Haberler

Galatasaray'a ettiği lafların bedeli ağır oldu! Fenerbahçeli yıldız, PFDK'ya sevk edildi

Spor Haberleri

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu İsmail Yüksek, Galatasaray derbisi öncesinde yayıncı kuruluşa verdiği röportajdan dolayı "sportmenliğe aykırı hareket" nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

Süper Lig devi Fenerbahçe'de forma giyen İsmail Yüksek, Galatasaray derbisi öncesinde yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar nedeniyle PFDK'ye sevk edildi.

İŞTE PFDK'NİN AÇIKLAMASI;

İSMAİL YÜKSEK'in 04.06.2023 tarihinde resmi yayıncı kuruluşa yapmış olduğu açıklamalarında yer alan "sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 36. maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

NE OLMUŞTU?

İsmail Yüksek, ezeli rakipleri Galatasaray ile oynayacakları derbi öncesi yayıncı kuruluşa, "Bu lig bu sene birçok şaibeyle dolu. Hak edilen bir şampiyonluk olduğunu düşünmüyorum. Bize de fırsat geldi ama değerlendiremedik. Bugüne kadar geldik, geçmişe bakmanın da anlamı yok! Galatasaray maçını kazanmak için her şeyi yapacağız. Sonrasında Türkiye Kupası'nı kazanarak taraftarımızı bir nebze mutlu etmek istiyoruz" demişti.

Galatasaray'a ettiği lafların bedeli ağır oldu! Fenerbahçeli yıldız, PFDK'ya sevk edildi

Kaynak: Haberler.com / Spor

İsmail Yüksek Galatasaray Fenerbahçe Spor Haberler

title