Haberler

Erman Toroğlu'nun ceketi gündem oldu! Fiyatını duyanlar "Yok artık" diyor

Güncelleme:

Beşiktaş-Galatasaray derbisini yorumlayan Erman Toroğlu, 4 bin 904 dolarlık (153 bin lira) ceketi ile gündem oldu. Dünyaca ünlü bir markanın gri renkli desenli ceketini giyen Toroğlu'nun bu ceketi sosyal medyada çok konuşuldu. Ceketin fiyatına ve görünümüne dair çeşitli yorumlar yapıldı.

Beşiktaş- Galatasaray derbisini yorumlayan Erman Toroğlu, bu kez ceketinin fiyatı ile gündem oldu. 4 bin 904 dolarlık (153 bin lira) ceketi ile izleyici karşısına çıkan Toroğlu'nun ceketi çok konuşuldu.

CEKETİN FİYATI GÜNDEM OLDU

Dünyaca ünlü bir markanın gri renkli desenli ceketini giyen Erman Toroğlu'nun 4 bin 904 dolar (153 bin lira) ödemesi çok konuşuldu.

YORUM YAĞDI

Toroğlu'nun ceketiyle ilgili sosyal medyada "O ceketle kendisini birine benzeteceğim ama bir türlü benzetemedim", "Sanki sahne sanatçısı", "Birkaç yüz bin lira para onun için", "Ya bari paraya değseydi çok çirkin" şeklinde yorumlar yapıldı.

İşte o ceket;

Erman Toroğlu'nun ceketi gündem oldu! Fiyatını duyanlar 'Yok artık' diyor

Erman Toroğlu'nun ceketi gündem oldu! Fiyatını duyanlar 'Yok artık' diyor

Erman Toroğlu'nun ceketi gündem oldu! Fiyatını duyanlar 'Yok artık' diyor

Kaynak: Haberler.com / Spor

Erman Toroğlu Galatasaray Beşiktaş Spor Haberler

Bakmadan Geçme

KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 17-18 Nisan 2024 Konya su kesintisi listesi! Ruhi Çenet'in YouTube kanalı tekrar çalındı mı, hacklendi mi? 19 Nisan Tarihte Bugün ne odu? 19 Nisan'da ne oldu? 19 Nisan ne günü? 19 Nisan'da doğan ünlüler! Tarihte bugün ne oldu? 17 Nisan tarihinde ne oldu, kim doğdu, kim öldü, hangi önemli olaylar oldu? İşte, 17 Nisan'da yaşananlar! Chicago Bulls Atlanta Hawks NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 18 Nisan Basketbol NBA CANLI İZLE! Chicago Bulls Atlanta Ha BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 17-18 Nisan 2024 Bursa su kesintisi listesi! Philadelphia 76ers Miami Heat NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 18 Nisan Basketbol NBA CANLI İZLE! Philadelphia 76ers Mia Şahane Hayatım 24. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 17 Nisan Şahane Hayatım yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? Sandık Kokusu 19. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 17 Nisan Sandık Kokusu yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? Taş Kağıt Makas 8. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 17 Nisan Taş Kağıt Makas yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? Kuruluş Osman 157. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 17 Nisan Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 17-18 Nisan 2024 Antalya su kesintisi listesi! Bir Sevdadır 11. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 17 Nisan Bir Sevdadır yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? Survivor kim elendi? 17 Nisan Çarşamba Survivor'da kim elendi? Survivor eleme adayları kim? 17 Nisan Çarşamba Survivor potada kimler var?
500

Yorumlar (27)

Mehmet Vatandaş:

zevk meselesi ama bedava verseler ben giyip sokağa çıkmam:)))

216
8
yanıtYanıtla
Murat Can:

Kel başa şimşir tarak!!!

yanıt41
yanıt6
birgörüş:

Ülkemin parası bir ceket için yurt dışına o kadar kolay gitmemeli.

128
10
yanıtYanıtla
Erkan Arslan:

55milyon Dolar Cakma Uzaylarda Uctu Bir Ceketi Abartmayalaim

yanıt43
yanıt44
faattiihh ffaattiihh:

İşte Türkiye'nin gelir dağılımı, kırk dolar verip ceket alamayan insan lar ve 4 bin dolar verip ceket alanlar.

100
10
yanıtYanıtla
Orhan Dik :

gelir dağılımı vasat da, bu dünya genelinde oluşan bir durum. Dünyadaki en zengin 10 kişinin, tüm dünyayı satın alacak parası var neredeyse

yanıt33
yanıt10
Sadullah sıtkı:

orhan dik bir şey biliyormuş gibi konuşup tarafını belli etme dünyada gelirin en haksız dağıldı ülkelerdeniz makarnacı

yanıt25
yanıt14
emre çukur:

adam program başı kaç para kazanıyor bunu bilmeyenler oha yuh diye yorum atmış

59
7
yanıtYanıtla
Ergin Selman:

parasıyla rezil olmuş bence

60
2
yanıtYanıtla
Bükücü:

YOK ARTIK !!!

41
4
yanıtYanıtla
Tüm 27 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title