYanıtla
hakan er:

Adam!

3
1
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title