Haberi Paylaş

Ortalık karışacak! Fenerbahçe, 4 gazeteciyi uyardı: Kendinize çeki düzen verin

Spor Haberleri

Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik, Galatasaray'la yaşanan gerilim üzerine kulüp televizyonunda açıklamalarda bulundu. Bilecik, 4 gazetecinin yaptığı haberlerden ve yorumlardan rahatsız olduklarını belirterek dikkat çeken bir mesaj yolladı.

Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik ve Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, kulüp televizyonunda gündemde yaşanan hararetli konularla ilgili açıklamalar yaptı. Bilecik, Galatasaray camiasına sert mesajlar yolladı.

4 GAZETECİ İÇİN ÇARPICI İFADE

Başkan Vekili Erol Bilecik, 4 gazetecinin yaptığı haberlerden rahatsız olduklarını ifade etti. Bilecik; Gökhan Dinç, Haluk Yürekli, Nevzat Dindar ve Ali Naci Küçük'ün isimlerini zikretti.

Ortalık karışacak! Fenerbahçe, 4 gazeteciyi uyardı: Kendilerine çeki düzen versinler

"GÖREVİNİZİ DÜRÜST YAPMANIZ GEREKİR"

Bilecik'in sözleri şu şekilde: "Gökhan Dinç, Haluk Yürekli, Nevzat Dindar ve Ali Naci Küçük gibi isimlerin kendilerine çeki düzen vermelerinde fayda var. Sizin görevinizi daha düzgün, daha dürüst yapmanız gerekir. Kafanızı yastığa huzurla koymalısınız. Bu isimleri herkes biliyor."

Fenerbahçe Ali Koç Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Alaaddin:

Ne canınız yandı bee 3-0 dan sonra ne kadar zorunuza gitti böyle? Biz 6-0'da bile bu kadar kizmadik. Neden? Cünkü biz BÜYÜKLÜGÜMÜZÜ biliyoruz. Kendimizi ispatladik, dünya markasiyiz. Bunlar kendini üstün zanneden, ancak feci dayak yemiş mahalle cocugu tavırları, eziklik Sen önce takimini sampiyon yap :))

kadir kara:

bu kım ya para sıyla hava atıyo her kesı satın alacak sanı gaztecı senın dedıgınımı yazsın yapmaz sanap can paşam

Vahdettin Bayram:

herkes dürüst olsa üç büyükler kollanmaz....önce çuvaldızı kendinize batırın...

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title