Haberler

Karaman'da Yaz Spor Okulları İçin Kayıtlar Başladı

Abone Ol

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 19 farklı spor branşında açılacak yaz spor okulları ve engelsiz yaz spor okulları için kayıtlar başladı.

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 19 farklı spor branşında açılacak yaz spor okulları ve engelsiz yaz spor okulları için kayıtlar başladı.

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek yaptığı yazılı açıklamada, çocuk ve gençler için 19 farklı spor branşında eğitimlerin deneyimli antrenörler eşliğinde başlayacağını belirtti.

Sağlıklı bir nesil için sporun önemli olduğunu ve spor okullarının çocuklar ve gençler için çok güzel bir fırsat olduğunu ifade eden Bebek, şunları kaydetti:

"Çocuklarımızın fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak için uzman antrenör kadromuzla ve modern spor tesislerimizle daima halkımızın hizmetindeyiz. Spor okullarımızda ayrıca seçtikleri branşlarda eğitim alan çocuk ve gençlerimizin ilgi duydukları branşlarda ilerlemeleri için önayak olacağız. Tüm çocuk ve gençlerimizi spor okullarımıza bekliyoruz."

Kaynak: AA / Spor

Gençlik Karaman Çocuk Spor Spor Haberler

Bakmadan Geçme

Güneş doğduktan sonra sabah namazı kılınır mı DİYANET? Sabah namazı güneş doğduktan kaç dakika sonra kılınır DİYANET? CUMARTESİ GÜNÜ ECZANELER AÇIK MI? 2 Aralık 2023 Eczane çalışma saatleri! Tesla Cybertruck Türkiye fiyatı ne kadar, belli oldu mu? Cybertruck özellikleri neler, içi nasıl? Yalı Çapkını YENİ BÖLÜM (48. BÖLÜM) İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title