Tarihe geçecek sözler! "Ali Koç'la çalışır mısınız?" sorusuna Aykut Kocaman'dan olay cevap - Haberler
Haberi Paylaş

Tarihe geçecek sözler! "Ali Koç'la çalışır mısınız?" sorusuna Aykut Kocaman'dan olay cevap

Haberler.com - Ömer Özarslan - Spor
 - Güncelleme:

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman, Ali Koç döneminde Fenerbahçe'den gelecek bir teklife kapalı olduğunu net olarak ifade etti. Kocaman, "Ben Fenerbahçe'deki bu denklemin içinde yokum, olmam da!" dedi.

Sarı-Lacivertliler'in efsanesi Aykut Kocaman, Ali Koç döneminde Fenerbahçe'de görev almayacağını net bir şekilde ifade etti. Kocaman'ın Tivibu Spor'da Başkan Ali Koç hakkında kullandığı, "Ayrıldıktan sonra yaptıkları çok ağırıma gitti" ifadesi dikkat çekti

Lafı hiç eğip bükmedi! 'Ali Koç'la çalışır mısınız?' sorusuna Aykut Kocaman'dan çok net cevap

İşte Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe sorularına verdiği cevaplar:

"BEN KENDİ HALİMDE YAŞIYORUM"

Ayrıldıktan sonraki süreçte başkanın (Ali Koç) benimle ilgili yaptığı şeyler çok ağırıma gidiyor. Ben, kendi halinde yaşayan bir insanım. Beni, herhangi birisiyle çarpıştırmanın bir anlamı yok. Bunu yapanlara Fenerbahçe'nin dinamiklerinin dikkat etmesi gerekiyor.

"BU KADAR NET"

Ben Fenerbahçe'deki şu andaki denklemin içinde hiçbir zaman olmadım. Bu denklemin için yokum. Hiç olmadım, olmayacağım, olmam da. Bu konu bu kadar nettir."

Ömer Özarslan
Spor Servisi Haberler.com - Spor

Aykut Kocaman Fenerbahçe Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (8)

OKUR:

AYKUT KOCAMANI ALİ KOÇLA KIYASLAMAM BİLE ,,AYKUT HOCA HEM FUTBOLUN HEMDE ADAMIN KRALIDIR,

Selami Türk:

Aykut kocaman adamdır Fenerbahçe yide kendinize asla rencide ettirecek bir hareketi yapmaz yapmadida teşekkürler koca yürekli adam ??????

Medyum Değilim :

Birde şu Alex konusunda hislerimi yazmak istiyorum. Ali Koç geri zekalı degil ya. İstese Alex'si bir günde Fenerbahçenin başına getirir. Hemde parasını kendi cebinden ödeyerek. Alex'si her Fenerli gibi Ali Baskan da çok seviyor. Getirir herkesi susturur en az 10 yıl Fenerde başkanlığını garatiler. Ama ya başarı.!! Mesele işte burada gizli. Alex oyle 3-5 milyon dolarlık bir takımın başına gelipte kendini harcatmaz. Bunu başkanda biliyor. Önce borcsuz bir fener hayali. Gerisi çok kolay.!!

Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title